• Informacje na temat:

  grabowski o roli ferdka

Artykuły na temat: grabowski o roli ferdka
 • Andrzej Grabowski: Między Ferdkiem a "Gebelsem"

  Bawi widzów występami kabaretowymi i rolą Ferdka Kiepskiego. Prywatnie nie zawsze ma ochotę opowiadać dowcipy.

 • Andrzej Grabowski: Kiepski nie schudnie

  Wybitnego aktora znają wszyscy… dzięki sitcomowi. Jesienią Andrzeja Grabowskiego zobaczymy w nowym sezonie „Świata według Kiepskich".

 • Andrzej Grabowski: Inny niż Kiepski

  Wybitny aktor teatralny, który, jak sam przyznaje, nie ma szczęścia do filmowców. Choć nie marzy o konkretnej roli, wciąż czeka na taką, która rzeczywiście będzie główna. Tymczasem, z sympatią i przyjemnością wciela się w Ferdynanda Kiepskiego.

 • Andrzej Grabowski: Każdy aktor ma coś z ekshibicjonisty

  Zagrał w ok. 150 filmach, serialach i spektaklach Teatru Telewizji. Od 1999 r. jest związany ze "Światem według Kiepskich". Do roli Ferdka, która przyniosła mu ogromną popularność, ma spory dystans - podobnie zresztą jak do siebie samego.

 • Andrzej Grabowski musi być znany?

  ...początku Ferdka miał zagrać Janusz Rywiński, który zrezygnował z tej roli po przeczytaniu scenariusza. Wątpliwości miał też Andrzej Grabowski. - Długo musiałem się przekonywać, żeby go jako tako(...)Przecież nie jestem Ferdynandem! - zżyma się Andrzej Grabowski. - W naszym społeczeństwie istnieje przekonanie, że aktor grający w serialu to nie jest aktor, tylko postać prawdziwa - dodaje...

 • Andrzej Grabowski: Dostałem za to w pysk

  Andrzej Grabowski ma na koncie wiele wspaniałych ról w takich filmach, jak "Pitbull", "Drogówka", "Świadek koronny", "Boże skrawki" czy "Pokot". Poza tym, że od kilku lat jest jurorem w programie "Taniec z Gwiazdami", niebawem pojawi się w programie kabaretowym "Nowa scena śmiechu".

 • Andrzej Grabowski: 40 lat na scenie

  Andrzej Grabowski zdecydował, że nie będzie świętował 40-lecia pracy artystycznej. Według aktora zamiast rozpamiętywania przeszłości lepiej skupić się na planach i nowych projektach.

 • Grabowski: Hulaj dusza, piekła nie ma

  ...- Mam prawo do tego, żeby być sobą. I żeby robić to, na co mam ochotę, o ile to nie wykracza poza normy moralne i etyczne - mówi Andrzej Grabowski. Jest artystą wszechstronnym - gra w teatrze, filmach i serialach, występuje jako kabareciarz, nagrał płytę. Wybitny polski aktor 15 marca obchodzi 60. urodziny.

 • Andrzej Gałła i "Świat według Kiepskich": Miałem grać Ferdka

  ...pan miał zagrać Ferdka Kiepskiego. Co się stało, że rolę dostał Andrzej Grabowski? - Wygrałem casting na rolę Ferdka, lecz producenci zdecydowali, że musi nim zostać bardziej znana osoba ode mnie, bo...

 • Andrzej Grabowski czasami nie ma siły żyć

  Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Czasami" "wymruczanej" przez popularnego aktora Andrzeja Grabowskiego.

Zdjęcia na temat: grabowski o roli ferdka
Dyskusje na temat: grabowski o roli ferdka
 • Re: Zaszufladkowani aktorzy. Te role zniszczyły im kariery?

  Grabowski w roli Kiepskiego to fantazja. Nie widzę innego aktora do tej roli. A tzw ambitniejsze jakoś mu sławy nie przyniosły. Urodził się do roli Ferdka. Aktor ma grać dobrze nawet jeśli to szmira.

 • Re: "Świat według Kiepskich": Andrzej Grabowski przeżywa trudny czas

  Widzowie nie zaakceptują innego aktora w roli Ferdka Kiepskiego.

 • Re: Polscy aktorzy kojarzeni z jedną rolą

  Grabowski aktorem jednej roli??? Wg. mnie, to aktor przez wielkie "A". Niezapomniana rola Gebelsa w "Pitbullu", Kowala w "Świadku koronnym" czy role w "Drogówce" lub "Małej Moskwie" powodują, że uważam go za aktora, potrafiącego grać różne role. Zestawmy sobie Ferdka i Gebelsa? Widać różnicę? Moim zdaniem nie powinien się znaleźć w zestawieniu z Klonami Mroczek, miernotami aktorskimi, czy

 • Re: "Świat według Kiepskich": Andrzej Grabowski przeżywa trudny czas

  2. Dla Ferdka było to jak wyrok - nie może już pić piwa! Załamany zaszywa się w swym pokoju, nie ogląda telewizora i popada w depresję. Halinka go pociesza i mówi, że ta abstynencja wyjdzie mu tylko na(...) sytuacji finansowej. Halinka ma jeszcze jeden problem - jak wyleczyć Ferdka z depresji. Z pomocą przychodzi jej koleżanka Grażynka, która - jak sama mówi - miała depresję i pomógł jej znakomity

 • Re: "Świat według Kiepskich": Grabowski gwiazdorzy?

  Pan Andrzej to dobry aktor , ale zapomina , że najlepiej sprawdził się w roli Ferdka Kiepskiego. Mierzy zbyt wysoko zamiast robić to co robi najlepiej , czyli grać dalej Ferdka. Powinien się cieszyć ,że jest rozpoznawalny za najlepszą swoją rolę .Skarży się też Pan Andrzej , że ludzie chcą miedz z nim zdjęci - cóż to jest cena popularności .Był czas się z tym oswoić