• Informacje na temat:

  gomez hudgens

Artykuły na temat: gomez hudgens
 • Selena Gomez niegrzeczna

  Selena Gomez zagra jedną z głównych ról w niezależnym dramacie Harmony'ego Korine'a "Spring Breakers", opowiadającym o gangu nastolatek, rabujących restauracje w celu uzbierania pieniędzy na wakacje.

 • Selena Gomez i gangsterzy

  Piękna Selena Gomez, kojarzona dotąd z produkcjami Disneya i Justinem Bieberem, postanowiła diametralnie zmienić swój wizerunek. Podjęła się karkołomnego zadania i zagrała w najbardziej oczekiwanym filmie roku - "Spring Breakers".

 • Selena Gomez: Kopciuszek pokazuje pazurki

  Aktorka Selena Gomez, która największy rozgłos zyskała dzięki związkowi z gwiazdorem nastolatek Justinem Bieberem, pojawi się niebawem na ekranach polskich kin. Film "Spring Breakers", w którym gra młoda gwiazda, otrzymał nagrodę na festiwalu w Wenecji.

 • "Spring Breakers": Idealne bikini

  ..."Spring Breakers" z Seleną Gomez, Vanessą Hudgens i Jamesem Franco w piątek trafi do polskich kin. O filmie z perspektywy kostiumografa opowiedziała pracująca na jego planie Heidi Bivens.

 • Wojowniczki w obcisłych bikini

  ...5 kwietnia trafi na ekrany polskich kin jeden z najbardziej kontrowersyjnych obrazów ubiegłego roku. W "Spring Breakers" Harmony'ego Korine'a gwiazdy młodzieżowych hitów - Selena Gomez ("Ramona i Beezus") i Vanessa Hudgens ("High School Musical") - pokazują się z nieznanej dotychczas strony.

 • Za zgodą mamy

  Dotąd kojarzona z grzecznymi rolami i słodkimi piosenkami pop. Dzięki roli w "Spring Breakers" Selena Gomez ma szansę ten wizerunek zmienić.

 • Grzeczna i słodka? Chcielibyście...

  Dotąd kojarzona była z grzecznymi rolami i słodkimi piosenkami pop. Dzięki roli w "Spring Breakers" Selena Gomez ma szansę ten wizerunek zmienić. Będziecie zaskoczeni, na co ją stać. Polska premiera filmu już w najbliższy piątek, 5 kwietnia.

 • Gucci Mane: Zasnąłem podczas kręcenia scen seksu

  Przypomnijmy, że film Harmony'ego Korine'a "Spring Breakers", w którym wystąpili m.in. James Franco , Selena Gomez i Vanessa Hudgens , trafił do kin w 2012 roku. Raper Gucci Mane w produkcji wcielił się w rolę Archiego. W książce "The Autobiography of Gucci Mane", która ukaże się 19 września, gwiazdor zdradził, że w trakcie kręcenia scen seksu do filmu zasnął. Powodem było ogromne...

 • What Is Sexy? 2017: Taylor Swift, Lady Gaga i Bebe Rexha wyróżnione

  ...została również Bebe Rexha , jako najseksowniejsza wokalistka, która zaczyna karierę. Przypomnijmy, że piosenkarka w branży muzycznej jest aktywna od kilku lat (pisała teksty dla Seleny Gomez, Eminema(...)), Vanessa Hudgens (najseksowniejsza gwiazda podejmująca ryzyko), Priyanka Chopra (najseksowniejsza na czerwonym dywanie) oraz Margot Robbie (wiecznie seksowna). Lista nagrodzonych nie wszystkim...

 • "Spring Breakers": Grzeszna przyjemność

  ...rozpusty. Wraz z Jamesem Franco ("127 godzin", "Obywatel Milk") i niegrzecznymi gwiazdkami z filmów Disneya - Seleną Gomez oraz Vanessą Hudgens przeżyjecie najlepszy melanż w życiu! Wyobraź sobie tydzień...

Zdjęcia na temat: gomez hudgens
 • Selena Gomez i Vanessa Hudgens
Dyskusje na temat: gomez hudgens