• Informacje na temat:

  grzegorz schetyna

Artykuły na temat: grzegorz schetyna
 • Grzegorz Schetyna z żoną na imprezie. Tak wygląda Kalina Rowińska-Schetyna!

  Grzegorz Schetyna (54 l.) bardzo rzadko na salonach pojawia się z żoną Kaliną. Ostatnio zrobił wyjątek i przyszedł wraz z ukochaną na galę Orłów 2017. Małżonkowie dali się sfotografować, choć gołym okiem było widać, że towarzyszka lidera Platformy Obywatelskiej pod obstrzałem fotoreporterów czuła się znacznie mniej swobodnie niż jej mąż. W oczy rzucało się coś jeszcze, a mianowicie fryzura żony...

 • MSZ promuje film o Janie Karskim

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaangażuje się w promocję najnowszego filmu o Janie Karskim, bo leży to w polskim narodowym interesie - mówił w środę, 29 kwietnia, szef MSZ Grzegorz Schetyna. Dodał, że to część polityki historycznej MSZ, prowadzonej wspólnie z IPN.

 • Grzegorz Schetyna i Kinga "Dzidzia" Gajewska-Płochocka: Jest dla niego niczym córka?

  Grzegorz Schetyna (54 l.) uchodzi za lidera, który swoją partią rządzi twardą ręką. Okazuje się jednak, że w ugrupowaniu jest ktoś, dla kogo jest ponoć… niczym ojciec. To jedna z młodych posłanek.

 • Uroczysta premiera filmu "Karski i władcy ludzkości"

  Jan Karski był świadkiem prawdy o Holokauście, ale też symbolem nieudanej próby odwrócenia losów historii - powiedział w czwartek, 23 kwietnia, szef MSZ Grzegorz Schetyna podczas premiery film dokumentalnego "Karski i władcy ludzkości" w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

 • Grzegorz Schetyna i jego żona znów pokazali się razem publicznie. Kalina chce wkroczyć na salony?

  Podczas gali Orłów 2017 Grzegorz Schetyna (54 l.) przyszedł ze swoją żoną, Kaliną. Była to mała sensacja, bowiem ukochana lidera Platformy Obywatelskiej niezwykle rzadko pokazuje się publicznie(...)-Schetyna pojawiła się u boku ukochanego na akcji sadzenia drzew przez działaczy PO. Niektórzy przecierali oczy ze zdumienia, gdy ją tam zobaczyli. Zwłaszcza, że elegancko ubrani małżonkowie z uśmiechami...

 • W Jerozolimie pokazano film o Janie Karskim

  Film dokumentalny "Karski i władcy ludzkości" Sławomira Gruenberga, opowiadający o emisariuszu polskiego podziemia, który poinformował świat o Holokauście, został wyświetlony w niedzielę, 14 czerwca, w Jerozolimie. W pierwszym zagranicznym pokazie obrazu uczestniczył szef MSZ Grzegorz Schetyna.

 • Ale sceny w Sejmie! W rolach głównych Krystyna Pawłowicz i Kinga Gajewska

  ...koleżankę z ugrupowania nazywa Grzegorz Schetyna, wynika, że raczej jej się to za bardzo nie spodobało. Co ją tak zniesmaczyło?

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • "Ucho Prezesa": Politycy opozycji proponują "zróbmy deal"

  Bohaterem 12. odcinka "Ucha Prezesa" jest między innymi pan Grzegorz, polityk Platformy Obywatelskiej. Jednak nie jest to jedyny przedstawiciel opozycji, który pojawia się w gabinecie. O czym goście będą rozmawiać z Prezesem?

 • Grzegorz Schetyna chciałby pomocy Bono

  "Chciałbym, żeby poparł mnie Bono" - powiedział marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna (PO) pytany - w kontekście wyborów - poparcie, którego artysty, czy sportowca chciałby uzyskać.

Zdjęcia na temat: grzegorz schetyna
Wideo na temat: grzegorz schetyna
 • Jak celebrytom poszedł test piłkarski?

  Najlepszy w warszawskim studiu okazał się Krzysztof Budka z "Przeglądu Sportowego", a drugie i trzecie miejsce zajęli: Grzegorz Schetyna i Bolesław Piecha. W Krakowie wygrał Zbigniew Wiśniewski, który bezbłędnie odpowiedział na wszystkie pytania. Zobacz, kto przegrał!

 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

 • Między nami dobrze jest

  Filmowa adaptacja wystawionej przez Grzegorza Jarzynę na scenie TR Warszawa i cieszącej się ogromnym sukcesem sztuki Doroty Masłowskiej pod tym samym tytułem. Sztuka została napisana przez Masłowską w 2008 roku na zamówienie TR Warszawa i wystawiona rok później na scenie przy Marszałkowskiej 8. Miedzy nami dobrze jest to opowieść o polskim społeczeństwie czasu transformacji - pełna groteskowych dialogów złożonych z przewrotnie potraktowanych cytatów z popkultury, szyderstw z języka reklam,...

Dyskusje na temat: grzegorz schetyna