• Informacje na temat:

  grażyna torbicka wiek

Artykuły na temat: grażyna torbicka wiek
 • Grażyna Torbicka i jej mąż świetnie się razem bawią. Wiek im nie przeszkadza

  Grażyna Torbicka (60 l.) i jej mąż udowadniają, że wiek to tylko liczba i że zawsze można fantastycznie się bawić. Na urlopie uśmiech nie schodził im z twarzy.

 • Grażyna Torbicka wciąż zachwyca!

  Grażyna Torbicka pomimo upływu lat nie przestaje zachwycać. Wielu twierdzi, że 56-letnia dziennikarka wcale nie wygląda na swój wiek, a znacznie młodziej. Trzeba im chyba przyznać rację - rzeczywiście prezentuje się świetnie. Niedawno pojawiła się na premierze "Mów mi Marianna". Na tę okazję założyła czarny prosty strój, który tylko podkreślił jej zgrabną figurę. Jak się wam podoba?

 • Grażyna Torbicka dostała niesamowity prezent od męża. Ich związek kwitnie!

  Grażyna Torbicka (59 l.) i jej mąż Adam Torbicki udowadniają, że wiek i długi małżeński staż nie są przeszkodą, a wielką szansą. Nadal uwielbiają spędzać ze sobą czas i... robić sobie niespodzianki. Ostatnio ukochany dziennikarki przygotował dla niej coś niesamowitego.

 • Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan z okazji niedawnych urodzin pokazała dowód z datą urodzenia: 1999 rok. Inna znana pani Grażyna Torbicka przyznaje wprost, że... odejmuje sobie lat.

 • Grażyna Torbicka: co stało się z jej twarzą?

  Grażyna Torbicka (57 l.) już dawno zdobyła uznanie w środowisku i do tej pory dorobiła się wielu fanów. Często podkreśla się, że dziennikarka jak na swój wiek wygląda bardzo młodo, a nawet podaje się ją jako swego rodzaju wzór. Niedawno kobieta gościła na premierze filmu i można było odnieść wrażenie, że coś niepokojącego zadziało się z jej twarzą. Trudno powiedzieć, czy to wina oświetlenia...

 • Grażyna Torbicka odetchnęła z ulgą! "Mama czuje się doskonale"

  Kilka tygodni temu Grażyna Torbicka (56 l.) drżała o zdrowie najbliższej osoby. Na szczęście dzisiaj nie ma już powodów do niepokoju.

 • Sukienki na wesele, czyli ubierz się jak gwiazda showbiznesu!

  ...w wielu sklepach internetowych i na platformach sprzedażowych, np.  Lamoda.pl  .  Jedną z takich osób jest Grażyna Torbicka. Słynna polska dziennikarka odwiedziła ostatnio Cannes, gdzie odbywa się jeden(...) każdego wesela, a i z czystym sumieniem będziesz mogła je ubrać na inną okazję.  Dojrzała wiekiem, młoda duchem - sukienka midi   Jeżeli chcesz wzorować się na sukienkach, jakie gwiazdy ubierają na...

 • Dwa Brzegi 2014: Balans i niespieszność

  Trwa 8. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Do miejsc, w których nie ma sal kinowych z prawdziwego zdarzenia, znowu przyjechały tłumy widzów w różnym wieku, złaknionych nie tylko sztuki filmowej. Czego zatem szuka tutaj publiczność?

 • Nowe "Pytanie na śniadanie"

  Już 19 grudnia poranny program telewizyjnej Dwójki - "Pytanie na śniadanie" - otworzy dzień w nowej odsłonie. Zobaczymy nowe wnętrza i nowych prowadzących...

 • Gdynia 2006: Alfabet polskiego kina

  Za nami 31. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych - Gdynia 2006. W jakim stanie znajduje się polska kinematografia? Czy naprawdę jest tak dobrze, a jeśli jest tak, to dlaczego jest tak źle? - takie pytania będą nurtować ludzi kina przez najbliższe tygodnie. Festiwal to jednak nie tylko filmy, lecz także - a dla niektórych przede wszystkim - wielkie medialne wydarzenie. Aby podsumować jakoś wydarzenia gdyńskiej imprezy, pokusiliśmy się o niezobowiązujące abecadło.

Dyskusje na temat: grażyna torbicka wiek
 • Re: Wierzy w... genetykę!

  Jak na swój wiek , wygląda KWITNĄCO (to samo Grażyna Torbicka) Popatrzcie sobie na 18-19 latki jakie pojawiają się czasem w "Rozmowach w toku" które wyglądają porównywalnie (a są niemal 3 razy młodsze!)