• Informacje na temat:

  golec dzieci

Artykuły na temat: golec dzieci
 • Paweł Golec (Golec uOrkiestra) wspomina Zbigniewa Wodeckiego

  ..."Znałem go bardzo dobrze, muzyk z krwi i kości" - tak Paweł Golec wspomina Zbigniewa Wodeckiego, który zmarł 22 maja 2017 r.

 • Golec chce mieć 50 dzieci

  Paweł Golec (33 l.) ma córeczkę Maję (5 l.), jednak wygląda na to, że na jednym dziecku nie zamierza poprzestać.

 • Królikowski, Golec czy Ziemiec?

  Już 23 października gwiazdy dowiedzą się, jak postrzegają je ich dzieci. Córki Królikowskich, Golców i Ziemców wystąpią jako główne bohaterki najbliższego odcinka "Wielkiej draki o dzieciaka". A rodzice będą próbowali wykazać się znajomością swoich dziewczynek.

 • Łukasz Golec ma syna!

  Wielka radość w domu Edyty (31 l.) i Łukasza (33 l.) Golców. Muzyk z Golec uOrkiestra w zeszłym tygodniu powitali swoje trzecie dziecko. "To, zgodnie z przewidywaniami, synek. Daliśmy mu na imię Piotruś - mówi "Super Expressowi" szczęśliwa mama. Chłopiec jest okazem zdrowia. Gdy przyszedł na świat, ważył 3810 gramów. Tata Łukasz Golec asystował małżonce przy porodzie. Nie nacieszył się jednak...

 • Golec uOrkiestra liczą na powrót koncertów. Jak sobie radzą w trudnych chwilach?

  Bliźniacy, którzy są liderami zespołu Golec uOrkiestra, nie mają żadnych konkretnych argumentów, które pozwalałyby mieć pewność, że rzeczywiście w drugiej połowie wakacji skończy się wymuszona przez pandemię przerwa w koncertach. "Wrodzony optymizm nie pozwala nam myśleć inaczej" - powiedzieli w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem prowadzonej na instagramowym kanale Polsatu.

 • Golec uOrkiestra: Będzie córka

  Na przełomie czerwca i lipca do muzyka z zespołu Golec uOrkiestra Łukasza Golca (31 lat) przyleci bocian i przyniesie mu... upragnioną córeczkę.

 • Tłum fanów zgromadził się w środę, 11 października, w Bielsku-Białej, by otrzymać autograf na najnowszym krążku zespołu Golec uOrkiestra. Aby jednak podpisy braci Łukasza i Pawła Golców znalazł się na egzemplarzu płyty "Golec uOrkiestra 2", wcześniej trzeba było złożyć podpis pod projektem ustawy o Fundacji Edukacji Narodowej.

 • Mroczek opiekunką do dzieci

  Popularny aktor, znany przede wszystkim dzięki serial owi "M jak miłość" spróbował ostatnio swoich sił jako... opiekunka do dzieci w programie "Dzień kangura". O tym jak ocenia swoje zmagania z gromadką rozbrykanych dzieciaków, opowiada w rozmowie z Emilią Chmielińską.

 • Koncert "Wszystko będzie dobrze" w Polsacie. Kto wystąpił?

  Golec uOrkiestra, Michał Szpak, Igor Herbut, Paweł Domagała, Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem Szatanem, Enej, Pectus, Adam Nowak z zespołu Raz, Dwa, Trzy i Sebastian Riedel wystąpili w Wielkanoc podczas specjalnego koncertu "Wszystko będzie dobrze", organizowanego przez Polsat.

 • Nazwą go Piotruś albo Jaś

  Łukasz Golec (33 lata) z Golec uOrkiestra w połowie czerwca po raz trzeci zostanie tatusiem.

Dyskusje na temat: golec dzieci