• Informacje na temat:

  grimaldi monako

Artykuły na temat: grimaldi monako
 • Grace Kelly - królowa Hollywood, księżna Monako

  Napisana przez Joannę Spencer biografia aktorki odsłania kulisy życia gwiazdy na dworze Grimaldich, który okazał się dla niej złotą klatką.

 • Książę Monako krytykuje Nicole Kidman

  Książę Monako, Albert i jego dwie siostry skrytykowały najnowszy film Nicole Kidman, pod tytułem "Grace of Monaco". Obraz opowiada o Grace Kelly - amerykańskiej aktorce i księżnej Monako.

 • Paltrow księżną Monako

  Gwyneth Paltrow ("Zakochany Szekspir", "Utalentowany Pan Ripley"), mimo iż w przyszłym roku planuje zagranie aż w pięciu filmach, zgodziła się pojawić także w biografii olśniewającej Grace Kelly - słynnej amerykańskiej aktorki, która po ślubie z księciem Rainierem z Monako zrezygnowała z dalszej kariery.

 • Skandal w Cannes: Rodzina księżnej Grace bojkotuje festiwal

  W atmosferze skandalu rusza festiwal w Cannes. Rozpoczynający go biograficzny dramat "Grace księżna Monako" bojkotują władze Księstwa Monako. Reżyser filmu oskarża z kolei księcia Alberta II o hipokryzję.

 • Grace Kelly: Ośnieżony wulkan

  Piękna, posągowa blondynka o klasycznej urodzie, utalentowana aktorka, która poślubiła księcia Monako. Bajkowe życie zakończył wypadek samochodowy. We wtorek, 12 listopada, Grace Kelly świętowałaby 90. urodziny.

 • Bajkowe życie Grace Kelly

  Piękna, posągowa blondynka o klasycznej urodzie, utalentowana aktorka, która poślubiła księcia Monako. Bajkowe życie zakończył wypadek samochodowy. W piątek mija 30. rocznica śmierci Grace Kelly.

 • Książę Albert przeciwnikiem filmu o Grace Kelly

  Premierze produkcji "Grace księżna Monako", która zostanie zaprezentowana podczas festiwalu filmowego w Cannes, towarzyszą kontrowersje. Syn Grace, książę Albert, ma zastrzeżenia co do filmu i prawdopodobnie nie pojawi się na jego premierze.

 • Nicole Kidman w "Grace of Monaco"

  ...z krytyką rodziny Grace Kelly. "To czysta fikcja" - tak określił film Dahana książę Albert, syn aktorki, która w 1956 roku została księżną Monako, wychodząc za mąż za księcia Rainiera III Grimaldi(...) ikony kina, która w wieku 33 lat porzuca swoją karierę i dotychczasowe życie, aby skupić się na obowiązkach księżnej Monako. Film mówi o relacjach Kelly z księciem Reinierem III a także relacjonuje...

 • Nicole Kidman jako Grace Kelly!

  ..., Albert i jego dwie siostry. "To czysta fikcja" - tak określił nowy film Kidman książę Albert, syn aktorki, która w 1956 roku została księżną Monako, wychodząc za mąż za księcia Rainiera III Grimaldi(...)Wytwórnia The Weinstein Company podobno kupiła za ok. 5 mln prawa do nowego filmu biograficznego Oliviera Dahana "Grace of Monako" , w którym księżną Grace gra Nicole Kidman, natomiast w rolę księcia...

 • Film z Nicole Kidman otworzył festiwal w Cannes

  ...tautou i Jane Fonda. Inauguracji najważniejszego festiwalu filmowego na świecie towarzyszył mały skandal. Dramat "Grace księżna Monako" zbojkotowały bowiem władze Księstwa Monako, reżyser filmu oskarżył(...) w Monako. Francuski twórca, który wcześniej nakręcił inny sławny film biograficzny: "Niczego nie żałuję - Edith Piaf", sugeruje również, że Albert II nie wie w ogóle, o czym mówi, bo filmu nie widział...

Dyskusje na temat: grimaldi monako