• Informacje na temat:

  grażyna szapołowska taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: grażyna szapołowska taniec z gwiazdami
 • Grażyna Szapołowska odgrywa na Facebooku mikrospektakle dla fanów

  Grażyna Szapołowska z powodu pandemii nie może wyjść na scenę, więc gra dla internautów. A ci są zachwyceni jej występami w trakcie kwarantanny.

 • Grażyna Torbicka: Perłowy jubileusz

  Już trzydzieści lat idą razem przez życie. Wyjątkowy jubileusz Grażyna i Adam Torbiccy musieli uświetnić w wyjątkowy sposób.

 • Koroniewska w Piernikowej Alei Gwiazd

  ..., m.in. "M jak miłość", "Niania", "Daleko od noszy". Występowała też w telewizyjnym programie "Kocham Cię, Polsko!" i show "Taniec z gwiazdami". Toruń w tym roku już po raz 11. uhonoruje wybitne osoby(...) Piernikową Aleję Gwiazd. Piernikowa Aleja Gwiazd została zapoczątkowana w 2003 r. Wówczas swoje autografy odsłonili aktorka Grażyna Szapołowska i astronom Aleksander Wolszczan. W kolejnych latach odsłaniano...

 • Znamy prowadzącego i jury "Bitwy na głosy"!

  Hubert Urbański poprowadzi "Bitwę na głosy", nowy muzyczny show TVP 2. W roli jurorów - telewizja nazywa ich "komentatorami" - wystąpią: aktorka Grażyna Szapołowska, dziennikarz i prezenter Wojciech Jagielski oraz Alicja Węgorzewska - śpiewaczka operowa.

 • Znamy prowadzącego i jury "Bitwy na głosy"!

  Hubert Urbański poprowadzi "Bitwę na głosy", nowy muzyczny show TVP 2. W roli jurorów - telewizja nazywa ich "komentatorami" - wystąpią: aktorka Grażyna Szapołowska, dziennikarz i prezenter Wojciech Jagielski oraz Alicja Węgorzewska - śpiewaczka operowa.

 • Jak Oni się starają

  Gwiazda Szapołowska zagrożona. Chory Tomasz Bednarek w strefie spadkowej. Takie emocje mogą zapewnić tylko uczestnicy programu "jak Oni śpiewają".

 • Grażyna Szapołowska dość długo nie chciała się dać namówić na występ w III edycji programu "jak Oni śpiewają?". Ponoć zdecydowała się na udział, dopiero po osobistej interwencji Niny Terentiew, z którą jest od lat zaprzyjaźniona.

 • Beata Tyszkiewicz i gang sprzątaczek

  Największa dama polskiego kina, jurorka bijącego rekordy popularności telewizyjnego show "Taniec z gwiazdami", którego czwarta edycja właśnie trwa w stacji TVN - Beata Tyszkiewicz, w najbliższym czasie da się poznać widzom w zupełnie nowej, nietypowej dla siebie roli.

 • Jurorzy do oceny!

  To oni, a nie mniej lub bardziej utalentowani uczestnicy muzycznych "talent shows", są największymi gwiazdami bijących rekordy oglądalności w wiosennej ramówce TVP, Polsatu i TVN-u programów. Oceniają, ale dlaczego sami nie mają być poddani ocenie? Oto nasz subiektywny ranking jurorów!

 • TVP vs. TVN vs. Polsat. Pojedynek na muzyczne formaty

  Węgorzewska strasznie się popisuje, nie tylko operową terminologią, natomiast Grażyna Szapołowska pełni tutaj rolę Beaty Tyszkiewicz, czyli jurorskiej wielkiej damy z "Tańca z gwiazdami". Jest(...) wokalistów z gwiazdami. Główna nagroda : zwycięzca otrzyma 100 tysięcy złotych i nagra płytę. Plusy : słynny format, Czesław Mozil, Kuba Wojewódzki, etapy po-castingowe zapowiadają się bardzo...