• Informacje na temat:

  grażyna wolszczak młoda

Artykuły na temat: grażyna wolszczak młoda
 • Grażyna Wolszczak: Bez wakacyjnej przerwy

  ...zobaczymy ją w komedii romantycznej "Podatek od miłości".  Pod koniec czerwca TVN wyemitował 2500. odcinek "Na Wspólnej". Czy świętowaliście jubileusz po drugiej stronie kamery? Grażyna Wolszczak: - Nie było jakiejś wielkiej celebracji. W przerwie pomiędzy zdjęciami był tort i chwila na wzajemne podziękowania, wspominki, więc to nie były jakieś huczne obchody, miły akcent po prostu. Ale to...

 • Grażyna Wolszczak: Wzór dojrzałych kobiet

  Grażyna Wolszczak po raz kolejny udowodniła, "jak być zawsze młodą, piękną i bogatą"...

 • Filozofia konstruktywnego egoizmu, tybetańskie recepty odmładzające, gimnastyka twarzy, zasady higieny psychicznej, zasady kompletowania garderoby, jak pielęgnować zdrowy związek z facetem, oczyszczanie organizmu, babski wieczorek psychoterapeutyczny - o tym pisze Grażyna Wolszczak w książce "Jak być zawsze młodą, piękną i bogatą".

 • Grażyna Wolszczak: Wciąż wie, jak być młodą, piękną i bogatą

  Grażyna Wolszczak nie uprawia sportów, ale - choć nie stosuje diet - jada zdrowo, a jej sposobem na wieczorne podjadanie jest... pusta lodówka. "Nie znoszę stania przy garach" - wyznaje aktorka.

 • Grażyna Wolszczak: Saute też jestem olśniewająca

  Dziewczyna z Pomorza, która bez ruchu na świeżym powietrzu nie wyobraża sobie życia. Co sprawia, że choć lata lecą, Grażyna Wolszczak wciąż wygląda rewelacyjnie? Dobre serce, wiara w siebie, optymizm, a może to, że kocha i jest kochana?

 • "Pierwsza miłość": Wraca Wolszczak

  W serialu "Pierwsza miłość" ponownie zobaczymy postać Grażyny Weksler (Grażyna Wolszczak), w której tym razem zakocha się młody student.

 • Zawsze piękna Wolszczak

  ...20 listopada trafi do księgarń książka Grażyny Wolszczak "Jak być zawsze młodą, piękna i bogatą".

 • Jak być młodą... 50-latką

  Pół wieku to niemało. Ale kobietom tak energicznym jak Grażyna Wolszczak, Izabela Trojanowska, Ewa Kasprzyk czy Jolanta Kwaśniewska nie brak pomysłów na ciekawe życie. Ich kariery są w rozkwicie, one(...) Izabela Trojanowska wydała swoją kolejną płytę pod znaczącym tytułem "Życia zawsze mało". Na koncerty czekają już fani w całej Polsce. Zaś Grażyna Wolszczak, która wygląda atrakcyjniej niż 20 lat temu...

 • Witold Sadowy: Najstarszy polski aktor

  ...7 stycznia 1920 Witold Sadowy obchodził 100. urodziny! Z tej okazji w Teatrze Ateneum odbyła się Wielka Gala Urodzinowa, na której oprócz szanownego jubilata przybyło wiele gwiazd, a w tym Barbara Krafftówna, Olgierd Łukaszewicz, Grażyna Marzec, Emilia Krakowska, Grażyna Wolszczak czy Bronisław Komorowski z małżonką .

 • Przeciwności muszą być!

  Gdy między jej bohaterką a Grzegorzem zaczyna się układać... ona się wycofuje. Ale, jak twierdzi Grażyna Wolszczak, te zawirowania miłosne są naturalne, a do tego bardziej wciągające!

Zdjęcia na temat: grażyna wolszczak młoda
Dyskusje na temat: grażyna wolszczak młoda