• Informacje na temat:

  grażyna romans

Artykuły na temat: grażyna romans
 • Jak zakończy się jej romans?

  Stachura gra w serialu TVP2 od 2006 roku. Jej postać przeżywała już różne perypetie. Obecnie romansuje z Markiem Mostowiakiem (Kacper Kuszewski). Aktorka przeczuwa, ze ta historia miłosna nie zakończy się dla jej bohaterki szczęśliwie. "Scenarzyści wciąż mnie zaskakują. Ostatnio nie wierzę własnym oczom, czytając scenariusz" - wyznaje artystka. "Grażyna żyje w wielkim napięciu. Romans z Markiem...

 • Romans i intryga

  ...... Romans! - Paulina zauroczy Roberta, który chwilowo straci dla niej głowę. Nagrywaliśmy już gorące sceny z pocałunkami, między innymi na stole w biurze. To był mój drugi dzień na planie. Dopiero co(...) z propozycjami, ofertami, trudno im zachować zdrowy rozsądek. Nie chcę wybielać Roberta, ale warto pamiętać, że zdrada ma różne odcienie. - Ten wątek jest bardzo ciekawy - romans Pauliny i Roberta to...

 • Romans Macieja Stuhra

  Maciej Stuhr (33 l.) będzie miał romans! Ale tylko w serial u "Glina".

 • "M jak miłość": Tragiczny finał

  Napięcie w serialu rośnie... Bożena Stachura zdradza magazynowi "Super TV", do czego posunie się w "M jak miłość" Grażyna.

 • Niepokorna gwiazda

  Grażyna Szapołowska uchodzi za konfliktową. Inni twierdzą, że jest wrażliwa i delikatna. Wielbiciele jej talentu i urody porównują aktorkę do hollywoodzkiej gwiazdy - Sharon Stone.

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz zwyciężyli w 3. edycji Wielkiego Testu o Polskim Filmie. W finale pokonali duet Tamara Arciuch-Bartek Kasprzykowski.

 • Samobójstwo w "M jak miłość"

  Ciężkie chwile czekają Marka (Kacper Kuszewski) i Michała (Paweł Okraska). Okaże się, że Grażyna (Bożena Stachura) nie żartowała, gdy groziła Mostowiakowi samobójstwem. Czy mąż ją uratuje?

 • Przeciwności muszą być!

  Gdy między jej bohaterką a Grzegorzem zaczyna się układać... ona się wycofuje. Ale, jak twierdzi Grażyna Wolszczak, te zawirowania miłosne są naturalne, a do tego bardziej wciągające!

 • Trzy kobiety porucznika Borewicza

  Grażyna Barszczewska, Katarzyna Walter i Ewa Florczak. Co łączy te aktorki? Wszystkie trzy mają na koncie występ w serialu "07 zgłoś się" u boku Bronisława Cieślaka (porucznik Borewicz).

 • Nowe sezony, nowe gwiazdy

  Edyta Herbuś, Hubert Urbański, Grażyna Szapołowska, Olgierd Łukaszewicz i Łukasz Garlicki! To tylko początek długiej listy gwiazd, które wystąpią w nowych sezonach popularnych seriali. Już teraz zdradzamy, jakie role zagrają.

Zdjęcia na temat: grażyna romans
Dyskusje na temat: grażyna romans
 • Re: Grażyna Wolszczak oskarżona o próbę przejęcia teatru Tomasza Karolaka!

  Karolak to "krzykacz" , wszystko "na huraaaaa" i co to nie on, Wolszczak cichutko, skromnie, nie czytam o jej życiu prywatnym że kogo zostawiła, że miała z kimś romans albo że zaliczyła wpadkę, a to tylko dobrze o niej świadczy.

 • Re: „Barwy szczęścia”: Małgorzata kontra Grażyna

  Anna i Jerzy to byl ulubiony watek,zgodne malzenstwo,wspierajace sie,a teraz,na litość,kto to wymyslil? Jerzy z energicznego faceta zmienil sie tak nagle w kanapowego lenia,Anna w sexbombe uwiklana w romans z exuczniem.Pani Kolak nawet nie potrafi dobrze zagrac scen zauroczenia,w restauraci po zaproszeniu "na pieterko" byla taka nieprzytomna i rozmemlana, dziw ze tego nie wycieli!

 • Re: Fani "Klanu" chcą sami decydować, co dalej z bohaterami serialu!

  OLA powinna zaciążyć z doktorkiem, mąż oli powinien cudzołożyc z siostrą Oli Agnieszką ,ten z zespołem niech ma romans z trojanowską, Feliks niech zakocha sie w Bazylim,Gosia niech zdradzi Bazylego z jego byłą dziewczyną,Grażyna niech popełni samobuja,Bozenka zrobi kariere jako masażystka erotyczna ,paweł lubicz junior zakocha sie w matce Mildy itd

 • Re: Bożena Stachura (Grażyna Raczyńska)

  Ja jej nie nienawidze!!!!!! Sorry ale Cię nie lubie bo miałaś romans z Markiem a on teraz ma przez ciebie kłopoty.

 • Re: Nowy romans Mirki?

  Mirka jest w serialu bardzo prawdziwa, taka kobietka, szelma, ale dobry człowiek. Inne kobiety są nieprawdziwe, jak choćby sztuczna strasznie Marysia, Marta taka dobra, że brzuch boli, Gośka ma powodzenie za darmo, bo nic sobą nie reprezentuje. Grażyna do jakiegoś czasu była prawdziwa, wiedźma, modliszka, zła, teraz przesadzili, ona bierze kasę skąd chce, ile chce na dziwne cele, których widz nie

 • Re: Pierwsza miłość

  No nie jednak romans Błażej- Grażyna, to już przegięcie. Ona mogłaby być jego matką a nie kochanką xD.

 • Re: Pierwsza miłość

  To takie okropne bo mi też się tak wydaje ,że Błażej i Grażyna będą mieć romans. Nie z taką starszą ....

 • Re: Lata się nie liczą

  Błażej i Grażyna U La La mi się BARDZO to podoba_czekać tylko na happy end ;)a nie tylko na ich romans ;/ pozdrawiam ;*

 • Re: Hankę Mostowiak czeka śmierć?

  Moim zdaniem Pani Małgorzata Kożuchowska, wcielająca i w rolę Hanki Mostowiak, powinna zginąć dlatego, że zazdrosna Grażyna, która miał romans z Markiem Mostowiakiem ją zabije z nienawiści, aby móc z nim być... Albo jest inna opcja... Jej sąsiadka może ją zabić....

 • Re: Awans Hanki Mostowiak

  Grażyna ... jak ją widzę, to źle mi się robi ... a jak przypomnę sobie, że przecież Ona miała romans z dyrektorem przetwórni, który porwał Marka ... to nie mogę sobie uzmysłowić, jak Marek, mógł się z nią związać ... a Ona to wogóle jakaś wariatka ... ślub dla kasy z Michałem, zaraz potem sprzedaż domku co wybudował na wsi na "ojcowiźnie" ... rządzenie się w przychodni, romans z Markiem, próba