• Informacje na temat:

  greta gerwig

Artykuły na temat: greta gerwig
 • Powstanie spin-off "Jak poznałem waszą matkę"?

  ...popularnego sitcomu. W 2014 roku pojawił się pomysł nakręcenia serii "How I Met Your Dad" z Gretą Gerwig w roli głównej, jednak pomysłu nie podchwycono. Biorąc pod uwagę ostatni sukces nowych scenarzystów...

 • "Eden": "Boyhood" w rytmie Daft Punk

  Nagrodzona w Cannes i wyróżniona na najważniejszych festiwalach francuska reżyserka Mia Hansen-Love przedstawia przejmującą i elektryzującą opowieść o ludziach, których muzyka klubowa portretuje lepiej niż cokolwiek innego. "Eden", czyli pulsująca tanecznym bitem podróż młodego człowieka w dorosłość, w kinach już w maju!

 • Ona wzbudza ogromne emocje

  "Jedna z najzabawniejszych i najbardziej błyskotliwych opowieści o pokoleniu hipsterów", "współczesna wersja 'Manhattanu' Woody'ego Allena", "historia, którą ogląda się jak zaginioną perełkę francuskiej Nowej Fali" - to tylko niektóre z komentarzy prasy na temat filmu "Frances Ha", w reżyserii Noah Baumbacha. Tytuł w piątek, 19 lipca, debiutuje na ekranach polskich kin.

 • Woody Allen: Premiera latem!

  Ujawniono, kiedy odbędzie się premiera najnowszego filmu Woody'ego Allena, zatytułowanego "Nero Fiddled". Uroczysty pokaz zaplanowano na 22 czerwca 2012 roku.

 • Woody Allen zagra alfonsa

  Mistrz komedii Woody Allen zagra jedną z głównych ról w filmie "Fading Gigolo". Reżyserem obrazu jest John Turturro, który zaprezentuje także swoje możliwości aktorskie.

 • "To Rome with Love" Allena: Jest zwiastun!

  W internecie pojawił się zwiastun najnowszej komedii Woody'ego Allena "To Rome with Love". W doborowej obsadzie znalazło się miejsce dla Penelope Cruz (zagra prostytutkę), której obecność w zapowiedzi filmu stanowi najjaśniejszy punkt trailera.

 • Woody Allen wraca do aktorstwa

  Po 5-letniej aktorskiej absencji Woody Allen pojawi się w swym najnowszym filmie "The Bop Decameron". Ostatni raz oglądaliśmy go po drugiej stronie kamery w obrazie "Scoop - gorący temat" (2006).

 • "Frances Ha": W cieniu dojrzewających dziewcząt

  Frances ma 27 lat i wiele pomysłów na przyszłość. Niestety, jej problem polega na tym, że żaden z nich nie chce wypalić.

 • Gwiazdy filmu Allena już w Rzymie

  W piątek, 13 kwietnia, w Rzymie odbędzie się długo oczekiwana światowa prapremiera najnowszego filmu Woody'ego Allena "To Rome with Love". Do Wiecznego Miasta przybywają odtwórcy głównych ról; jest już między innymi Penelope Cruz.

 • Woody Allen zmienia tytuł

  Najnowszy film Woody'ego Allena będzie zatytułowany "Nero Fiddled". Amerykański reżyser zdecydował się na zmianę tytułu, ponieważ dotychczasowa propozycja "Bop Decameron" wprawiała fanów w niemałą konsternację.

Zdjęcia na temat: greta gerwig
Wideo na temat: greta gerwig
 • Frances Ha

  Greta Gerwig, okrzyknięta "Woodym Allenem" w spódnicy, w roli Frances Ha - niespełnionej tancerki, niepoprawnej optymistki, uroczej neurotyczki. Frances ma 27 lat i każdego dnia budzi się z nowym pomysłem na przyszłość.

 • Eden

  Paul nie widzi świata poza muzyką. Jest młodym paryskim DJ-em, który rozpoczyna karierę w tym samym czasie co duet Daft Punk. Żyje pełną piersią: podróże, kluby, seks, narkotyki i szaleństwa młodości. Jednak to muzyka jest dla Paula wszystkim - jedyną miłością, prawdziwą pasją, sposobem na zabawę, szczęście i spełnienie. Na fali popularności nowego klubowego brzmienia szybko zyskuje rozgłos, a jego życie zmienia się w nieustająca imprezę. Kolejne romanse, kolejne kluby, kolejne próby...

 • Arthur

  Lata 80. to czas nie tylko zwariowanych kreacji w świecie mody, ale również fantastycznych i ponadczasowych komedii. Zrealizowany w 1981 roku "Arthur" z Dudleyem Moorem i Lizą Minelli w rolach głównych dziś zaliczany jest do grona ponadczasowych produkcji filmowych. Trzydzieści lat później wytwórnia Warner Bros. i firma Galapagos Films przedstawiają jej nową, uwspółcześnioną wersję w gwiazdorskiej obsadzie. Arthur (Russell Brand) wiedzie życie, którego można mu tylko pozazdrościć. Jest...