• Informacje na temat:

  gordon joseph levitt zdjęcia

Artykuły na temat: gordon joseph levitt zdjęcia
 • Joseph Gordon-Levitt rozdaje karty

  To tylko nos - a jaka różnica! Joseph Gordon-Levitt w niczym nie przypomina przecież Bruce'a Willisa. Wystarczą jednak trzy godziny spędzone na fotelu w charakteryzatorni, sztuczny nos, drobna korekta kształtu uszu - i już można dopatrzeć się pewnego podobieństwa...

 • "The Walk": Joseph Gordon-Levitt między wieżami World Trade Center

  ...6 sierpnia w Montrealu zakończono zdjęcia do filmu "The Walk". Obraz w reżyserii Roberta Zemeckisa to opowieść o wyczynie Philippe'a Petita, który 40 lat temu przeszedł po linie między wieżami World Trade Center.

 • Joseph Gordon-Levitt jako Edward Snowden

  Pojawiło się pierwsze zdjęcie Josepha Gordona-Levitta w roli Edwarda Snowdena. Biograficzny film w reżyserii Olivera Stone'a trafi do amerykańskich kin 24 grudnia.

 • Nowe zdjęcia z "Sin City 2: Damulka warta grzechu"

  Po blisko dekadzie oczekiwania przebojowe Miasto Grzechu powraca na duże ekrany i ma wszelkie atuty, by przejść do historii jako jedna z najlepszych ekranizacji komiksów wszech czasów! Odliczając dni do polskiej premiery "Sin City: Damulki wartej grzechu" (5 września) dystrybutor Kino Świat przedstawił nowe zdjęcia z nadchodzącego hitu Roberta Rodrigueza.

 • Bruce Willis przeniesie się w czasie

  Największe hollywoodzkie gwiazdy już niebawem przeniosą się w czasie. Bruce Willis, Joseph Gordon-Levitt i Emily Blunt zagrali w filmie science fiction "Looper - pętla czasu". Jego światowa premiera już w najbliższy piątek.

 • Scarlett Johansson w filmie o pornografii

  Scarlett Johansson zagrała główną rolę w debiucie fabularnym znanego aktora Josepha Gordona-Levitta, "Don Jon's Addiction". Artysta twierdzi, że hollywoodzka piękność pokazała się w jego produkcji z zaskakującej i dotąd nieznanej strony.

 • "Sin City 2": Dla tej kobiety zrobi wszystko!

  Po blisko dekadzie oczekiwania przebojowe Miasto Grzechu powraca na duże ekrany. Z imponującą ekipą gwiazdorską (w składzie m.in.: Josh Brolin, Bruce Willis, Mickey Rourke, Jessica Alba, Joseph Gordon-Levitt, Michael Madsen i Eva Green) i scenariuszem napisanym przez autora nagrodzonej czterema Oscarami "Infiltracji" Martina Scorsese.

 • Anne Hathaway jako Catwoman!

  ...zaprosił również gwiazdę swej "Incepcji" Josepha Gordona-Levitta. Według CinemaBlend.com, bohaterka Marion Cotillard będzie członkinią zarządu Wayne Entrprises, która będzie się starała pomóc Bruce'owi Wayne'owi w kontynuowaniu filantropijnych działań jego ojca. Gordon-Levitt zagra natomiast Johna Blake'a, policjanta z Gotham City, który będzie musiał wykonać specjalne zadanie, zlecone mu przez...

 • Liam Hemsworth: Brat

  ...zrealizował jednak Oliver Stone, a w głównej roli pojawił się Joseph Gordon-Levitt. W 2015 roku aktor pojawił się u boku Johna Malkovicha w "Miasteczku Cut Bank", gdzie wcielił się w marzącego(...)". Nie wszyscy wiedzą, że zanim Chris otrzymał rolę komiksowego superbohatera w filmie Kennetha Branagha, to Liam poleciał do Hollywood na zdjęcia próbne do produkcji Marvela. Przegrał jednak...

 • Powrót Batmana

  ..., Joseph Gordon-Levitt, Michael Caine i Liam Neeson. Zdjęcia realizowano od 6 maja do 14 listopada 2011 roku w Londynie, Cardington, Nottingham, Glasgow, Parku Narodowym Cairngorms, Los Angeles, Burbank(...)Jego akcja toczy się osiem lat po zniknięciu Bruce'a Wayne'a - Batmana, który musiał przyjąć rolę zbiega. Wraz z komisarzem Gordonem wierzył, że tak będzie najlepiej... Wszystko funkcjonuje jak...