• Informacje na temat:

  góralczyk

Artykuły na temat: góralczyk
 • Cyrk Marii Góralczyk

  Maria Góralczyk, modelka i aktorka, która niedawno zaliczyła pechowy występ w "Gwiezdnym cyrku", teraz poprowadzi program motoryzacyjny. Niedawno przyznała, że występ w show był dla niej "bardzo ważnym doświadczeniem".

 • Maria Góralczyk: Plastry antykoncepcyjne

  Zapytana o aktorskie plany Góralczyk bezceremonialnie wyznała, że na razie... reklamuje plastry antykoncepcyjne. - "Camera Cafe" trwał 2 sezony, a potem został zdjęty z anteny. Cały czas coś robię, ale nigdzie nie grałam seryjnie. Byłam na paru zdjęciach próbnych i zobaczymy co z tego wyjdzie. A ostatnio jestem związana z firmą farmaceutyczną produkującą plastry antykoncepcyjne i coś tam dla...

 • O mało nie skręciła karku!

  Marysia Góralczyk w "Gwiezdnym cyrku" o mało nie skręciła sobie karku - alarmuje "Super Express".

 • Namiesza w "Pierwszej miłości"

  Choć Marysia Góralczyk skończyła dziennikarstwo, to właśnie aktorstwo sprawia jej największą przyjemność. Artystka ma nadzieję, że będzie mogła grać jak najdłużej.

 • Cyrk: Upadła i odpadła

  Nie potwierdziła się plotka rzucona przez Piotra Pręgowskiego, że "otwarte złamanie jest dodatkowo punktowane". Podczas "Gwiezdnego cyrku" Marysia Góralczyk nie tylko upadła na arenie, ale i odpadła z programu.

 • Namiesza w "Pierwszej miłości"

  Na planie nowej serii "Pierwszej miłości" pojawiła się Marysia Góralczyk. Młoda aktorka wciela się w postać Magdy, dawnej narzeczonej Pawła, która zacznie mieszać w szczęśliwym małżeństwie Pawła i Marysi.

 • Markowska jeszcze raz

  Piosenka "Jeszcze raz" Patrycji Markowskiej promuje nową, polską komedię romantyczną pod tym tytułem. W filmie zobaczyć będzie można m.in. Danutę Stenkę, Jana Frycza, Przemka Cypryańskiego czy Marysię Góralczyk.

 • Zostało ich już tylko pięcioro...

  Już dziś (10 kwietnia) punktualnie o godzinie 21.00 kolejny - szósty - odcinek telewizyjnego show "Gwiezdny Cyrk". Z programu odpadły do tej pory 4 osoby: Marysia Góralczyk, Grażyna Wolszczak, Mariusz Zalejski i Władek Grzywna. Dziś kolejny dzień zmagań.

 • Modelka w "Na dobre i na złe"

  W 303. odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze pojawi się nowy "biały fartuch" - a właściwie seksowny, damski fartuszek... Do obsady serial u dołączy aktorka i modelka Marysia Góralczyk, która zagra pielęgniarkę Beatę.

 • Jak "pogotowie seksualne"?

  Znudzony dyżurem lekarz postanawia umilić sobie czas w towarzystwie którejś z pielęgniarek. Jednak tym razem nie z Martą (Katarzyna Bujakiewicz), tylko z Beatą (Marysia Góralczyk). Seksowna siostra mu już jednak serdecznie dosyć zachowań doktora... lekarz będzie musiał wysłuchać wykładu na swój temat, usłyszy też zarzut, że traktuje pielęgniarki jak "pogotowie seksualne". Czy wyrzuty pielęgniarki...

Zdjęcia na temat: góralczyk
Wideo na temat: góralczyk
 • Maria Góralczyk: Mój pies jest gejem

  Pamiętacie Marysię Góralczyk? Aktorka, znana m.in. z filmu "Bellissima", podczas spaceru ze swoim psiakiem zdradziła m.in., że jej labrador Czedar, którego ma od jedenastu lat, jest gejem. (Na językach/x-news)

Dyskusje na temat: góralczyk