• Informacje na temat:

  grabowski i jego zona

Artykuły na temat: grabowski i jego zona
 • "Świat według Kiepskich": Andrzej Grabowski wcale nie rozpaczał, gdy kolega odbił mu żonę!

  Andrzej Grabowski, czyli Ferdynand Kiepski ze „Świata według Kiepskich”, ma za sobą dwa małżeństwa, które zakończyły się głośnymi rozwodami. Nie jest tajemnicą, że pierwszą żonę – matkę jego córek – u boku której szedł przez życie prawie 20 lat, odbił mu... kolega, satyryk Krzysztof Piasecki.

 • Maciej Damięcki: Rodzina, SB, rak prostaty

  Jego recepta na sukces to dobre geny i rodzina, która w każdej sytuacji stoi za nim murem.

 • Andrzej Grabowski: na co tak naprawdę choruje jego żona?

  Wiele wskazuje na to, że Andrzej Grabowski (64 l.) i Anita Kruszewska (46 l.) nie dojdą do porozumienia, a ich małżeństwo wkrótce będzie należało do przeszłości. Jednak sprawa rozwodowa to nie jedyne, co martwi kobietę. „Życie na gorąco” ustaliło, że żona aktora mierzy się z trudną chorobą, a lekarze nie wiedzą, co dokładnie jej dolega!

 • Wojciech Zieliński: Jestem pacyfistą

  W filmie "Służby specjalne" Wojciech Zieliński zagrał pracownika kontrwywiadu, kapitana Janusza Cerata. Rola agenta, który zabija na zlecenie, była dla aktora dużym wyzwaniem - prywatnie jest pacyfistą i nie byłby w stanie uśmiercić nawet biedronki.

 • Andrzej Grabowski: Wiadomo już, na co choruje jego żona!

  ...chorobę, która często kończy się na wózku inwalidzkim. Jednak żona Andrzeja Grabowskiego (64 l.) cierpi na inne schorzenie. - U Anity wykryto chorobę autoimmunologiczną - mówi w rozmowie z "Dobrym(...) w atmosferze dalekiej od przyjaźni. Aktor rozstał się z żoną kilkanaście miesięcy temu. Gdy wiosną tego roku Anita poprosiła, by porozmawiali, co dalej, Grabowski podjął decyzję, by zakończyć trwające...

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

 • Andrzej Grabowski: Żona zabrała swoje rzeczy z jego domu!

  Ustalili, że razem podzielą majątek. Jednak jego nie było w domu...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Andrzej Grabowski w końcu rozwiódł się z żoną!

  Andrzej Grabowski (65 l.) i Anita Kruszewska-Grabowska (48 l.) w końcu po długiej sądowej batalii doszli do porozumienia i sąd mógł orzec rozwód.

 • Na co iść do kina?

  Polska komedia "Jak żyć?", animacja "Wall-E" o sympatycznym robocie oraz dwa dramaty - obsypana nagrodami hiszpańsko-meksykańska "Zona" i australijska produkcja "Z drugiej strony" trafią w piątek, 18 lipca, na ekrany polskich kin.

Zdjęcia na temat: grabowski i jego zona
Dyskusje na temat: grabowski i jego zona