• Informacje na temat:

  grażyna deląg

Artykuły na temat: grażyna deląg
 • Grażyna Wolszczak świętuje 60. urodziny

  Większość telewidzów spotkała ją na ulicy Wspólnej, dla innych jest Judytą Kozłowską, bohaterką Katarzyny Grocholi. Jedno jest pewne - takiej Yennefer Netflix na pewno mieć nie będzie. W piątek, 7 grudnia, Grażyna Wolszczak kończy 60 lat.

 • Paweł Deląg ( "Quo vadis" , "Haker" ) zagrał w filmie "Ja wam pokażę!" Adama, ukochanego głównej bohaterki, Judyty (Grażyna Wolszczak). W rozmowie z INTERIA.PL aktor wyznał, że po przeczytaniu książki Katarzyny Grocholi, na podstawie której powstała produkcja, doszedł do wniosku, że w 70 procentach jest... babą, a główny bohater ma wiele jego cech.

 • "Ja wam pokażę!": Bielicka, Pazura, Deląg

  Hanna Bielicka, Cezary Pazura i Paweł Deląg znaleźli się w obsadzie ekranizacji powieści Katarzyny Grocholi "Ja wam pokażę!" - poinformowali w poniedziałek, 1 sierpnia, producenci obrazu.

 • Grażyna Wolszczak: Zjawiskowa uroda

  W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Ja wam pokażę!", opartego na książce Katarzyny Grocholi. W postać głównej bohaterki filmu, Judyty, wcieliła się gwiazda "Wiedźmina" i serial u "Na wspólnej" - Grażyna Wolszczak.

 • ​"Ameryka Express 2" wiosną w TVN. Pełna lista uczestników. Kto w roli prowadzącej?

  Program "Ameryka Express 2" wystartuje wiosną 2020 roku w TVN. Wśród uczestników są takie gwiazdy, jak Grażyna Wolszczak, Paweł Deląg i Patrycja Markowska. Poprzednią edycję prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Wróci do produkcji TVN?

 • Katarzyna Grochola wierzy w św. Mikołaja

  Katarzyna Grochola, współscenarzystka filmu "Ja wam pokażę!" , w którym w głównych rolach wystąpią Grażyna Wolszczak i Paweł Deląg , opowiedziała nam o swoim sposobie na święta Bożego Narodzenia. Pisarka zdradziła w rozmowie z INTERIA.PL, że każde święta są dla niej wyjątkowe.

 • "Widzę przyszłość przed kinem niezależnym"

  Paweł Deląg - "arcymęski pożeracz serc niewieścich" - nie ma szczęścia do polskiego kina. Okrzyknięty etatowym amantem, nadal czeka na rolę, która pozwoliłaby...

 • Uroczysta premiera filmu "Ja wam pokażę!"

  W środę, 8 lutego, wieczorem, w warszawskim kinie "Relax", pojawi się mnóstwo gwiazd, a wśród nich: Grażyna Wolszczak, Paweł Deląg, Cezary Pazura, Anna Korcz, Maria Niklińska, Bartosz Obuchowicz oraz reżyser Denis Delić i Katarzyna Grochola. Aktorzy i twórcy filmu "Ja wam pokażę!" , wraz z zaproszonymi gośćmi, wezmą udział w uroczystej premierze tej komedii romantycznej, zrealizowanej na...

 • Gwiazdy w TeatrzeTelewizji

  Maciej Zakościelny, Jan Wieczorkowski, Tamara Arciuch i Paweł Deląg - takie gwiazdy w jednym filmie byłyby marzeniem niejednego producenta filmowego. Sukces finansowy byłby gwarantowany. Tym razem nie chodzi jednak o pieniądze. Wszyscy ci aktorzy wystąpili w najnowszym spektaklu Teatru Telewizji "Operacja Reszka".

 • Dla kobiet z charakterem

  ...6 października rusza nowy kanał Polsatu dla kobiet. W Polasat Cafe pojawią się ze swoimi autorskimi programami m.in. Justyna Steczkowska, Agnieszka Maciąg, Ewa Wachowicz,Grażyna Wolszczak, Dorota Chotecka czy Magdalena Wójcik.

Zdjęcia na temat: grażyna deląg
Wideo na temat: grażyna deląg
 • "Przyjaciółki": : Katarzyna Glinka dołącza do obsady. Czy zagra rywalkę Doroty?

  Kostow). Marka wzywają sprawy służbowe. Zuza proponuje, że zaopiekuje się dziewczynką. Kiedy odprowadza małą do domu, drzwi otwiera jej mama Ady (Agnieszka Kawiorska). Wiktor (Paweł Deląg) odwozi Patrycję (Joanna Liszowska) do pracy. Ich czułe pożegnanie widzi Teresa (Grażyna Strachota). Nie czeka długo, aby opowiedzieć Patrycji o jego romansach, o których słyszała od zmarłej żony Wiktora.