• Informacje na temat:

  grażyna bukowska

Artykuły na temat: grażyna bukowska
 • "53 wojny": Reżyserski debiut Ewy Bukowskiej

  Magdalena Popławska i Michał Żurawski wystąpią w filmie "53 wojny", który powstanie na motywach książki Grażyny Jagielskiej "Miłość z kamienia. Życie z korespondentem wojennym". Zdjęcia mają zacząć się w lipcu. Reżyserem filmu będzie Ewa Bukowska.

 • "53 wojny" najlepszym debiutem roku - Ewa Bukowska z nagrodą Perspektywa im. Janusza Morgensterna

  Ewa Bukowska, reżyserka filmu "53 wojny", który od 19 października można oglądać w kinach, otrzymała nagrodę Perspektywa im. Janusza Morgensterna dla najbardziej obiecującego reżysera. Film znalazł się również w dwóch konkursach prestiżowego festiwalu Camerimage - konkursie Debiutów Reżyserskich 2018 i Konkursie Filmów Polskich.

 • Telekamery "Tele Tygodnia" dla Baar i Bukowskiego

  ...trudnych tematów, gospodarz "Wiadomości" i twórca programu "Niepokonani". Przypomnijmy, zwykłe statuetki dostał w latach 2011, 2012 i 2013. Olgierd Łukaszewicz, prezes ZASP oraz Grażyna Grałek, dyrektor...

 • Magdalena Popławska: Uwielbiam takie historie

  "53 wojny" to pełnometrażowy debiut fabularny Ewy Bukowskiej. W główną bohaterkę, wzorowaną na Grażynie Jagielskiej, autorce książki "Miłość z kamienia. Życie z korespondentem wojennym", wcieliła się w nim Magdalena Popławska.

 • Jak gwiazdy malują jaja?

  Oto magia świąt! Ogromne strusie jaja w rękach gwiazd przemieniły się w kolorowe pisanki. Wszystkie wspomogą klinikę Budzik budowaną przez fundację "Akogo?". Przy świątecznym stole zasiedli m.in. Piotr Adamczyk, Kasia Cichopek, Tomasz Karolak, Teresa Lipowska, Krystyna Loska i Grażyna Torbicka.

 • "53 wojny" : ​Do szaleństwa

  W "53 wojnach" Ewa Bukowska pokazuje, że każdy medal ma dwie strony. Zamiast po raz kolejny opowiadać historię korespondenta wojennego, reżyserka opowiada o jego żonie - pozostawionej samej sobie, pochłoniętej zwyczajnością, pozornie bezpiecznej, bo z dala od wojny. Ten nowy, kobiecy punkt widzenia na męski świat dziennikarzy emanuje świeżością, nawet gdy film staje się ofiarą własnego tematu.

 • Film o papieżu: Polski dubbing

  Pomorska) oraz Krzysztof Banaszyk (Adam Zieliński). W polskiej wersji językowej swoje głosy podłożą również m.in. Olgierd Łukaszewicz, Grażyna Szapołowska, Kinga Preis, Mateusz Damięcki i Marek Litewka...

 • Gwiazdy "Klanu" przystąpią do... testu

  Gwiazdy "Klanu" - Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażyna Lubicz, i Tomasz Stockinger, czyli Paweł Lubicz, wezmą udział w Wielkim Teście o Telewizji, który odbędzie się 29 października.

 • "Wiadomości" mają 20 lat!

  Pierwsze wydanie "Wiadomości" pojawiło się w Jedynce 18 listopada 1989 r., zastępując "Dziennik Telewizyjny". Premierowe wydanie nowego programu informacyjnego poprowadził Wojciech Reszczyński, a redaktorem i jednym z twórców był Jacek Snopkiewicz. Przez dwie dekady w "Wiadomościach" pojawili się m.in.: Grażyna Bukowska, Kamil Durczok, Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Danuta Holecka, Aleksandra...

 • Ten serial zastąpi "Plebanię"!

  Orleańska, Marek Frąckowiak i Ewa Bukowska. Ciekawą rolę, bo ducha zmarłej już na początku serialu Barbary, zagra Grażyna Wolszczak. - Moja bohaterka ginie w wypadku zabierając do grobu pewną tajemnicę...

Zdjęcia na temat: grażyna bukowska
Wideo na temat: grażyna bukowska