• Informacje na temat:

  grażyna bukowska

Artykuły na temat: grażyna bukowska
 • Wander, Bukowska, Warakomska - jak dzisiaj żyją byłe prezenterki?

  ...był zmuszony skorzystać z pomocy profesjonalistów. Bogumiła Wander widywana jest w ośrodku opiekuńczo-rehabilitacyjnym, specjalizującym się w opiece nad osobami starszymi. Grażyna Bukowska...

 • Telekamery "Tele Tygodnia" dla Baar i Bukowskiego

  Gwiazdy serialu "Na dobre i na złe" - Kamilla Baar i Marek Bukowski - otrzymali Telekamery "Tele Tygodnia" 2014. Podczas poniedziałkowej gali uhonorowano również zmarłego w grudniu ubiegłego roku Andrzeja Turskiego, któremu pośmiertnie przypadła statuetka w kategorii "prezenter informacji".

 • Grażyna Bukowska: Co się z nią dzisiaj dzieje?

  Grażyna Bukowska (58 l.) w latach 90. była na szczycie telewizyjnej kariery. Potem nagle zniknęła z wizji i nigdy nie wróciła. Co się z nią stało?

 • Jak gwiazdy malują jaja?

  Oto magia świąt! Ogromne strusie jaja w rękach gwiazd przemieniły się w kolorowe pisanki. Wszystkie wspomogą klinikę Budzik budowaną przez fundację "Akogo?". Przy świątecznym stole zasiedli m.in. Piotr Adamczyk, Kasia Cichopek, Tomasz Karolak, Teresa Lipowska, Krystyna Loska i Grażyna Torbicka.

 • Grażyna Torbicka zastąpi Wendzikowską w TVN? Sensacyjne doniesienia!

  Nie cichną plotki na temat transferu Grażyny Torbickiej (56 l.) do stacji TVN. Dziennikarka miałaby zastąpić tam... "ekspertkę od Grotowskiego" Ankę Wendzikowską.

 • Ten serial zastąpi "Plebanię"!

  Znamy już nazwę serialu, który oficjalnie zastąpi "Plebanię" w wiosennej ramówce TVP 1 - będzie to "Galeria" - czyli telenowela, której akcja dzieje się w wielkim wrocławskim centrum handlowym.

 • "Na dobre i na złe": Gdzie jest Piotr?

  Ku swojemu przerażeniu odkryje, że Piotr zniknął! Na domiar złego lekarz nie będzie odpowiadał na jej telefony. Nie znajdzie go w klinice w Otwocku, a do tego jeszcze okaże się, iż jego dom zastanie otwarty. Nic więc dziwnego, że doktor Mandel mocno się zaniepokoi. Gdy będzie musiała wrócić do pracy, mały Kuba trafi w szpitalu pod opiekę Van Graafa i pani Marii (Grażyna Zielińska). Później...

 • Film o papieżu: Polski dubbing

  W Warszawie zakończyły się przesłuchania aktorów do polskiego dubbingu włoskiego filmu "Karol - historia człowieka, który został papieżem". W obrazie, którego polską premierę zapowiedziano na połowę maja, głosów użyczą m.in. Artur Żmijewski i Janusz Bukowski.

 • Strzelanina w Leśnej Górze!

  ...aktorów grających w "Na dobre i na złe". Na planie będą tego dnia obecni: Marcin Rogacewicz, Paulina Chruściel, Grażyna Zielińska, Kasia Dąbrowska, Emilia Komarnicka, Marek Bukowski i Jan Wieczorkowski...

 • Gwiazdy "Klanu" przystąpią do... testu

  Gwiazdy "Klanu" - Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażyna Lubicz, i Tomasz Stockinger, czyli Paweł Lubicz, wezmą udział w Wielkim Teście o Telewizji, który odbędzie się 29 października.

Zdjęcia na temat: grażyna bukowska
Wideo na temat: grażyna bukowska