• Informacje na temat:

  grace

Artykuły na temat: grace
 • Grace VanderWaal prezentuje "Today And Tomorrow" z filmu "Stargirl"

  Świat poznał ją po tym, jak w spektakularnym stylu wygrała amerykańską edycję programu "Mam talent". Dziś Grace VanderWaal ma 16 lat i ma szansę zostać gwiazdą Disneya.

 • Grace Kelly: Ponadczasowa ikona stylu

  Grace Kelly była elegancką przeciwwagą dla Marilyn Monroe, uważali niektórzy. Ta niebieskooka modelka, która oprócz urody miała styl i klasę urodziła się 90 lat temu, 12 listopada 1929 r.

 • Grace Kelly: Ośnieżony wulkan

  Piękna, posągowa blondynka o klasycznej urodzie, utalentowana aktorka, która poślubiła księcia Monako. Bajkowe życie zakończył wypadek samochodowy. We wtorek, 12 listopada, Grace Kelly świętowałaby 90. urodziny.

 • Biżuteria Elizabeth Taylor i Grace Kelly trafiła na wystawę

  ...​Kojarzy się z luksusem, elegancją i uczuciem. Drogocenną biżuteria największych ikon Hollywood - Elizabeth Taylor i Grace Kelly - można oglądać na wyjątkowej wystawie w Mediolanie.

 • Jeff Buckley: Niespodzianki na 25 lat "Grace"

  W związku z 25. rocznicą wydania kultowej płyty "Grace" Jeffa Buckleya, spadkobiercy jego twórczości postanowili wznowić wszystkie dotychczas wydane albumy zmarłego artysty. Wydawnictwa, na których znajdą się specjalne dodatki, trafią również do serwisów streamingowych.

 • "Amazing Grace: Aretha Franklin": Premiera spóźniona o pół wieku

  ..."Amazing Grace: Aretha Franklin", dokument o gospelowym koncercie "królowej soulu" - od 15 listopada w polskich kinach. Film ze zdjęciami autorstwa Sydneya Pollacka - m.in. z powodu niedociągnięć technicznych - przeleżał niemal pół wieku na półce.

 • Grace VanderWaal prezentuje teledysk "Moonlight"

  W sieci dostępny jest już teledysk do utworu "Moonlight". Jest to pierwszy singel zwiastujący debiutancki album zwyciężczyni 11. edycji amerykańskiego "Mam talent", Grace VanderWaal.

 • "Amazing Grace: Aretha Franklin” w kinach od 15 listopada

  ...15 listopada do wybranych kin studyjnych trafi film „Amazing Grace: Aretha Franklin” – dokument, poświęcony niezwykłej artystce, będący zapisem jej historycznego koncertu z 1972 roku – sesji nagraniowej do płyty o tym samym tytule, która stała się najlepiej sprzedającym się albumem gospel wszech czasów i jednym z najważniejszych w dorobku Arethy Franklin, amerykańskiej królowej soul.

 • "Amazing Grace: Aretha Franklin": Gdyby tak wyglądały msze

  ...w słynnym na całą Kalifornię Baptystycznym Kościele New Bethel Aretha Franklin nagrywała jeden ze swoich najważniejszych koncertowych albumów "Amazing Grace". Płyta, wydana przez Atlantic Records(...) umierający na raka Pollack przekazał młodszemu koledze wszystkie prawa i materiały do filmu. W ten sposób, po ponad 40 latach, projekt dokumentalny "Amazing Grace: Aretha Franklin" został ukończony. Ekipa...

 • Dolph Lundgren: Seks grupowy z Grace Jones

  Gwiazdor kina akcji Dolph Lundgren przyznał, że w czasie związku z piosenkarką Grace Jones regularnie uprawiał seks grupowy.

Zdjęcia na temat: grace
 • Dr Grace Devlin (Jordana Spiro) z serialu "Lekarz mafii"
Dyskusje na temat: grace