• Informacje na temat:

  grażyna na dobre i na złe

Artykuły na temat: grażyna na dobre i na złe
 • Grażyna Torbicka żegna się z TVP!

  ..."Po 31 latach pracy w Programie 2 TVP poczułam, że to dobry moment by spojrzeć na świat z innej perspektywy" - wyznała Grażyna Torbicka na oficjalnym profilu programu "Kocham Kino" na Facebooku.

 • W kwietniu rozpoczną się zdjęcia do filmu "Ja wam pokażę", kolejnej po "Nigdy w życiu" opowieści o przygodach bohaterki książki Katarzyny Grocholi - Judyty. Tym razem w tę rolę wcieli się Grażyna Wolszczak.

 • Grażyna Wolszczak: Z synem w ekstremalnych warunkach

  Grażyna Wolszczak z dużym entuzjazmem przyjęła zaproszenie do udziału w programie "Ameryka Express" i bardzo chciała, by w wyprawie do Ameryki Południowej towarzyszył jej syn. Filip Sikora nie był jednak pewien, czy to dobry pomysł. Nie chciał bowiem zyskać wśród kolegów przydomka "maminsynek". Obawiał się też nieco wyzwań, jakie na nich czekają, i tego, że każdy ich ruch będą śledziły kamery...

 • Zmarła aktorka serialu "Na dobre i na złe"

  ...28 marca zmarła w Warszawie pod długiej i ciężkiej chorobie w wieku 58 lat Jolanta Rzaczkiewicz, aktorka niezawodowa znana wszystkim miłośnikom serialu "Na dobre i na złe" - poinformował portal Filmpolski.pl...

 • Agnieszka Krukówna w "Na dobre i na złe"

  Popularna aktorka Agnieszka Krukówna wystąpi w dwóch odcinkach serial u "Na dobre i na złe". Ich emisję zaplanowano na 23 i 30 marca. Bohaterka filmów "Fuks" i "Pestka" , zagra pełną temperamentu fotoreporterkę, która trafia do szpitala w Leśnej Górze.

 • "Na dobre i na złe": Będzie ślub?

  Ekipa serialu "Na dobre i na złe" po raz pierwszy kręciła zdjęcia za granicą! Ruud (Redbad Klijnstra) zabrał bowiem Bożenkę (Edyta Jungowska) do rodzinnego Amsterdamu, by poznała jego rodziców. W tajemnicy przed nią zaplanował też oświadczyny i ... ślub!

 • Jungowska kontra Wolszczak

  Edyta Jungowska ( "Jestem" , "Na dobre i na złe") i Grażyna Wolszczak ( "Wiedźmin" , "Na wspólnej") są głównymi kandydatkami do roli Judyty w nowym filmie według prozy Katarzyny Grocholi. We wtorek, 8 marca, rozpoczął się casting do filmu "Ja wam pokażę", drugiej części przeboju "Nigdy w życiu!" .

 • "Cohen i Kobiety" w Łodzi

  Matylda Damięcka to nie tylko śpiewająca aktorka (grała m.in. "Na Wspólnej" i "Na dobre i na złe"), ale również utalentowana artystka wizualna. Jest autorką plakatu i współtworzy oprawę koncertu z piosenkami Leonarda Cohena, w którym we wrześniu wystąpią w Łodzi czołowe polskie wokalistki.

 • Poprowadzą Telekamery

  Dziennikarka i konferansjerka Grażyna Torbicka oraz aktor Artur Żmijewski będą gospodarzami tegorocznej gali Telekamer Tele Tygodnia 2008, która odbędzie się 4 lutego.

 • Telekamery Tele Tygodnia 2016 przyznane!

  Magazyn "Tele Tydzień" już po raz 19. ogłosił wyniki plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. 22 lutego w Teatrze Polskim w Warszawie laureaci otrzymali statuetki. Uroczystą galę poprowadzili Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski.

Zdjęcia na temat: grażyna na dobre i na złe
Dyskusje na temat: grażyna na dobre i na złe