• Informacje na temat:

  gosling i mcadams

Artykuły na temat: gosling i mcadams
 • Eva Mendes zabroniła Ryanowi Goslingowi kontaktów z byłą!

  Zanim Ryan Gosling (34 l.) poderwał Evę Mendes, był w związku z inną hollywoodzką aktorką, Rachel McAdams (36 l.). Para była ze sobą trzy lata, rozstali się w 2007 roku. W pewnym momencie mieli wspólne plany na przyszłość, jednak ostatecznie ich drogi rozeszły się. W przeciwieństwie do innych hollywoodzkich par, Gosling i McAdams, rozstali się w zgodzie i postanowili, że pozostaną...

 • Gosling i Mendes zostali rodzicami

  Eva Mendes i Ryan Gosling zostali rodzicami. Pierwsze dziecko hollywoodzkiej pary przyszło na świat w piątek, 12 września - wynika z informacji magazynu "Us Weekly".

 • "Pamiętnik" Nicholasa Sparksa na małym ekranie?

  ...głównych wystąpili Ryan Gosling i Rachel McAdams ("Detektyw").

 • Gosling z Michelle Williams?

  Ryan Gosling znalazł ukojenie po rozstaniu z Rachel McAdams w ramionach Michelle Williams. Aktorska para prezentuje w Cannes wspólny film "Blue Valentine".

 • Ryan Gosling: Narodziny gwiazdy

  Ryan Gosling przedstawia sobą pewną zagadkę i, szczerze mówiąc, podoba mu się to. Nie chodzi jednak o to, że celowo stara się być trudny czy tajemniczy - pospiesznie wyjaśnia sam zainteresowany.

 • Teen Choice Awards: Laureaci

  Ashton Kutcher ( "Zupełnie jak miłość" ) i Ryan Gosling ( "Pamiętnik" ) byli triumfatorami niedzielnego (14 sierpnia) rozdania nagród Teen Choice Awards. Wśród filmów bezkonkurencyjny okazał się obraz "Pamiętnik" , który otrzymał aż osiem wyróżnień.

 • Niespodzianka w Paryżu

  Ryan Gosling wie, jak robić wrażenie na kobietach. Gwiazdor zaskoczył swoją nową partnerkę, Evę Mendes, pojawiając się na planie jej nowego filmu "Holly Motors" w Paryżu. Para spotyka się ponoć już od dwóch miesięcy.

 • Wręczono MTV Movie Awards

  W sobotę, 4 czerwca, w Shrine Auditorium w Los Angeles, odbyła się ceremonia wręczenia nagród MTV Movie Awards. Wyróżnienia przyznano po raz 14. Triumfatorami wieczoru były filmy "Napoleon Wybuchowiec" i "Wredne dziewczyny" . Niezależna komedia "Napoleon Wybuchowiec" została uznana za najlepszy film 2004 roku.

 • Eva Mendes w ciąży z Ryanem Goslingiem

  Zagraniczne media donoszą, że Eva Mendes jest w 7. miesiącu ciąży z Ryanem Goslingiem!

 • Portman i Bale u Malicka

  Terrence Malick pracuje obecnie nad dwoma nowymi filmami - "Lawless" i "Knight of Cups". Co ciekawe, w obu występują Christian Bale i Natalie Portman.

Wideo na temat: gosling i mcadams
 • Drive

  Zapnijcie pasy, bo czeka was niezła jazda. / Guardian Są mężczyźni, którzy wolność mają wpisaną w DNA. To oni jednym spojrzeniem potrafią złamać kobiece serce i sprawiają, że nie można o nich zapomnieć. Przyciągają jak magnes tajemniczym uśmiechem i obietnicą niebezpiecznej przygody. Takim mężczyzną jest Driver, chłopak, który za dnia pracuje jako kaskader, a nocami wynajmuje się jako kierowca gangsterów. Żyje, balansując na cienkiej granicy między rozsądkiem a brawurą. Do dnia, gdy pozna...

 • Namiętność

  Opowieść o śmiertelnej walce o władzę między dwiema kobietami w świecie międzynarodowego biznesu. Christine (Rachel McAdams) ma w sobie naturalną elegancję i posiada zdolność łatwego wchodzenia w relacje z tymi, którzy mają pieniądze i władzę. Jej protegowana, niewinna, urocza, łatwo wykorzystywana Isabelle (Noomi Rapace) ma głowę pełną ciekawych idei, które szefowa bez skrupułów kradnie. Christine odkrywa w sobie przyjemność sprawowania kontroli nad młodszą kobietą i wprowadza ją coraz...

 • Sherlock Holmes

  Sherlock Holmes i jego wierny przyjaciel dr. Watson zostają poddani kolejnej próbie. Tym razem sławny detektyw, wykorzystując swoje nieprzeciętne umiejętności oraz legendarny intelekt, stanie do walki, podczas której zdemaskuje śmiertelny spisek mogący zniszczyć kraj. Jak ukarze jego twórców? Robert Downey Jr. odtwarza w filmie postać legendarnego detektywa w niespotykany dotąd sposób. Jude Law wciela się w zaufanego przyjaciela Holmesa, Watsona, lekarza i weterana wojennego, bardzo oddanego...