• Informacje na temat:

  górniak w opolu

Artykuły na temat: górniak w opolu
 • Edyta Górniak znów zakochana?! Nie brakuje jej jednak zmartwień!

  Ostatnie kilkanaście dni spędzili razem w Trójmieście. W domowym zaciszu pod rygorem kwarantanny, odcięci od świata... Czyżby Edyta Górniak (47 l.) dała drugą szansę Tomaszowi? Jednak gdy z jednej strony jej serce się raduje, z drugiej odczuwa wielki smutek. Wszystko przez to, że nie może zobaczyć się po długim czasie rozłąki ze schorowaną mamą.

 • Tatiana Okupnik w "Tańcu z gwiazdami"

  Piosenkarki i wokaliści to stali uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Do obsady trzeciej edycji polsatowskiego show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" dołączyła Tatiana Okupnik.

 • Syn Edyty Górniak w "Tańcu z gwiazdami"?

  ...​Przygotowania do występu na festiwalu piosenki w Opolu zakłócił jej telefon z biura firmy producenckiej. Realizatorzy polskiej edycji programu "Dancing with The Stars. Taniec z gwiazdami" kompletują obsadę do nowej serii, która wystartuje na początku września. Dla Edyty Górniak (46) mieli propozycję z tych "nie do odrzucenia".

 • Dziecięce gwiazdy minionych lat. Gdzie są teraz?

  7 marca na ekranach telewizorów zadebiutuje program "Mali giganci", którego celem będzie wyszukiwanie talentów wśród najmłodszych. Trend na małe dziewczynki śpiewające w polskich talent shows zapoczątkował co prawda "Mam talent", jednak niepełnoletni wykonawcy przebijali się do świadomości słuchaczy już w latach 80. i 90..

 • Edyta Górniak w kozakach macha do pociągu i zachwyca się makami

  Edyta Górniak (46 l.) pokazała, jak wyglądała jej droga na festiwal w Opolu.

 • "Taniec z Gwiazdami": Co nas czeka w finale?

  Przed nami wielki finał 3 edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W walce o Kryształową Kule pozostały dwie pary: Tatiana Okupnik z Tomaszem Barańskim i Krzysztof Wieszczek z Agnieszką Kaczorowską

 • Edyta Górniak: Po raz kolejny ma złamane serce?

  Edyta Górniak (46 l.) w trakcie trwania opolskiego festiwalu zasłabła i trafiła do szpitala. Wyszła z opresji, ale to nie koniec kłopotów. W jej związku nie dzieje się dobrze...

 • Festiwal w Opolu 2014: Piersi odcisnęły dłonie

  Członkowie zespołu Piersi z Adamem Asanovem, który od ubiegłego roku jest wokalistą grupy i wylansował z nią przebój "Bałkanica", odcisnęli w sobotę (7 czerwca) dłonie w gipsowych formach. Odciski zawisną w Alei Gwiazd w Opolu - obok ponad dwudziestu innych.

 • Edyta Górniak wraca do Opola. Szykuje się niezłe zamieszanie

  Edyta Górniak (46 l.) wkrótce ponownie wystąpi w Opolu, jednak tym razem pod patronatem telewizji Polsat i na specjalnych warunkach. Już teraz wiadomo, że stacja przygotowuje dla niej m.in. luksusową garderobę. Znamy szczegóły.

 • Edyta Górniak o Opolu: Nie godzę się...

  Pod koniec maja decyzję o rezygnacji z udziału w festiwalu w Opolu ogłosiła Edyta Górniak. Teraz jeszcze raz zdecydowała się nawiązać do tej sprawy.

Zdjęcia na temat: górniak w opolu
Wideo na temat: górniak w opolu
 • To ten wywiad dolał oliwy do ognia pomiędzy Górniak a Cleo!

  Od wczoraj trwa medialny konflikt pomiędzy Górniak a Cleo. Diva zarzuciła swojej młodszej koleżance po fachu, że nie podziękowała jej za załatwienie pracy w „The Voice Kids”, jednak to tylko wierzchołek góry lodowej. Wokalistki nie pałały do siebie entuzjazmem już od roku 2018 po sytuacji w Opolu. Donatan złapał wtedy Edytę za pośladek. Wywołało to wielkie oburzenie wśród kobiet, bo uważały, że

 • Festiwal w Opolu: kulisy raz jeszcze

  Trzeci dzień opolskiego festiwalu zza kulis: Maciek Maleńczuk, Jerzy Połomski, Kayah, Edyta Górniak, Ivan Komarenko, Piotr Kupicha i inni.

 • Zapendowska o polskiej scenie: Piana i szumowiny

  słów artystom z mainstreamu. Zapendowska niejednokrotnie ścierała się na łamach prasy z Edytą Górniak, Dodą oraz Gosią Andrzejewicz. Obiektem jej krytyki stali się również artyści występujący na festiwalu w Opolu oraz gwiazdy młodego pokolenia. - Nie chcę operować nazwiskami, dlatego że wiąże się to potem z nieprzyjemnymi konsekwencjami dla mnie. Dlatego główny strumień – który jest pełny piany

Dyskusje na temat: górniak w opolu
 • Re: Zżarła ją trema!

  WIADOMO, ŻE ORYGINAŁ PIOSENKI I SAMA ANNA GERMAN TO COŚ NIEPOWTARZALNEGO. ALE SZACUNEK DLA PANI MORO - POPROSZONO JĄ I ZAŚPIEWAŁA NAJLEPIEJ JAK UMIAŁA I NIE ROBIŁA GŁUPICH WYMÓWEK JAK PANI GÓRNIAK, KTÓREJ TO ZAPROPONOWANO WYKONANIE PIOSENKI GERMAN. BO PRZECIEŻ NIE CHODZI O TO BY ZROBIĆ KOPIĘ ORYGINAŁU ALE ŻEBY ODDAĆ HOŁD ANNIE GERMAN. MOŻE PANI MORO COŚ W OPOLU NIE WYSZŁO, ZŻARŁA JĄ W DODATKU