• Informacje na temat:

  górniak zamieszkała

Artykuły na temat: górniak zamieszkała
 • Górniak: Rozwód? Czas pokaże

  W ostatnim czasie plotka rskie media huczą o rozstaniu Edyty Górniak i Darka Krupy. Wokalistka zapewnia, że nie planuje rozwodu.

 • "Big Brother" wystartuje z Edytą Górniak

  Już w piątek 13 września na antenie TVN7 zadebiutuje drugi sezon reality show "Big Brother". Do domu Wielkiego Brata ponownie wejdzie szesnastu uczestników. Kim są śmiałkowie, którzy zgłosili się do programu, przekonamy się podczas piątkowej "Big Brother Areny". Wieczór uświetni występ Edyty Górniak.

 • Jopek jak Górniak

  Ten mały kraj staję się najwyraźniej ulubionym miejscem... polskich piosenkarek. Swój dom w Portugalii ma już Edyta Górniak, teraz nad przeprowadzką do Lizbony myśli Anna Maria Jopek. "Chcę, by było to gniazdko dla całej naszej rodziny. Tam zamieszkamy, gdy tylko przyjdzie nam na to ochota" - mówi Marcin Kydryński magazynowi "Na żywo". "Popieram Marcina, bo Lizbona to szczególne miejsce. Szkoda...

 • Rozstanie przez Edytę Górniak?

  ...zmysłowa i uwodzicielska Edyta Górniak (38), Lenka zjawiła się w Warszawie na dłużej. Wolała dmuchać na zimne? - Od razu złapałam z nią nić porozumienia - zapewniała wprawdzie o swojej sympatii do Edyty...

 • Edyta Górniak kontra były Dody. Wokalistka uprzedza tabloidy

  Zaostrza się trwający od końca 2011 roku spór pomiędzy Edytą Górniak a Błażejem Szychowskim, tancerzem, choreografem i byłym partnerem Dody.

 • Dariusz K.: Wypadek, który przekreślił wszystko

  Był menedżerem największych gwiazd w naszym kraju, a ponadto wraz z Edytą Górniak tworzył jedną z najpopularniejszych par w Polsce. Teraz Dariusz K. odsiaduje wyrok 7 lat więzienia za śmiertelnie potrącenie kobiety. Tam też obchodzi swoje 40. urodziny.

 • Kupicha w "Bitwie na Głosy"

  Piotr Kupicha, lider popularnego zespołu Feel, jest drugą ujawnioną gwiazdą nowego show Telewizji Polskiej - "Bitwa na głosy". Kolejną może być... Edyta Górniak.

 • Przeprowadzka Mietka Szcześniaka

  Mieszkający od siedmiu lat w Krakowie piosenkarz Mietek Szcześniak, znany m.in. z "Dumki na dwa serca" zaśpiewanej w duecie z Edytą Górniak, ma zamiar wkrótce przeprowadzić się do Warszawy. Decyzja spowodowana jest tym, że z racji swego zawodu wokalista więcej czasu spędza ostatnio w stolicy, aniżeli w domu.

 • Eurowizja Junior 2019: Zobacz teledysk "Życie to gra"

  ...garniturze, na który naszyte są błyszczące trójkąty, imitujące lustro. Za kreację odpowiada Bartek Indyka , który wcześniej współpracował m.in. z Edytą Górniak i Margaret. Eurowizja Junior  w Polsce to(...) w Wielkiej Brytanii, a jakiś czas temu zamieszkała z rodziną w Polsce, w Nowej Hucie. Muzyka gra w jej duszy od zawsze. Jak mówi sama Viki, talent odziedziczyła po rodzicach, którzy są...

 • Eurowizja Junior 2019: Pierwsza próba Viki Gabor w Gliwicach. Co pokaże?

  ...błyszczące trójkąty, imitujące lustro. Za kreację odpowiada Bartek Indyka , który wcześniej współpracował m.in. z Edytą Górniak i Margaret. Eurowizja Junior  w Polsce to efekt wygranej Roksany Węgiel(...) temu zamieszkała z rodziną w Polsce, w Nowej Hucie. Muzyka gra w jej duszy od zawsze. Jak mówi sama Viki, talent odziedziczyła po rodzicach, którzy są pochodzenia romskiego. Podobno wdała się...