• Informacje na temat:

  grabowski i jego zona

Artykuły na temat: grabowski i jego zona
 • Andrzej Grabowski znów zakochany. Tygodnik ujawnia prawdę o jego nowej wybrance!

  Jak donosi tygodnik "Na Żywo", Andrzej Grabowski (67 l.) układa sobie życie u boku nowej kobiety...

 • Maciej Damięcki: Rodzina, SB, rak prostaty

  Jego recepta na sukces to dobre geny i rodzina, która w każdej sytuacji stoi za nim murem.

 • "Świat według Kiepskich": Andrzej Grabowski wcale nie rozpaczał, gdy kolega odbił mu żonę!

  Andrzej Grabowski, czyli Ferdynand Kiepski ze „Świata według Kiepskich”, ma za sobą dwa małżeństwa, które zakończyły się głośnymi rozwodami. Nie jest tajemnicą, że pierwszą żonę – matkę jego córek – u boku której szedł przez życie prawie 20 lat, odbił mu... kolega, satyryk Krzysztof Piasecki.

 • Wojciech Zieliński: Jestem pacyfistą

  W filmie "Służby specjalne" Wojciech Zieliński zagrał pracownika kontrwywiadu, kapitana Janusza Cerata. Rola agenta, który zabija na zlecenie, była dla aktora dużym wyzwaniem - prywatnie jest pacyfistą i nie byłby w stanie uśmiercić nawet biedronki.

 • Andrzej Grabowski: na co tak naprawdę choruje jego żona?

  Wiele wskazuje na to, że Andrzej Grabowski (64 l.) i Anita Kruszewska (46 l.) nie dojdą do porozumienia, a ich małżeństwo wkrótce będzie należało do przeszłości. Jednak sprawa rozwodowa to nie jedyne, co martwi kobietę. „Życie na gorąco” ustaliło, że żona aktora mierzy się z trudną chorobą, a lekarze nie wiedzą, co dokładnie jej dolega!

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

 • Andrzej Grabowski: Wiadomo już, na co choruje jego żona!

  ...chorobę, która często kończy się na wózku inwalidzkim. Jednak żona Andrzeja Grabowskiego (64 l.) cierpi na inne schorzenie. - U Anity wykryto chorobę autoimmunologiczną - mówi w rozmowie z "Dobrym(...) w atmosferze dalekiej od przyjaźni. Aktor rozstał się z żoną kilkanaście miesięcy temu. Gdy wiosną tego roku Anita poprosiła, by porozmawiali, co dalej, Grabowski podjął decyzję, by zakończyć trwające...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Andrzej Grabowski: Żona zabrała swoje rzeczy z jego domu!

  Ustalili, że razem podzielą majątek. Jednak jego nie było w domu...

 • Na co iść do kina?

  Polska komedia "Jak żyć?", animacja "Wall-E" o sympatycznym robocie oraz dwa dramaty - obsypana nagrodami hiszpańsko-meksykańska "Zona" i australijska produkcja "Z drugiej strony" trafią w piątek, 18 lipca, na ekrany polskich kin.

Zdjęcia na temat: grabowski i jego zona
Wideo na temat: grabowski i jego zona
 • W jego oczach

  Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagranicznej szkoły, co nie do końca podoba się jego przyjaciółce Giovanie. Kiedy w klasie pojawia się nowy uczeń Gabriel, Leonardo doświadcza uczucia, które każe mu przemyśleć jeszcze raz plany związane z wyjazdem.

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

Dyskusje na temat: grabowski i jego zona