• Informacje na temat:

  grażyna barszczewska aktorka

Artykuły na temat: grażyna barszczewska aktorka
 • Grażyna Barszczewska: Za delikatna na aktorkę

  Zanim Grażyna Barszczewska stała się "amantką z pieprzem", była - jak sama określa - nieśmiałą panienką. Za bycie zbyt delikatną została nawet relegowana z warszawskiej szkoły teatralnej.

 • Grażyna Barszczewska: "Nie nadaje się na aktorkę"

  Studiowała w szkole teatralnej, lecz powiedziano jej, że się nie nadaje na aktorkę. Na szczęście Grażyna Barszczewska się nie poddała.

 • Grażyna Barszczewska: Amantka z pieprzem

  Choć w tym roku świętuje 70. urodziny, ani na chwilę nie zwalnia tempa pracy. Ta wspaniała aktorka – gwiazda filmu, teatru, radia, telewizji i kabaretu – od lat zachwyca publiczność talentem i urodą.

 • Grażyna Barszczewska zatańczy tango na swój jubileusz

  Na swe 70. urodziny Grażyna Barszczewska przygotowała spektakl "Niezatańczone tango". Wbrew tytułowi, aktorka tańczy na scenie i to znakomicie. Premiera spektaklu - 21 kwietnia w Teatrze Polskim.

 • ​Grażyna Barszczewska odebrała Nagrodę im. Ireny Solskiej

  ..."Odpowiedzialność jest konieczna w codziennej pracy, w przygotowaniu roli i współpracy z partnerami" - powiedziała aktorka Grażyna Barszczewska, odbierając Nagrodę im. Ireny Solskiej za całokształt twórczości, przyznaną przez Związek Artystów Scen Polskich.

 • Grażyna Barszczewska o scenie miłosnej z Romanem Wilhelmim

  Na spotkaniu z okazji 35. urodzin serialu "Kariera Nikodema Dyzmy" Grażyna Barszczewska pochwaliła się, że podczas zdjęć stoczyła "pojedynek zapaśniczy" z Romanem Wilhelmim. "Walka" wywiązała się podczas sceny miłosnej.

 • Grażyna Barszczewska z Nagrodą im. Ireny Solskiej

  Grażyna Barszczewska została laureatką 7. edycji Nagrody im. Ireny Solskiej - poinformował w piątek ZASP. Wyróżnienie to jest wyrazem uznania całokształtu osiągnięć artystycznych aktorki, w tym jubileuszowej premiery "Niezatańczonego tanga" wg prozy Wiesława Myśliwskiego - dodano.

 • Trzy kobiety porucznika Borewicza

  Grażyna Barszczewska, Katarzyna Walter i Ewa Florczak. Co łączy te aktorki? Wszystkie trzy mają na koncie występ w serialu "07 zgłoś się" u boku Bronisława Cieślaka (porucznik Borewicz).

 • Grodzieńska spoczęła na Powązkach

  Stefania Grodzieńska - pisarka, aktorka estradowa, tancerka - została pochowana we wtorek na warszawskich Powązkach Wojskowych. Grodzieńską żegnali rodzina, przyjaciele oraz artyści, m.in. Magda Umer, Alina Janowska, Irena Santor, Grażyna Barszczewska.

 • Znamy jury, które wyłoni laureata Nagrody im. Cybulskiego

  Znamy już skład jury, które wyłoni laureata Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego 2013. Znaleźli się w nim: aktorka Grażyna Barszczewska, aktorka Agata Buzek, krytyk filmowy Andrzej Kołodyński, reżyser Feliks Falk oraz krytyk filmowy i publicysta ks. Andrzej Luter.

Zdjęcia na temat: grażyna barszczewska aktorka
Wideo na temat: grażyna barszczewska aktorka
Dyskusje na temat: grażyna barszczewska aktorka