• Informacje na temat:

  grand hotel

Artykuły na temat: grand hotel
 • "Mały Grand Hotel": Nowy serial Canal+

  Nowy miniserial Canal+ zatytułowany "Mały Grand Hotel" to produkcja, jakiej na polskim rynku telewizyjnym do tej pory jeszcze nie było. Pierwszy odcinek już 8 września.

 • "Grand Budapest Hotel" : Anderson touch

  Wes Anderson geniuszem jest. Stop. "Grand Budapest Hotel" jest tego jedynie kolejnym potwierdzeniem. Stop. Wizyta w kinie obowiązkowa. Stop. Koniec. Kropka.

 • "Grand Budapest Hotel" Wesa Andersona w Berlinie

  ..."Grand Budapest Hotel" w reżyserii Wesa Andersona zainauguruje 6 lutego przyszłego roku 64. edycję festiwalu filmowego w Berlinie - poinformowali organizatorzy imprezy.

 • Berlinale 2014: Wielkie otwarcie w Grand Budapest Hotelu

  Pokazem filmu "Grand Budapest Hotel" Wesa Andersona zainaugurowano w czwartek, 7 lutego, 64. edycję festiwalu filmowego w Berlinie. Amerykański reżyser "zabiera widzów na karuzelę, sprawia, że kręci im się w głowach i odurza szybką jazdą bez trzymanki" - pisze wysłanniczka INTERIA.PL, Anna Bielak.

 • Mathieu Amalric: Za niski na Bonda

  Znamy go z filmów: "Monachium", "Motyl i skafander", "007 Quantum of Solace", "Wenus w futrze" czy "Grand Budapest Hotel". "Zdarzało się, że wycinano kluczową z mojego punktu widzenia scenę w montażu, albo reżyser dawał najgorszy dubel z moim udziałem" - mówi francuski aktor Mathieu Amalric.

 • Frycz zdradza Figurę

  W piątek, 28 marca, padł pierwszy klaps na planie filmu "Grand Hotel", najnowszej komedii w reżyserii Sławomira Kryńskiego ("Księga wielkich życzeń", "Listy miłosne").

 • Wes Anderson w hotelu w Budapeszcie

  Wes Anderson nie zwalnia tempa. Niecały rok temu na polskie ekrany trafili "Kochankowie z księżyca. Moonrise Kingdom", już teraz możemy zaś obejrzeć zapowiedź najnowszego obrazu amerykańskiego twórcy "Grand Budapest Hotel".

 • Bill Murray zgryźliwym odludkiem

  Bill Murray ("Grand Budapest Hotel", "Między słowami") jest niemal etatowym odtwórcą ról zgorzkniałych i mocno przetrąconych przez życie facetów. Jego komediowy talent sprawia, że postaci te, mimo licznych wad charakteru, budzą na ogół żywą sympatię.

 • McCarthy i Watts: Nieoczekiwana zmiana ról

  W filmie "Mów mi Vincent", który od 12 grudnia będziemy oglądać na polskich ekranach, obok grającego tytułową rolę Billa Murraya ("Grand Budapest Hotel", "Dzień świstaka"), zobaczymy dwie znakomite aktorki, obsadzone... wbrew stereotypom.

 • "Madame": Pokojówka arystokratką

  Nominowani do Oscarów – Toni Collette ("Mała Miss") i Harvey Keitel ("Bugsy", Grand Budapest Hotel") oraz gwiazda filmów Pedro Almodóvara - Rossy de Palma ("Kika", "Kwiat mojego sekretu") w przezabawnej komedii o współczesnym Kopciuszku. Wyższe sfery, romanse, mezalianse i prawdziwa miłość – wszystko to w filmie "Madame", który po prostu „chwyta za serce” (Screendaily). W kinach na Dzień Kobiet.

Zdjęcia na temat: grand hotel
Wideo na temat: grand hotel