• Informacje na temat:

  golec u orkiestra

Artykuły na temat: golec u orkiestra
 • Golec Orkiestra: Święta po Bożemu

  Trudno sobie chyba wyobrazić, by zespół Golec uOrkiestra mógł spędzić święta w innym miejscu, niż rodzinna Milówka. Tam właśnie odbędzie się tradycyjna góralska Pasterka, w której udział wezmą także zaprzyjaźnione zespoły z okolicy.

 • Golec uOrkiestra: 80-letnia Irena Golec nagrała płytę

  Na początku grudnia premierę będzie miała debiutancka płyta 80-letniej Ireny Golec, mamy Łukasza i Pawła Golców, liderów grupy Golec uOrkiestra.

 • Opole: Golec uOrkiestra i strażacy

  ..."Bo lato rozpala" to tytuł piosenki, z którą Golec uOrkiestra wystąpią w piątkowym (10 czerwca) Konkursie Premier na rozpoczynającym się festiwalu w Opolu. Gdyby się przypadkiem okazało, że lato za bardzo "rozpala", to na scenie muzykom będzie towarzyszyć orkiestra strażacka.

 • Golec uOrkiestra liczą na powrót koncertów. Jak sobie radzą w trudnych chwilach?

  Bliźniacy, którzy są liderami zespołu Golec uOrkiestra, nie mają żadnych konkretnych argumentów, które pozwalałyby mieć pewność, że rzeczywiście w drugiej połowie wakacji skończy się wymuszona przez pandemię przerwa w koncertach. "Wrodzony optymizm nie pozwala nam myśleć inaczej" - powiedzieli w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem prowadzonej na instagramowym kanale Polsatu.

 • Orkiestra Golców się powiększa

  Łukasz Golec (33 l.) wkrótce po raz trzeci zostanie tatą. Jego żona Edyta spodziewa się dziecka.

 • Golec uOrkiestra, Bedoes i Gromee razem. Zobacz teledysk "Górą ty"

  Ponad 765 tys. odsłon ma już najnowszy teledysk grupy Golec uOrkiestra. W utworze "Górą ty" towarzyszą im raper Bedoes i producent Gromee.

 • "Dziewczyny na to czekają!"

  Bracia Paweł i Łukasz Golec opowiadają portalowi INTERIA.PL o wielkanocnych zwyczajach w ich rodzinnej, góralskiej Milówce.

 • "Śpiywanie i granie to uciecha świata"

  Grupa Golec uOrkiestra, rodem z Milówki, podbiła polski rynek muzyczny w 1999 roku, gdy ukazał się jej pierwszy album, zawierający takie przeboje, jak "Kochom ciebie dziywcyno" i "Crazy Is My Life(...) się w nakładzie ponad 200 tysięcy egzemplarzy. Potem fani grupy otrzymali jeszcze płytę świąteczną (2000 rok) i ścieżkę dźwiękową do filmu "Pieniądze to nie wszystko" (2001), a trzeci album "Golec...

 • Kolędy w telewizji w Boże Narodzenie. Każda stacja przygotowała coś specjalnego

  Górniak , Golec uOrkiestra , Andrzej Piaseczny , Michał Szpak i Kayah . Gwiazdom na scenie towarzyszyła  Narodowa Orkiestra Dęta . Wydarzenie poprowadzi Olivier Janiak .  Dodatkowo stacja(...): Hej w Dzień Narodzenia... w Pelplinie (3.30) Robbie Williams Christmas Present. Gala piosenek świątecznych (20.10) Golec uOrkiestra - Symphoethnic (21.30) TVN: Najpiękniejsze kolędy (7.20)

 • Kolędy w telewizji w Wigilię. Każda stacja przygotowała coś specjalnego [KOLĘDY POLSAT, TVP, TVN]

  Górniak, Golec uOrkiestra, Andrzej Piaseczny, Michał Szpak i Kayah. Gwiazdom na scenie towarzyszyła Narodowa Orkiestra Dęta. Wydarzenie poprowadzi Olivier Janiak.  Dodatkowo stacja wyemituje powtórkę(...) prezydencka.  Drugi, z udziałem gwiazd, zorganizowany został w Częstochowie. Na Jasnej Górze gwiazdom towarzyszyć będzie orkiestra pod dyrekcją Zygmunta Kukli oraz chór gospel. Kolędy zaśpiewają m.in...

Dyskusje na temat: golec u orkiestra
 • Re: "Glee", jeden z...

  ludziska ale wy jesteście ohydni tylko umiecie krytykować a sami popatrzcie na siebie wsrętne ludziska mroczek jest ok Tylko ci co krytykują nie pchają się do tej telewizorni. Jesteś napewno z grupki wielbicieli zmizerowanych (jak na zdjęciu) zmroczłych braci ksero. Golec orkiestra dla ubogich.