• Informacje na temat:

  gosia baczyńska projektantka

Artykuły na temat: gosia baczyńska projektantka
 • W tej sukni Polka odbierze Oscara?

  Dorota Kobiela to polska reżyserka, która razem z Hugh Welchmanem jest nominowana do Oscara za film "Twój Vincent" w kategorii najlepszy długometrażowy film animowany. Kreację dla Polki zaprojektowała znana projektantka Gosia Baczyńska.

 • Katarzyna Warnke: Rozumie ciało kobiety

  Katarzyna Warnke została nową muzą Gosi Baczyńskiej. W sukniach projektantki pojawiła się na premierze swojego pierwszego filmu kinowego oraz na własnym ślubie. Twierdzi, że uwielbia projekty Baczyńskiej, które świetnie podkreślają atuty kobiecej sylwetki. Gwieździe podoba się także połączenie stylistyki retro z nowoczesnością, jakie stosuje projektantka.

 • Katarzyna Zielińska: Lubię pokazy mody

  Katarzyna Zielińska ceni polskich projektantów. Do jej ulubionych kreatorów należą Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak z marki Bizuu, duet Paprocki & Brzozowski, Natalia Jaroszewska, Łukasz Jemioł i Gosia Baczyńska. Zdaniem Katarzyny Zielińskiej są to nie tylko zdolni projektanci, lecz także sympatyczni, ciekawi ludzie. Aktorka twierdzi też, że lubi pokazy mody i chętnie się na nich pojawia, nie...

 • Czas uwolnić się od mistrza?

  Dotąd nierozłączni, ostatnio na bankietach osobno... Co się dzieje w związku Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza? Czyżby potrzebowali od siebie odpocząć?

 • MocArty RMF Classic 2015: Tomasz Bagiński i ratownicy TOPR Ludźmi Roku

  W Warszawie 14 marca odbyła się uroczysta gala wręczenia MocArtów RMF Classic 2015! Statuetki przyznawano w czterech głównych kategoriach: Człowiek Roku, Wydarzenie Roku, Muzyka Filmowa Roku i Rzecz z Klasą. Wręczono też nagrodę specjalną "Bo wARTo!".

 • Opole w kreacjach

  ...hippie. "Chciałam nawiązać do lat 70. Podglądałam najnowszą kolekcję Jean-Paula Gaultiera, ale kreację uszyły moje dwie krawcowe i projektantka Halina Piwowarska" - powiedziała wokalistka. To były...

Zdjęcia na temat: gosia baczyńska projektantka
Wideo na temat: gosia baczyńska projektantka
 • Tak mieszka Gosia Baczyńska

  Projektantka Gosia Baczyńska pokazała w "Dzień dobry TVN" swoje mieszkanie. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Katarzyna Warnke: Rozumie ciało kobiety

  Katarzyna Warnke została nową muzą Gosi Baczyńskiej. W sukniach projektantki pojawiła się na premierze swojego pierwszego filmu kinowego oraz na własnym ślubie.

Dyskusje na temat: gosia baczyńska projektantka
 • Re: Kasia Zielińska wyszła za mąż!

  i to ma być suknia ślubna?, chyba dla konowała!. Gosia Baczyńska to najgorsza projektantka naszych czasów. Kasia wygląda w niej jak w kimonie .Sukienka jak z czterdziestolatka do tego z ogromnymi biodrami.