• Informacje na temat:

  górniak z facetem

Artykuły na temat: górniak z facetem
 • Edyta Górniak o relacji z synem i powrocie do Polski

  ..."Po takim może trochę traumatycznym dzieciństwie, Allan nabierał potrzeby chronienia nas obojga jako mężczyzna. Czuje, że jest jedynym facetem przy mnie" – mówi Edyta Górniak, która właśnie z uwagi na syna postanowiła wrócić do Polski z Los Angeles.

 • Rozstanie przez Edytę Górniak?

  Umiem otwierać kobiety przez taniec. Trzeba być facetem, poczuć kobietę - mówił Jan Kliment. Poczuł za bardzo?

 • Edyta Górniak robi sobie detoks. "Nie, nie szukam faceta"

  Na Facebooku Edyta Górniak opublikowała komunikat, w którym poinformowała, że na razie nie będzie aktywna w mediach społecznościowych.

 • Edyta Górniak w "My Way" TVN. W programie pojawi się także Allan Krupa

  W zapowiadanym już przez nas nowym show TVN "My Way" Edyta Górniak będzie uczyć się jazdy samochodem. Okazuje się, że na planie towarzyszyć jej będzie syn, 15-letni Allan Krupa.

 • Edyta Górniak opowiedziała o swojej walce ze strachem. "Nienawidzę tego..."

  Edyta Górniak będzie się uczyła jeździć w nowym programie TVN "My Way". Do tej pory gwiazda bała się prowadzić, teraz jednak postanowiła przełamać lęk i popracować nad swoim strachem, co jak przyznała, nie było proste. "Nienawidzę tego prawa jazdy" - stwierdziła wokalistka.

 • Górniak była zdradzana!

  Obecnie szczęśliwa mężatka Edyta Górniak ma za sobą kilka burzliwych związków. Wokalistka ujawniła, że w poprzednich relacjach była zdradzana - zarówno z kobietami, jak i mężczyznami.

 • Edyta Górniak wygrała proces!

  W warszawskim sądzie okręgowym zapadł wyrok w sprawie Edyta Górniak kontra "Super Express". Sąd uznał, że gazeta naruszyła dobra osobiste wokalistki i jej męża Dariusza Krupy, przez co musi im zapłacić odpowiednio 55 tysięcy i 20 tys. zł. Wyrok nie jest prawomocny, a pozwani prawdopodobnie złożą odwołanie.

 • Polskie płyty 2012: Walentynki z Górniak, Steczkowska później

  Wydawcy uchylili rąbka tajemnicy, jakich polskich płyt możemy spodziewać się w najbliższych miesiącach. Nowe albumy szykują m.in. Andrzej Piaseczny, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska oraz prawdopodobnie Bajm, Hey czy Myslovitz.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w maju 2019

  Maciej Stuhr o Polsce jako ropiejącym wrzodzie na tyłku Europy, Edyta Górniak staje murem za Kingą Rusin i wspiera społeczność LGBT, Maja Ostaszewska żegna się z popularnym serialem TVN, a Magda Cielecka wciela się w rolę... mężczyzny. Zapraszamy na przegląd wydarzeń z maja w mediach społecznościowych.

 • "The Voice Of Poland": Kobieta czy mężczyzna?

  ...jurorów Marek Piekarczyk. "Fajny, fajny... Facet" - nie dawała się przekonać Justyna Steczkowska. Jako pierwsza fotel odwróciła Edyta Górniak, co prowadząca "The Voice Of Poland" Magdalena Mielcarz skomentowała z przekąsem słowami: "Królowa się odwróciła". W ślady Edyty Górniak poszli Baron i Tomson oraz Justyna Steczkowska, która z nieukrywanym zdziwieniem i zaskoczeniem przyjęła fakt, że oto na...

Wideo na temat: górniak z facetem