• Informacje na temat:

  grażyna deląg

Artykuły na temat: grażyna deląg
 • ​"M jak miłość": Paweł Deląg wystąpi w popularnym programie... z synem?

  Paweł Deląg, czyli Michał Ostrowski z "M jak miłość", będzie jedną z gwiazd nowej edycji programu "Ameryka Express". Na wyprawę do Kolumbii aktor najprawdopodobniej wybierze się w towarzystwie swego 27-letniego syna, Pawła juniora.

 • Joanna Jabłczyńska: Ekipa "Na Wspólnej" to dla mnie druga rodzina

  Joanna Jabłczyńska, która od 12 lat kreuje w serialu TVN rolę Marty Konarskiej, przyznaje, że przez ten czas przywiązała się do wszystkich członków obsady, jednak szczególne więzi połączyły ją z Waldemarem Obłozą. Swojego serialowego tatę traktuje niemal jak prawdziwego ojca, spędza także z nim i jego żoną dużo wolnego czasu.

 • Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 20 lat temu

  ..."Piaska" Piasecznego. Trzeciego dnia festiwalu przewidziano uroczyste odsłonięcie ławeczki Ireny Jarockiej. Swoje dłonie w słynnej Alei Gwiazd odcisną m.in. Mirosław Baka, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Deląg, Grażyna Wolszczak, Natalia Rybicka, Maciej Miecznikowski i Krzysztof Cugowski, którego recital zakończy nadmorską imprezę. A jak to wyglądało 20 lat temu? Zobaczcie galerię zdjęć!

 • Z kart książek na ekrany

  Sfilmowanie przygód bohaterów, których kochają miliony czytelników, jest arcytrudnym zadaniem. Nie zawsze się udaje. Jednak, jak pokazuje historia polskiego kina, mamy się czym pochwalić.

 • ​Przystojni synowie polskich gwiazd

  Wraz z wiosenną ramówką do telewizji wróciły programy, w których gwiazdy mogą pokazać się od swojej prywatnej strony. W nowej edycji "Ameryka Express" wystąpi wiele znanych twarzy. Wśród nich jest gwiazda "Na Wspólnej", Grażyna Wolszczak. Widzowie od razu zwrócili uwagę na przystojnego mężczyznę u jej boku.

 • Paweł Deląg ( "Quo vadis" , "Haker" ) zagrał w filmie "Ja wam pokażę!" Adama, ukochanego głównej bohaterki, Judyty (Grażyna Wolszczak). W rozmowie z INTERIA.PL aktor wyznał, że po przeczytaniu książki Katarzyny Grocholi, na podstawie której powstała produkcja, doszedł do wniosku, że w 70 procentach jest... babą, a główny bohater ma wiele jego cech.

 • A jednak to prawda! Potwierdziły się smutne plotki o Agnieszce Woźniak-Starak!

  Jak donoszą wirtualnemedia.pl, TVN zakończyła właśnie nagrania do nowej edycji "Ameryka Express". Stacja podała właśnie oficjalną listę uczestników. W sumie wystąpi w show osiem par. Będą to: - Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą,  - Paweł Deląg z Dariuszem Lipką,  - Finalistka "Top model" Karolina Pisarek z przyjaciółką Martą Gajewską-Komorowską,  - Aktorzy serialu "19+" Małgorzata...

 • Grażyna Wolszczak: Zjawiskowa uroda

  W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Ja wam pokażę!", opartego na książce Katarzyny Grocholi. W postać głównej bohaterki filmu, Judyty, wcieliła się gwiazda "Wiedźmina" i serial u "Na wspólnej" - Grażyna Wolszczak.

 • "Przyjaciółki": Czas randek

  ...koleżanek. Kolejna na liście? Z kolei Patrycja (Joanna Liszowska), sama nie wiedząc czemu, nie zrezygnuje z dalszych spotkań z Wiktorem (Paweł Deląg). A te za każdym razem będą miały swój finał... w łóżku. Pewnego dnia, gdy adwokat odwiezie kochankę do pracy, Teresa (Grażyna Strachota) zobaczy ich czułe pożegnanie. Zaniepokojona zdecyduje się porozmawiać ze swoją pracownicą jak kobieta z kobietą...

 • "Ja wam pokażę!": Bielicka, Pazura, Deląg

  Hanna Bielicka, Cezary Pazura i Paweł Deląg znaleźli się w obsadzie ekranizacji powieści Katarzyny Grocholi "Ja wam pokażę!" - poinformowali w poniedziałek, 1 sierpnia, producenci obrazu.

Zdjęcia na temat: grażyna deląg
Wideo na temat: grażyna deląg
 • "Przyjaciółki": : Katarzyna Glinka dołącza do obsady. Czy zagra rywalkę Doroty?

  Kostow). Marka wzywają sprawy służbowe. Zuza proponuje, że zaopiekuje się dziewczynką. Kiedy odprowadza małą do domu, drzwi otwiera jej mama Ady (Agnieszka Kawiorska). Wiktor (Paweł Deląg) odwozi Patrycję (Joanna Liszowska) do pracy. Ich czułe pożegnanie widzi Teresa (Grażyna Strachota). Nie czeka długo, aby opowiedzieć Patrycji o jego romansach, o których słyszała od zmarłej żony Wiktora.

 • Afonia i pszczoły

  Opowieść o namiętnościach, pożądaniu i zdradzie. Autorski film Jana Jakuba Kolskiego, reżysera "Jasminum", to historia o wielu miłościach. Przedstawiony z ciepłym humorem mały świat opuszczonej stacji kolejowej i niewielkiej pasieki okazuje się pełen tajemnic. Afonia ma dwie miłości: filmowanie i pszczoły. Wojskową kamerą Bell Howella nakręca świat wokół, docieka sensu jego istnienia, obserwuje z uwagą najmniejsze zjawiska. Niedaleko domu przy starej opuszczonej stacji ma kilka uli z...

 • Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości

  Zabójczo seksowna, uwodzicielska, gotowa na wszystko Anna Dereszowska ("Lejdis", "Testosteron") w roli tajnej agentki wywiadu i wybitny aktor Marian Dziędziel ("Dom zły", "Wesele") tym razem w komediowej roli Ministra Spraw Wewnętrznych jakiego jeszcze Polska nie widziała, to obok Marka Włodarczyka i Pawła Deląga największe gwiazdy komedii "Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości". Kto pracuje dla Rosjan, kto dla Amerykanów i co wspólnego z międzynarodową aferą szpiegowską mają Zakon...