• Informacje na temat:

  grzegorz malecki w m jak milosc

Artykuły na temat: grzegorz malecki w m jak milosc
 • Grzegorz Małecki: Aktorstwo to niepoważny zawód

  Aktorstwo Grzegorz Małecki uważa za zajęcie dość niepoważne. Z dwojga złego woli jednak zabawiać ludzi, niż być pracownikiem typowej korporacji. W komedii obyczajowej "PolandJa" ma okazję wejść w buty "korpoludka" sfrustrowanego swoim życiem zawodowym.

 • Grzegorz Małecki: Więcej możliwości

  Grzegorz Małecki gra w "Barwach szczęścia" biznesmena z temperamentem. Jego bohater rządzi firmą żelazną ręką, ryzykuje, miewa kłopoty. Kobiety go uwielbiają!

 • Grzegorz Małecki: Gram w serialach z rzadka, głównie dla pieniędzy

  Mówi, że jego jedyną aktorską miłością jest scena, choć sprawdza się i w teatrze, i w telewizji. W kinie oglądamy go w komedii "Na układy nie ma rady", jest też w trakcie pracy na planie "Blondynki". Grzegorz Małecki to bystry obserwator, który uwielbia pisać.

 • "M jak miłość": Nowy bohater

  Na nic zda się swatanie Sandry (Anna Dereszowska) z Szymonem (Grzegorz Małecki). Powód? W jej życiu pojawi się zupełnie inny mężczyzna. Spotkają się w bardzo specyficznych okolicznościach.

 • "M jak miłość": Potrąci dziecko

  Chwila nieuwagi, przypadek i całe życie wywraca się do góry nogami. To właśnie spotka Szymona (Grzegorz Małecki). Pod koła jego samochodu nagle wpadnie Ewa (Adrianna Stalewska), która uczy się jazdy na rolkach.

 • "M jak miłość": Dziecięcy profesjonaliści

  Są wśród nich niemowlaki i dorastająca młodzież. Dzieci spokojne oraz takie, które przez pięć minut nie potrafią usiedzieć w miejscu. Łączy je jedno - grają w najpopularniejszym serialu w Polsce - "M jak miłość"

 • Nowy bohater "M jak miłość"

  W 554. odcinku "M jak miłość" pojawił się nowy bohater - Szymon Gajewski, sąsiad Marty. Henio od razu uznał, że lokator z mieszkania obok "nie jest, niestety, zbyt sympatyczny". Szymon okazał się wyjątkowym odludkiem. Gdy Marta przyniosła mu pocztę, która trafiła do niej przez pomyłkę listonosza? sąsiad nie otworzył jej nawet drzwi! A list kazał odłożyć na wycieraczkę.

 • Ona też odejdzie z "M jak miłość"?

  Krążą plotki, że Dominika Ostałowska chce odejść z "M jak miłość". Co się za tym kryje? Impulsywny charakter, czy może... nowa miłość?

 • Romans w "M jak miłość"

  Za oknami wiosna, to i w serial u "M jak Miłość" pojawił się pączek, który może rozwinąć się w romantyczne uczucie. Pączkiem tym jest wciąż rozwijająca się przyjaźń między Martą a Szymonem (w tych rolach Dominika Ostałowska i Grzegorz Małecki). Wspólne spacery i zajęcia jogi zbliżyły ich do siebie. A teraz jeszcze pojawi się kot-przybłęda, którym Szymon będzie musiał się zająć, by uratować...

 • "M jak...": Kogo wybierze Marta?

  Czego Marta (Dominika Ostałowska) oczekuje od życia? Bezpieczeństwa i ciepła, które gwarantuje Szymon (Grzegorz Małecki) czy namiętności i odrobiny niepewności, towarzyszących związkowi z Andrzejem (Krystian Wieczorek)?

Zdjęcia na temat: grzegorz malecki w m jak milosc