• Informacje na temat:

  górniak mucha

Artykuły na temat: górniak mucha
 • Edyta Górniak wystąpi w „Agent Gwiazdy 4”?! To nie koniec niespodzianek!

  ...sezon i właśnie zaczęły się dyskusje, kto wystąpi w nowej edycji. Prawdopodobnie pojawi się blogerka Angelika Mucha (19 l.), lepiej znana jako LittleMooonster96, Rafał Jonkisz (21 l.), Viola Kołakowska (41 l.), czy Zofia Zborowska (31 l.). Jednak prawdziwą rewelacją może okazać się udział ...Edyty Górniak (46 l.)! Jak donosi "Party!", zdjęcia do nowego sezonu ruszyły 15 listopada na hiszpańskiej...

 • Edyta Górniak odchodzi z "The Voice of Poland"

  Po Justynie Steczkowskiej i Marku Piekarczyku z muzycznym show TVP2 pożegnała się Edyta Górniak.

 • Mucha i Górniak popularniejsze od Dody!

  Czyżby nareszcie nadszedł, wieszczony od dawna w mediach plotka rskich, koniec "ery" Dody ? Według analizy okładek pism kobiecych z pierwszego kwartału tego roku, podium przejęły ex aequo Ania Mucha i Edyta Górniak .

 • Zaskoczenie w "The Voice of Poland": Halina Mlynkova zamiast...

  Serwis Wirtualnemedia.pl podał, że Halina Mlynkova została wybrana na prowadzącą nowej edycji "The Voice of Poland". Wcześniej wokalistka była przymierzana do roli jurorki.

 • Mucha opluwa wartości?

  ...podobała się "z obrazka", jak to określiła Zapendowska, niż z głosu. Żora Korolyov wykonał taneczne "La Bamba" tak, że jurorkę Górniak aż nogi poniosły, za to Tomasz Stockinger w przeboju "Love me(...) Dziemidok - nie wiem, jak z głosem, ale z wyglądu i w stylowym futerku, przypominał jako żywo Jima Morrisona z The Doors. Edyta Górniak przyznała, że Łukasz ma piękną barwę głosu, tylko problem w tym...

 • "The Voice of Poland": Aleksandra Nizio zwyciężczynią programu

  Wielki finał "The Voice of Poland" przyniósł wiele emocji. W ostatnim odcinku czwórka uczestników walczyła o profesjonalny kontrakt płytowy i 50 tysięcy złotych. Zwyciężczynią została Aleksandra Nizio, którą media już wcześniej okrzyknęły "polską Adele".

 • Mucha szuka nowego mieszkania

  Przyszedł czas na poważne zmiany! Anna Mucha (30 l.) i jej partner Marcel Sora szukają nowego, wspólnego mieszkania. Poznajcie szczegóły...

 • "The Voice of Poland": To już pewne, Magdalena Mielcarz też odchodzi

  Muzyczny show TVP2 czeka prawdziwa rewolucja. Kolejne odejście z programu zostało potwierdzone - w kolejnej edycji nie zobaczymy Magdaleny Mielcarz w roli prowadzącej.

 • Rooyens zaśpiewał z Muchą

  Kontrowersyjny polityk i dziennikarz lewicowy Jerzy Urban wycofał się z show "Jak ONI Śpiewają". Anna Mucha zaśpiewała z... producentem show.

 • "Must Be The Music": Do izolatki!

  Utalentowane nastolatki, śpiewający policjant, growlująca Amanda i powroty znanych twarzy - za nami drugi odcinek ósmej edycji "Must Be The Music".

Dyskusje na temat: górniak mucha