• Informacje na temat:

  górniak viva

Artykuły na temat: górniak viva
 • Edyta Górniak szczerze o rozstaniu z Mateuszem! Poronienie było dla nich traumą

  Gdy Edyta Górniak (46 l.) wyjawiła przykrą prawdę, że spodziewała się dziecka z Mateuszem Zalewskim i niestety straciła ciążę, fani wokalistki byli w szoku. Teraz, gdy emocje już nieco opadły, postanowiła opowiedzieć więcej o tym nieszczęśliwym zdarzeniu.

 • 13-latka, która śpiewała z Edytą Górniak, wystąpi w "Must Be The Music"

  Już w najbliższą niedzielę (21 września) na scenie "Must Be The Music. Tylko Muzyka" wystąpi Maria Markiewicz, która może się pochwalić występem z samą Edytą Górniak

 • Edyta Górniak czeka na operację! Wygadał się jej syn!

  Edyta Górniak wraz z synem jakiś czas temu wyjechali do Los Angeles, by być jak najdalej od ojca chłopca. Choć gwiazda mieszka teraz tysiące kilometrów od Polski, o jej życiu dzięki social mediom(...) Górniak do tej pory nie miała operacji, ale na pierwszą w swoim życiu właśnie czeka!  Zabrzmiało to dość niepokojąco, ale Allan nie chciał wdawać się w szczegóły. Dziennikarze "Vivy" zmartwieni słowami...

 • "Must Be The Music": Kto wygra ósmą edycję muzycznego show?

  Tradycyjnie przed niedzielnym (23 listopada) finałem bawimy się w typowanie laureata "Must Be The Music".

 • Przyjaciel Edyty Górniak , Bartosz Bodnar (29 l.), chce przejąć menedżerskie obowiązki męża piosenkarki, Dariusza Krupy. "Jeśli Edyta poprosi mnie o pomoc, na pewno się zgodzę" - zapowiada.

 • Viva Comet: Niekontrolowane szaleństwo Edyty Górniak

  Swój udział na gali Viva Comet 2012 (Warszawa, Centrum Expo XXI, 23 lutego) potwierdziła Edyta Górniak.

 • Górniak wywiozła syna za granicę

  Piosenkarka Edyta Górniak (37 l.) umówiła się z mężem, że wyjedzie na urlop z synem "gdzieś do Europy". W tajemnicy zmieniła jednak plany i wsiadła w samolot lecący na Mauritius. Dariusz Krupa odchodził od zmysłów.

 • Viva Comet: Ewa Farna, Edyta Górniak, Sylwia Grzeszczak czy Marina?

  23 lutego poznamy laureatów piątej edycji nagród muzycznych Viva Comet przyznawanych przez widzów stacji Viva Polska. Poniżej znajdziecie listę wykonawców nominowanych do tych wyróżnień.

 • Bodnar staje w obronie Górniak

  ..."Przyjaciel" Edyty Górniak , biznesmen Bartosz Bodnar broni piosenkarki, krytykowanej za udzielenie szkalującego jej męża wywiadu. "Ona wreszcie powiedziała prawdę" - mówi Bodnar.

 • Viva Comet: Doda w lektyce

  W czwartek (23 lutego) wieczorem Viva Polska po raz piąty przyznała nagrody Viva Comet 2012. Fani muzyki mogli zobaczyć całą galaktykę polskich gwiazd, zarówno na czerwonym dywanie, jak i na scenie Warszawskiego Centrum EXPO XXI. Zwycięzcami okazali się Ewa Farna, Video i Wojtek Łuszczykiewicz, Edyta Górniak, Doda, Sylwia Grzeszczak oraz Honorata Skarbek "Honey".

Zdjęcia na temat: górniak viva
Wideo na temat: górniak viva