• Informacje na temat:

  głosowanie na taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: głosowanie na taniec z gwiazdami
 • Odpadli z "Tańca z gwiazdami"

  Agnieszka Cegielska i Żora Korolyov musieli pożegnać się z rywalizacją w show "Taniec z gwiazdami".

 • "Taniec z gwiazdami": Lisowska i Barański wrócili, aby wygrać!

  Ewelina Lisowska i Tomasz Barański dostali drugą szansę i sięgnęli po Kryształową Kulę. Artyści opowiadają, co czuli, wygrywając czwartą edycję show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

 • "Taniec z Gwiazdami": Ola Jordan o tańcu Justyny Żyły i głosowaniu widzów

  Ola Jordan, jurorka programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", powiedziała w rozmowie z Interią po czwartym odcinku, że poziom show jest coraz wyższy i nawet Justyna Żyła robi postępy.

 • "Taniec z Gwiazdami": Zachwycili jurorów, ale odpadli [półfinał]

  Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke odpadli w półfinale "Tańca z Gwiazdami'" mimo najlepszego tańca w całej edycji programu i zachwytów jurorów. O Kryształową Kulę powalczą za tydzień Damian Kordas z Janją Lesar oraz Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke.

 • "Taniec wyzwala kobiecość"

  Jak się okazuje, Kasia to nie tylko utalentowana piosenkarka, ale także zdolna tancerka. Artystka wzięła udział w szóstej edycji popularnego konkursu telewizyjnego "Taniec z gwiazdami". Właśnie(...) program "Taniec z gwiazdami" zyskał taką popularność w Polsce? Myślę, że to jest bardziej zjawisko socjologiczne. Na pewno jest to ciekawe show z elementem rywalizacji i ogromna adrenaliną. Do tego...

 • "Taniec z Gwiazdami": Czadoman odpadł, jego partnerka woli tego nie komentować

  ..."Ten taniec był chyba najlepszym, jaki miałem zaszczyt zatańczyć" - powiedział Czadoman w rozmowie z Interią tuż po odpadnięciu z "Tańca z Gwiazdami".

 • Wyniki "Tańca z Gwiazdami" sfałszowane? Fani Gimpera oskarżają Polsat

  W piątek 17 maja w finale "Tańca z Gwiazdami" zmierzyli się Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka. Decyzją widzów Kryształową Kulę otrzymała niewidoma biegaczka i jej partner. Jednak fani Gimpera podejrzewają, że wynik głosowania został sfałszowany.

 • "Taniec z Gwiazdami": Niespodzianka! Rafał Szatan żegna się z programem

  Decyzją telewidzów Rafał Szatan i Lenka Klimentova pożegnali się z "Tańcem z Gwiazdami" już w drugim odcinku show. Jurorów olśnił występ modelki Sandry Kubickiej i Adama Adamonisa, najgorzej w jurorskiej punktacji wypadli youtuberka Magda Bereda i Kamil Kuroczko.

 • "Taniec z Gwiazdami": Nowe pary

  W piątek, 8 kwietnia, na parkiecie "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" zobaczymy zupełnie nowe pary. Zmiany to efekt głosowania internatów i jednocześnie spore wyzwanie dla gwiazd i tancerzy, którzy na oswojenie się z nowym partnerem i przygotowanie choreografii mieli tylko kilka dni.

 • "Taniec z gwiazdami": Popek ma kryzys. Czuje presję

  ..."Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" to wycieńczające fizycznie i psychicznie show. Tancerze występujący w programie od dawna to wiedzą, gwiazdy niekoniecznie, dlatego kryzys trzeciego odcinka, który właśnie dopadł Popka jest dla niego niemiłym zaskoczeniem.

Zdjęcia na temat: głosowanie na taniec z gwiazdami
Wideo na temat: głosowanie na taniec z gwiazdami
 • "Taniec z Gwiazdami": Co przygotowują na finał?

  "To jeszcze do mnie nie dotarło, ale niewiele się zmienia. Jutro wstajemy rano, jemy porządne śniadanie i bierzemy się do pracy" - mówi Joanna Mazur, finalistka "Tańca z Gwiazdami 9". Co para pokaże w finale? "Mamy dwa tańce, a do tego dochodzi freestyle, który nie trwa półtorej minuty, ale około trzech minut. To jest wymagający taniec. To jest dla nas bardzo ważne i chcemy się na tym skupić, bo

 • "Taniec z Gwiazdami": Co Joanna Mazur i Jan Kliment przygotowują na finał?

  "To jeszcze do mnie nie dotarło, ale niewiele się zmienia. Jutro wstajemy rano, jemy porządne śniadanie i bierzemy się do pracy" - mówi Joanna Mazur, finalistka "Tańca z Gwiazdami 9". Co para pokaże w finale? "Mamy dwa tańce, a do tego dochodzi freestyle, który nie trwa półtorej minuty, ale około trzech minut. To jest wymagający taniec. To jest dla nas bardzo ważne i chcemy się na tym skupić, bo

Dyskusje na temat: głosowanie na taniec z gwiazdami
 • Re: ​Jak ojciec i syn

  ON WYGRAŁ TANIEC Z GWIAZDAMI I ZWYCIĘZTWO OFIAROWAŁ NA CZEŚĆ JAKIEGOS PEDAŁA, KTÓRY PO GŁOSOWANIE ZACZA Ł GO OBNOSIĆ PO SCENIE. PEWNIE TEŻ GO PUKA. TO OBRZYDLISTWO.NA MIEJSCU "KARTONOWEJ HANKI" TO BYM SP...LAŁ OD NIEGO DALEJ JAK OD TRĘDOWATEGO