• Informacje na temat:

  grzegorz misiak

Artykuły na temat: grzegorz misiak
 • Grzegorz Grzyb nie był winien wypadku, w którym zginął. Decyzja prokuratury

  Prawie dziewięć miesięcy po tragicznym wypadku Grzegorza Grzyba prokuratura uznała, że perkusista nie był winien. Sprawca potrącenia muzyka stanie przed sądem.

 • Nie żyje Grzegorz Grzyb. Ceniony perkusista miał 47 lat

  Grzegorz Grzyb, ceniony perkusista współpracujący w przeszłości m.in. ze Zbigniewem Hołdysem, Leszkiem Możdżerem i Tymonem Tymańskim, zginął w wyniku potrącenia przez samochód.

 • Rok od śmierci Grzegorza Grzyba. "Jak się gra jazz to trzeba grać"

  ...23 lipca 2018 roku w wyniku tragicznego wypadku zmarł Grzegorz Grzyb ceniony perkusista, który współpracował m.in. ze Zbigniewem Hołdysem, Leszkiem Możdżerem i Tymonem Tymańskim, zginął w wyniku potrącenia przez samochód.

 • Grzegorz Grzyb nie żyje. Znamy datę pogrzebu perkusisty

  ...7 sierpnia w Stargardzie odbędzie się pogrzeb Grzegorza Grzyba, perkusisty znanego z m.in. zespołów Szwagierkolaska i Laboratorium. 47-letni muzyk zginął w Warszawie jadąc na rowerze, gdy został potracony przez samochód.

 • Grzegorz Grzyb nie żyje. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie

  ..."Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Północ wszczęła śledztwo w związku z wypadkiem śmiertelnym, w którym zginął muzyk Grzegorz Grzyb" - poinformowała PAP prokuratura. Perkusista zmarł w poniedziałek, po tym jak jadąc na rowerze został potracony przez samochód.

 • Grzegorz Grzyb pośmiertnie nagrodzony Złotym Krzyżem Zasługi. Pogrzeb 47-letniego muzyka

  Prezydent Andrzej Duda nadał pośmiertnie Złoty Krzyż Zasługi zmarłemu tragicznie 23 lipca polskiemu perkusiście sesyjnemu Grzegorzowi Grzybowi. W imieniu prezydenta order przekazał rodzinie we wtorek (7 sierpnia) podczas uroczystości pogrzebowych w Stargardzie doradca prezydenta Cezary Kochalski.

 • Chylińska: Były gitarzysta solo

  Ceniony gitarzysta Krzysztof Misiak, muzyk znany przede wszystkim z gry w zespole Agnieszki Chylińskiej, poinformował o premierze swojej solowej płyty "Wydaje mi się". Sam Misiak swój styl określa mianem "Hate Jazz", a w nagraniach wspierali go muzycy związani głównie ze sceną jazzową: dwaj znakomici basiści Krzysztof Ścierański i Wojciech Pilichowski oraz Mariusz "Fazi" Mielczarek (saksofon...

 • "Jestem niespokojnym duchem"

  O Agnieszce Chylińskiej było przez jakiś czas cicho. W końcu podpisała ona solowy kontrakt nagraniowy, a w marcu 2004 roku ukazała się płyta firmowana nazwą zespołu Chylińska, zatytułowana "Winna". W jej nagraniu wspomagali wokalistkę perkusista Zbyszek Kraszewski i klawiszowiec Wojciech Horny oraz dwie nowe postacie - Krzysztof Misiak (gitara) i Darek "Bolo" Osiński. Tuż po premierze albumu...

 • Nowa płyta i teledysk Chylińskiej

  Po rozpadzie O.N.A. tworzący ten zespół muzycy poszli w dwóch kierunkach - Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk reaktywowali grupę Kombi, zaś Chylińska, Kraszewski i Horny postanowili kontynuować współpracę pod nowym szyldem, wziętym od nazwiska wokalistki. Skład Chylińskiej uzupełniają gitarzysta Krzysztof Misiak i basista Darek "Bobo" Osiński. Pierwsza płyta zespołu ma się ukazać 19 marca...

 • Alicja Majewska: Posłuchaj piosenki "Przed nocą i mgłą" z serialu "07 zgłoś się"

  ...powstanie, ale podejście do repertuaru zawsze jest u niej podobne. Tym razem do kompozycji jej partnera Włodzimierza Korcza teksty napisali m.in. Magda Czapińska , Andrzej Sikorowski , Tomasz Misiak(...) wokaliza którą śpiewał Grzegorz Markowski i solo saksofonu grane przez Henryka Miśkiewicza. Ale jako że Włodek jest osobą ambitną, to postanowił stworzyć jeszcze inną wersję - duet na głos i saksofon...