• Informacje na temat:

  grażyna torbicka dziennikarka

Artykuły na temat: grażyna torbicka dziennikarka
 • Grażyna Torbicka: Nie mam żadnego sekretu

  ..."To osobowość, która nie ulega modom" - powiedziała o niej kiedyś Agata Młynarska. Grażyna Torbicka - dziennikarka, prezenterka, wielka miłośniczka kina, ikona mody - obchodzi w piątek, 24 maja, 60. urodziny.

 • Grażyna Torbicka gwiazdą jesiennej ramówki TVN Fabuła

  Grażyna Torbicka będzie jedną z gwiazd jesiennej ramówki TVN Fabuła. Obok legendy polskiej telewizji autorskie programy poprowadzą również m.in. Rafał Zawierucha, Anna Wendzikowska i Andrzej Sołtysik.

 • Grażyna Torbicka: Brakuje mi taty

  ...od razu do taty, raczej próbowałam sama sobie z nimi poradzić" - wyznaje dziennikarka. Wkrótce Torbicka będzie miała kolejną okazję do refleksji nad życiem. 24 maja obchodzi jubileusz 60. urodzin.(...) idziemy dalej. Bo był taki moment, że rzeczywiście przestałam się cieszyć czymkolwiek" - Torbicka zwierzyła się w rozmowie z aktorką Romą Gąsiorowską i dziennikarką Sylwią Stano w książce "Całe...

 • Grażyna Torbicka: Polsat czy TVN?

  To już prawie rok, odkąd Grażyna Torbicka odeszła z Dwójki. Wciąż nie ustają jednak spekulacje na temat jej nowej pracy. Póki co, dziennikarka nie zadeklarowała, w której telewizji widziałaby siebie(...) festiwalu" - zapowiada. Nie ma co jednak liczyć na jakikolwiek komentarz ze strony samej zainteresowanej. Na pytanie o nową pracę, Grażyna Torbicka tylko tajemniczo się uśmiecha i udziela wymijających...

 • Grażyna Torbicka w TVN? Co na to Edward Miszczak?

  Czy Grażyna Torbicka na stałe zawita do TVN? Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, komentuje doniesienia mediów.

 • Grażyna Torbicka w radiu TOK FM

  Grażyna Torbicka znalazła nową pracę. Dziennikarkę będziemy mogli słuchać na antenie TOK FM, gdzie raz w miesiącu będzie prowadzić z Tomaszem Raczkiem jego audycję „Szczerotok” - poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

 • Grażyna Torbicka: Zakochana we Francji

  Kultura, historia, współczesność, otwartość, kino, styl, język i miejsca - za to Grażyna Torbicka ceni Francję. Znana dziennikarka chwali też francuską kuchnię. "Creme brulee - nie ma sobie równych" - zdradza w wywiadzie.

 • Grażyna Torbicka i jej mąż Adam: To było przeznaczenie

  Kiedy stanęli na ślubnym kobiercu, wiedzieli tylko, że pragną być razem. Po 37 latach małżeństwa Grażyna i Adam Torbiccy wciąż czują się jak młodzi kochankowie, którzy poza sobą świata nie widzą.

 • Grażyna Torbicka wyreżyseruje film

  Nie jest przesądna i nie robi noworocznych postanowień. Grażyna Torbicka ma jednak w zwyczaju wykorzystywać szanse, które jej się trafiają. A w 2015 roku dziennikarka chce podjąć nowe wyzwanie. Wyreżyseruje film!

 • Grażyna Torbicka żegna się z TVP!

  ..."Po 31 latach pracy w Programie 2 TVP poczułam, że to dobry moment by spojrzeć na świat z innej perspektywy" - wyznała Grażyna Torbicka na oficjalnym profilu programu "Kocham Kino" na Facebooku.

Zdjęcia na temat: grażyna torbicka dziennikarka
Wideo na temat: grażyna torbicka dziennikarka
 • Grażyna Torbicka, Julia Wieniawa i Jessica Mercedes o festiwalu w Cannes

  "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego znalazła się w Konkursie Głównym na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Z kim zaplanowane spotkania miała dziennikarka Grażyna Torbicka? Aktorka Julia Wieniawa pojawiła się w Cannes po raz pierwszy. Jak czuła się na tym wydarzeniu? Oto kulisy festiwalu w Cannes! źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

 • Grażyna Torbicka o konflikcie z Kuźniarem! "Sam się prosił"

  Grażyna Torbicka odniosła się do incydentu, który miał miejsce podczas rozdania tegorocznych Telekamer. Przypomnijmy, że Jarek Kuźniar podczas swojej przemowy stwierdził, że ładnie "ładnie w tej TVP" i "poleca się przy okazji"! Jego wypowiedź natychmiast przerwała Torbicka oznajmiając, że "wszystkie miejsca są zajęte"! W rozmowie z Patoletą dziennikarka stwierdza, że Jarek "sam się prosił" o taką

 • Grażyna Torbicka: Oscar dla "Bożego Ciała"? Niewykluczone

  Grażyna Torbicka chwali nowe dzieło Jana Komasy i nie ma wątpliwości, że "Boże Ciało" jest doskonałym kandydatem do Oscara. Film zachwyca zarówno na poziomie scenariusza, jak i gry aktorskiej. Jednak zdaniem dziennikarki w Polsce ta produkcja nie przez wszystkie środowiska może być odpowiednio odebrana.