• Informacje na temat:

  grzegorz woźniak tv

Artykuły na temat: grzegorz woźniak tv
 • Alek Woźniak w "The Voice of Poland". Kim jest jego mama Magdalena Woźniak?

  Trzy fotele podczas przesłuchań w ciemno w "The Voice of Poland" odwrócił 18-letni Alek Woźniak. Furorę zrobiła również mama wokalisty, która okazała się być dawną przyjaciółką Patrycji Markowskiej oraz utalentowaną piosenkarką.

 • "Ameryka Express 2": Daria Ładocha o zastąpieniu Agnieszki Woźniak-Starak

  W drugiej edycji programu TVN "Ameryka Express" poznamy nową prowadzącą, która zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak. Na ekranie w nowej roli zadebiutuje Daria Ładocha, która na swoim koncie ma wygraną w innej produkcji TVN o nazwie "Agent - Gwiazdy". Jak poradzi sobie z nowym zadaniem? Czy będzie brała przykład z poprzedniczki? ​

 • ​"Ameryka Express 2" wiosną w TVN. Pełna lista uczestników. Kto w roli prowadzącej?

  Program "Ameryka Express 2" wystartuje wiosną 2020 roku w TVN. Wśród uczestników są takie gwiazdy, jak Grażyna Wolszczak, Paweł Deląg i Patrycja Markowska. Poprzednią edycję prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Wróci do produkcji TVN?

 • "The Voice of Poland": Wojciech Ezzat i Marcin Sójka śpiewają dalej

  Marianna Linde, Alek Woźniak, Wojciech Ezzat, Izabela Szafrańska oraz Marcin Sójka to uczestnicy ostatnich przesłuchań w ciemno, którzy narobili wokół siebie najwięcej zamieszania. Co jeszcze działo się w ostatnich dwóch epizodach tego etapu "The Voice of Poland"?

 • "The Voice of Poland": Bitwy zakończone. Kto przeszedł dalej?

  Etap bitw w "The Voice of Poland" dobiegł końca. Do nokautu w ostatnim odcinku awansowali m.in. Ania Deko, Natalia Smagacka, Maksymilian Łapiński, Alek Woźniak i Gosia Pauka. Do kolejnego przeszła również Marianna Linde, siedząca na "gorącym krześle" Patrycji Markowskiej. Co jeszcze działo się w odcinku?

 • Nastały dla niej gorsze czasy

  Zasłynęła rolą Kasi w "13 posterunku". Dziś Aleksandra Woźniak nie jest już tak popularna. Czy kiedyś przełamie złą passę?

 • Sylwester w Warszawie: Kto wystąpi na zabawie TVN-u?

  Już 31 grudnia Warszawa będzie gościć największe gwiazdy polskiej muzyki. Na sylwestrowej scenie pojawia się: Bajm, Kayah, Agnieszka Chylińska, Bracia, Ira, Blue Cafe, Kombii, Pectus, Grzegorz Hyży, Perfect, Kasia Kowalska, Ewelina Lisowska, Soun’N’Grace, Cleo, Mateusz Ziółko i Future Folk oraz jamajski artysta OMI, twórca światowego hitu "Cheerleader".

 • "Nie lubię sterowanych powrotów"

  ..., to oczywiście oryginalne teksty i maniera wokalna Grzegorza Kaźmierczaka, lidera Varieté. Z okazji wydania nowego albumu Artur Wróblewski rozmawiał z wokalistą o specyficznej formie rejestracji...

 • Kiedy premiera "Ameryka Express 2"?

  Tym razem zdjęcia nagrywano w Kolumbii i Gwatemali. W roli prowadzącej debiutuje Daria Ładocha, która zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak. W programie rywalizują duety gwiazd, które muszą dotrzeć do(...) Luberą, Grażyna Wolszczak z Filipem Sikorą, Karolina Pisarek z Martą Gajewską-Komorowską, Małgorzata Heretyk z Ernestem Musiałem, Grzegorz i Rafał Collinsowie, Marcin Różalski z Bartoszem Fabińskim...

 • Wielki Mecz TVN kontra WOŚP po raz trzeci. Jaki padł wynik?

  ...zbierała na karetkę dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych. Drużyny do boju poprowadzili: Grzegorz Kajdanowicz (TVN) i Jurek Owsiak (WOŚP). W barwach TVN(...) , Łukasz Jedliński i zawodnicy związani ze sportem: Grzegorz Jędrzejewski, Piotr Świerczewski i Cezary Kucharski . W składzie znalazła się także cała czwórka braci Szczepaników z zespołu Pectus...

Wideo na temat: grzegorz woźniak tv
Dyskusje na temat: grzegorz woźniak tv