• Informacje na temat:

  górniak w szpitalu

Artykuły na temat: górniak w szpitalu
 • "Agent-Gwiazdy": Czubówna w szpitalu, Górniak odchodzi

  Trwa czwarta edycja programu "Agent-Gwiazdy". Sporo działo się w drugim odcinku. Krystyna Czubówna trafiła do szpitala i nie będzie już brała udziału w produkcji, z show wycofała się Edyta Górniak, a do gry wróciła Kasia Wołejnio. Co działo się w programie?

 • Edyta Górniak w szpitalu!

  ..."Wczoraj Edyta Górniak uległa wypadkowi. Z podejrzeniem złamania żeber i urazu kręgosłupa trafiła do szpitala" - poinformowała Maja Sablewska, menadżerka Edyty Górniak. Dalszy udział wokalistki w programie "Taniec z gwiazdami" stoi pod znakiem zapytania.

 • Edyta Górniak bała się o swoje bezpieczeństwo. Odwołany koncert w Czarnkowie

  Ze względu na brak spełnionych wymagań BHP swój koncert w Czarnkowie w ostatniej chwili odwołała Edyta Górniak.

 • Edyta Górniak robi sobie detoks. "Nie, nie szukam faceta"

  Na Facebooku Edyta Górniak opublikowała komunikat, w którym poinformowała, że na razie nie będzie aktywna w mediach społecznościowych.

 • Edyta Górniak: Moje dziecko umierało. Gwiazda opowiada o chorobie Allana Krupy

  Edyta Górniak chętnie dzieli się informacjami i szczegółami ze swojego życia prywatnego. Tym razem w jednej z rozmów opowiedziała o chorobie syna, która jej zdaniem mogła zakończyć się nawet jego śmiercią.

 • Edyta Górniak po 44 dniach wróciła na Instagrama: Odświeżyłam serce i pogłębiłam miłość

  ...44 dni trwał "detoks" Edyty Górniak od mediów społecznościowych.

 • Górniak sama informowała media?

  Edyta Górniak sama przekazywała mediom informacje ze swego życia prywatnego, co miało zwiększać jej popularność - zeznała znajoma piosenkarki na procesie, jaki Górniak wytoczyła Piotrowi Krysiakowi za książkę o sobie.

 • Zakaz pisania o Edycie Górniak

  Super Express" ma zapłacić 55 tys. zł Edycie Górniak i przeprosić ją za sprzeczne z etyką dziennikarską publikacje z 2004 r., gdy była w szpitalu, gdzie urodziła dziecko. Gazeta ma też zakaz pisania o życiu prywatnym popularnej piosenkarki bez jej zgody.

 • Edyta Górniak: Gazeta zapłaci

  Jak donosi serwis showbiznes.eu, w piątek, 29 października, Sąd Apelacyjny w Warszawie utrzymał w mocy wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie z grudnia 2005 roku w części dotyczącej odszkodowania, które musi zapłacić gazeta "Super Express" na rzecz Edyty Górniak i jej męża Dariusza Krupy.

 • Edyta Górniak wygrała proces!

  W warszawskim sądzie okręgowym zapadł wyrok w sprawie Edyta Górniak kontra "Super Express". Sąd uznał, że gazeta naruszyła dobra osobiste wokalistki i jej męża Dariusza Krupy, przez co musi im zapłacić odpowiednio 55 tysięcy i 20 tys. zł. Wyrok nie jest prawomocny, a pozwani prawdopodobnie złożą odwołanie.