• Informacje na temat:

  gruchała ślub

Artykuły na temat: gruchała ślub
 • Sylwia Gruchała i Marek Bączek odbudowali swoją relację!

  Sylwia Gruchała (35 l.) i Marek Bączek (31 l.) spędzili razem piękne dni w Alpach. Jak gdyby rozwodu nie było!

 • Marek Bączek zdruzgotany rozwodem. Sylwia Gruchała zmieni zdanie?

  Sylwia Gruchała (33 l.), biorąc ślub z Markiem Bączkiem, była pewna (30 l.), że to miłość jej życia. Para bardzo się kochała, ale po dwóch latach florecistka złożyła pozew o rozwód. Małżonek zapowiada, że będzie o nią walczył i zapewnia, że nie ma romansu z modelką.

 • Sylwia Gruchała wyszła za mąż w tajemnicy

  Spodziewająca się dziecka 31-letnia Sylwia Gruchała poślubiła swojego partnera, szpadzistę Marka Bączka.

 • .... W uroczystości wzięło udział jedynie 50 wyselekcjonowanych osób. Również w kwietniu Sylwia Gruchała, najlepsza polska florecistka i dwukrotna medalistka olimpijska, poślubiła szpadzistę Marka Bączka(...)Na początku roku drugi ślub wziął Robert Korzeniowski. Jego żoną została poznana na safari Magdalena Kłys. "Wzięliśmy ślub w tajemnicy, w Krakowie" - wyznał popularny chodziarz, podkreślając, że...

 • Syn Janowskiego rozwodzi się z Moniką Borzym!

  ...zakręcie! - To była typowa szczenięca miłość, szybki ślub zauroczonych sobą dzieci. Pewnie dlatego im nie wyszło - twierdzi informator tygodnika. - Makary i Monika popełnili te same błędy, które(...) szczoteczkę do zębów - wspominała Monika Borzym. Zakochali się w sobie do szaleństwa i od razu zaczęli planować wspólną przyszłość! Na ślubnym kobiercu stanęli 20 maja 2010 roku, zaledwie trzy...

 • Ben Affleck: Ślub wkrótce?

  Jak donoszą plotka rskie media, 33-letni Ben Affleck ( "Zapłata" ) ma zamiar poprosić o rękę swą obecną partnerkę, 33-letnią Jennifer Garner ( "Dziś 13, jutro 30" ), z którą spotyka się od kilku miesięcy. Aktor chce ofiarować wybrance zaręczynowy pierścionek w najbliższe Walentynki, czyli za niecały tydzień.

 • Już wydaje pieniądze Rubika?

  Agata Paskudzka (22 l.), świeżo poślubiona małżonka kompozytora Piotra Rubika (40 l.), już rządzi domowym budżetem.

 • Na zakupy do USA

  Jan Borysewicz, znany muzyk z grupy Lady Pank, zabrał swoją ukochaną Magdalenę Glinkowską na zakupy do Chicago - informuje "Fakt".

 • Żegnamy "Taniec z gwiazdami"!

  Po 13. edycjach stacja TVN postanowiła zrezygnować z produkcji kolejnej odsłony "Tańca z gwiazdami". Nie oznacza to definitywnego pożegnania z programem, władze TVN-u nie wykluczają przyszłego powrotu tanecznego formatu; pewna epoka dobiegła jednak końca.

Wideo na temat: gruchała ślub
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?