• Informacje na temat:

  goście kuby

Artykuły na temat: goście kuby
 • Goście "Poplisty" i "Kuby Wojewódzkiego"

  Śląski zespół Underground będzie gościł w "Popliście", pokazanej przez Polsat w niedzielę, 25 stycznia. Tego samego dnia w programie Kuby Wojewódzki pojawi się Małgorzata Ostrowska, była wokalistka grupy Lombard, niedoszła reprezentantka Polski w najnowszym konkursie Eurowizji. Na scenie zaprezentuje się natomiast grupa Tosteer.

 • Andrzej Piaseczny i Anja Rubik u Kuby Wojewódzkiego

  Anja Rubik i Andrzej Piaseczny to kolejni goście Kuby Wojewódzkiego. Program z ich udziałem zostanie wyemitowany we wtorek (6 listopada) o 22.30.

 • Popek pojawi się u Kuby Wojewódzkiego?

  Według informacji agencji koncertowej Zooteka, już wkrótce Popek ma wystąpić w programie Kuby Wojewódzkiego.

 • Katarzyna Nosowska (Hey) u Kuby Wojewódzkiego: Zrobię na maksa szał

  Instagramowy profil, problemy z wagą i kwestie wieku zdominowały rozmowę Katarzyny Nosowskiej u Kuby Wojewódzkiego. Wokalistka ujawniła też, że decyzja o zawieszeniu działalności przez grupę Hey nie oznacza ostatecznego końca zespołu.

 • Kuba Płucisz i Goście: Zobacz teledysk "Nie tracę wiary"

  Nowa wersja utworu "Nie tracę wiary" promuje właśnie wydaną płytę projektu Kuba Płucisz i Goście. Teledysk możecie zobaczyć poniżej.

 • Muzyczni goście Wojewódzkiego i Rocka

  Andrzej "Piasek" Piaseczny i Ryszard Rynkowski będą gośćmi "Kuby Wojewódzkiego" w kolejnym, niedzielnym wydaniu tego programu. Wcześniej tego samego dnia, w "Popliście" wystąpi Aurelia Leśniak z olsztyńskiej grupy literacko-muzycznej "Scena Babel".

 • Kuba Płucisz i Goście: Przystanek Woodstock to mój dom

  Wydarzeniem na Małej Scenie Przystanku Woodstock był specjalny koncert projektu Kuba Płucisz i Goście.

 • Wojewódzki i Rock - ich muzyczni goście

  Anja Orthodox z zespołu Closterkeller oraz Izabella Skrybant ze słynnego Tercetu Egzotycznego, będą gośćmi Kuby Wojewódzkiego w jego najbliższym programie, w niedzielę, 14 grudnia. Natomiast w "Popliście", nadawanej tego dnia o 9.30, pojawi się młoda grupa Ptaszyska rodem z Częstochowy.

 • Kuba Płucisz i goście: "Mój dom" na nowo

  Wracający do muzyki po latach Kuba Płucisz (mieszkał i pracował w Holandii) od dłuższego czasu przygotowuje specjalny projekt z udziałem wielu polskich gwiazd. Kuba Płucisz i Goście mają na celu(...) z Antyradia, Łukasz Szemraj i Mikołaj Płucisz (Rosa), syn Kuby. Poza tym pamiętną frazę "Mógłbym być teraz w USA" wykonuje... Jurek Owsiak. Na płycie usłyszymy także m.in. Darka Malejonka, Piotra...

 • Kuba Wojewódzki: Katarzyna Nosowska i Dawid Podsiadło w programie

  Katarzyna Nosowska i Dawid Podsiadło będą gośćmi najbliższego (23 października) odcinka programu Kuby Wojewódzkiego.

Zdjęcia na temat: goście kuby
Wideo na temat: goście kuby
 • Wałęsa i Komarenko u Wojewódzkiego!

  W pierwszym w tym sezonie odcinku Kuby Wojewódzkiego, pojawią się goście w postaci dumnego nosiciela jednego z najbardziej znanych polskich nazwisk – Jarosława Wałęsy oraz piosenkarza - Ivana Komarenko. (tvn.pl/x-news)