• Informacje na temat:

  grażyna wolszczak i jej mąż

Artykuły na temat: grażyna wolszczak i jej mąż
 • Grażyna Wolszczak świętuje 60. urodziny

  Większość telewidzów spotkała ją na ulicy Wspólnej, dla innych jest Judytą Kozłowską, bohaterką Katarzyny Grocholi. Jedno jest pewne - takiej Yennefer Netflix na pewno mieć nie będzie. W piątek, 7 grudnia, Grażyna Wolszczak kończy 60 lat.

 • Grażyna Wolszczak: Przeżyła dramat, odnalazła spokój

  .... Pobrali się w 1986 roku. Trzy lata później przyszedł na świat ich syn Filip. Pani Grażyna czuła się szczęśliwa i spełniona. I nagle tragedia. Na wakacjach u swoich rodziców na wsi mąż aktorki nagle(...)Jest pięknym i budującym dowodem na to, że życie może zaczynać się w wieku dojrzałym. Bo Grażynie Wolszczak (54 l.) wiele dobrych rzeczy przydarzyło się dopiero po czterdziestce. Przyszła wtedy...

 • Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz: Wykorzystali drugą szansę

  ...też się rozpadło po 21 latach. Obecna partnerka Grażyna Wolszczak też jest naznaczona tragicznymi przeżyciami. Miała 38 lat, gdy została wdową. Jej mąż Marek Sikora - pamiętny Ariel z serialu(...) wymarzonego domu w Warszawie. Aktorka, pytana potem wielokrotnie, co czuła, jak udało jej się podnieść po tej tragedii, odpowiadała, że przede wszystkim nie mogła sobie pozwolić na rozpaczanie, bo...

 • "Pierwsza miłość": Wraca Wolszczak

  W serialu "Pierwsza miłość" ponownie zobaczymy postać Grażyny Weksler (Grażyna Wolszczak), w której tym razem zakocha się młody student.

 • Grażyna Wolszczak: Lepiej całować kogoś miłego

  Serial "Na Wspólnej" przyniósł zmiany w jej życiu prywatnym i zawodowym. Na szczęście tylko te przyjemne...

 • Grażyna Wolszczak: Nie znoszę biegania, siłownia mnie nudzi

  Kobieta z klasą, spragniona ciekawych wyzwań. Grażyna Wolszczak od lat żyje w związku ze scenarzystą Cezarym Harasimowiczem. Uwielbia grać w serialu "Na Wspólnej". Wciela się w nim w Basię, której mąż bez przerwy przysparza zaskakujących kłopotów.

 • "Pierwsza miłość': Mąż Sabiny brutalnie zamordowany

  Małżeństwo Sabiny (Urszula Dębska) i Igora (Rafał Mohr) nie potrwa zbyt długo. Kilka dni po ślubie mąż Sabiny zostanie brutalnie zamordowany.

 • ​"Ameryka Express 2" wiosną w TVN. Pełna lista uczestników. Kto w roli prowadzącej?

  Program "Ameryka Express 2" wystartuje wiosną 2020 roku w TVN. Wśród uczestników są takie gwiazdy, jak Grażyna Wolszczak, Paweł Deląg i Patrycja Markowska. Poprzednią edycję prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Wróci do produkcji TVN?

 • Majdan w "Tańcu z gwiazdami"

  W jubileuszowej 10. edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpi Radosław Majdan, były mąż Dody.

 • Daria Ładocha o Ameryka Express": Całe życie o tym marzyłam

  ...się par, było ogromne. To zdecydowanie najtrudniejsze momenty w trakcie podróży - mówi. W drugiej edycji programu biorą udział między innymi: "żona Hollywood" Iwona Benjamin i jej mąż Reggie, Paweł Deląg, Patrycja Markowska, Karolina Pisarek, Marta Gajewska-Komorowska i aktorka Grażyna Wolszczak.

Dyskusje na temat: grażyna wolszczak i jej mąż
 • Re: Zuzanna Antoszkiewicz-Janin: Co stało się z Majką Skowron?

  Ariel - Sikora, mąż Grażyna Wolszczak i ojciec jej syna, szkoda, że tak młodo zmarł...Lubiłam go jako nastolatka, jeszcze pamiętam go z filmu "koniec wakacji, tam grał z Karioką - czyli Agata Siecińską, która juz chyba w tym filmie mówiła swoim głosem, bo w Tolku zastąpiła ją pani Jędryka, niby dlatego że Agata złamała nogę przed podkładaniem głosu...Ciekawe jednak dlaczego tytułowy Tolek Banan