• Informacje na temat:

  górniak najnowsza płyta

Artykuły na temat: górniak najnowsza płyta
 • Górniak: Płyta w kioskach

  Najnowsza płyta gwiazdy pop Edyty Górniak trafi wkrótce do sprzedaży... w kioskach.

 • Edyta Górniak najlepsza

  A jednak Edycie Górniak udało się prześcignąć "Władcę pierścieni"! Po tygodniu sprzedaży, jej najnowsza, podwójna płyta "Perła", sprzedawana jednak w cenie pojedynczego albumu, znalazła się na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się w Polsce płyt. Tym samym powracająca po dłuższej nieobecności wokalistka zepchnęła ścieżkę dźwiękową z największego kinowego hitu tego roku na pozycję...

 • Edyta Górniak: Ciężki wybór

  W ostatni weekend premierę miała najnowsza płyta Edyty Górniak, jednej z najpopularniejszych w naszym kraju wokalistek, zatytułowana "Perła". Na polskiej, dwupłytowej edycji albumu, znalazło się w sumie 20 kompozycji, które piosenkarka wybrała spośród prawie dwóch tysięcy propozycji.

 • Golcowie pokonali Edytę Górniak

  Zaledwie tydzień Edyta Górniak cieszyła się z prowadzenia na liście najchętniej kupowanych w naszym kraju albumów. Jej najnowsza płyta zatytułowana "Perła" tym razem znalazła się na miejscu drugim. Na pierwsze awansowała grupa Golec uOrkiestra z albumem "Golec uOrkiestra 3 -Kiloherze prosto w serce", a na pozycje trzecią spadła ścieżka dźwiękowa z filmu "Władca pierścienia".

 • Edyta Górniak: Mam nadzieję, że fani mi wybaczą

  Na sklepowych półkach pojawiła się już najnowsza płyta Edyty Górniak zatytułowana "Perła". Jedna z najpopularniejszych w naszym kraju wokalistek kazała swoim fanom czekać na nią ponad dwa lata. Jednak jak sama twierdzi, zrobiła wszystko, aby wynagrodzić im tę przerwę i ma nadzieję, że po wysłuchaniu albumu wielbiciele wybaczą jej długie oczekiwanie na nowy materiał.

 • Ana Andrzejewska szykuje debiutancką płytę. Zobacz teledysk "Po wietrze" finalistki "Mam talent"

  ...fotele odwrócili wszyscy jurorzy - Edyta Górniak, Maria Sadowska, Baron i Tomson oraz Andrzej Piaseczny . Ana ostatecznie wybrała Edytę Górniak. Choć była o krok od porażki w bitwach, gdzie...

 • Edyta Górniak przyspiesza

  Do sieci nielegalnie dostał się najnowszy singel Edyty Górniak "Oj, kotku". W związku z tym wokalistka postanowiła przyspieszyć oficjalną premierę piosenki.

 • Edyta Górniak potwierdza

  ...16 kwietnia ukaże się płyta "My Funny Valentine: The Chet Baker Songbook" kanadyjskiego wokalisty Matta Duska. Na tym wydawnictwie znajdzie się duet z Edytą Górniak.

 • ..."Sexuality", czyli "Seksualność", to tytuł najnowszej piosenki Edyty Górniak. Utwór zapowiada nowy album popularnej wokalistki, który według zapowiedzi trafi do sklepów na początku 2006 roku. A niedawno Edyta wzięła udział w rozbieranej sesji.

 • Złota Edyta Górniak

  Dokładnie miesiąc zajęło Edycie Górniak dodanie do swojej kolekcji kolejnej Złotej Płyty. Status ten osiągnął właśnie jej najnowszy, podwójny album zatytułowany "Perła", który w naszym kraju nabyło już ponad 50 tysięcy wielbicieli talentu wykonawczyni przeboju "Jak najdalej".