• Informacje na temat:

  grażyna wolszczak mieszkanie

Artykuły na temat: grażyna wolszczak mieszkanie
 • Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz biorą ślub?

  Od 16 lat Grażyna Wolszczak (59 l.) i Czarek Harasimowicz (62 l.) żyją w nieformalnym związku. Niebawem może się to zmienić. Bliska osoba poprosiła ich, by się pobrali.

 • Waldemar Obłoza: To ja odkryłem Martę Wierzbicką

  Od ponad 12 lat Waldemar Obłoza wciela się w postać Romana w "Na Wspólnej". Aktor opowiedział o nietypowych, a zarazem zabawnych okolicznościach, w których został obsadzony w tej roli. Ponadto zdradził, że to właśnie on odkrył talent u Marty Wierzbickiej.

 • Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz: Wykorzystali drugą szansę

  Małżeństwo Cezarego Harasimowicza rozpadło się po 21 latach. Obecna partnerka Grażyna Wolszczak też jest naznaczona tragicznymi przeżyciami. Miała 38 lat, gdy została wdową. Jej mąż Marek Sikora(...) Harasimowicz, zwolennik teorii, że co ma być, będzie, pod wpływem impulsu wysłał jej wiadomość. Umówili się na spotkanie. Odżyła dawna przyjaźń. Zaczęli się spotykać.Narodziła się miłość. Grażyna wspominała...

 • Nie tylko Cichopek, czyli jesień w Polsat Cafe

  Na tegoroczną jesień Polsat Café przygotował cztery polskie nowości: "Miłość jak z powieści", "Gotowe na zmiany", "Eliksir młodości" i "Ciekawe świata". Wśród prowadzących same gwiazdy, m.in. Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Cichopek, Elżbieta Zającówna, Ewa Wachowska, Grażyna Wolszczak.

 • "Na Wspólnej": "Dziwne" święta Grażyny Wolszczak

  Aktorka Grażyna Wolszczak, czyli Basia Brzozowska z "Na Wspólnej", nie sprząta, nie ubiera choinki i nie przygotowuje dwunastu potraw...

 • Cezary Harasimowicz: Zawód: scenarzysta

  Kiedy myślał, że już nic dobrego w życiu go nie spotka, stał się cud.

 • Wolszczak zachwycona nowym mieszkaniem

  Wojna - tak Grażyna Wolszczak (53 l.) nazywa urządzanie nowego apartamentu w centrum Warszawy. Pomagał jej w tym wieloletni partner, scenarzysta Cezary Harasimowicz (56 l.).

 • Na co od kina?

  Amerykański dramat "Wątpliwość" z Meryl Streep i Philipem Seymourem Hoffmanem w rolach głównych (nominacje do Oscarów) oraz komedia "Zamiana" z Piotrem Gąsowskim i Grażyną Wolszczak trafią w piątek do polskich kin.

 • Wolszczak kupiła apartament

  Grażyna Wolszczak ma w życiu kilka niezmiennych elementów, ale... uwielbia zmiany. Niedawno postanowiła zmienić mieszkanie. Kupiła nowe, w stanie surowym...

 • "Na Wspólnej": Nowy serial

  Trwa realizacja nowego serial u zatytułowanego "Na Wspólnej", który już od 27 stycznia 2003 roku będzie emitowany w telewizji TVN. W serialu występuje ponad dwadzieścia pierwszoplanowych postaci. Wśród obsady są tak znane aktorki jak: Bożena Dykiel, Anna Korcz, Renata Dancewicz i Grażyna Wolszczak.

Dyskusje na temat: grażyna wolszczak mieszkanie