• Informacje na temat:

  guy ritchie zdjęcia

Artykuły na temat: guy ritchie zdjęcia
 • Guy Ritchie: "Revolver" powraca

  Guy Ritchie ( "Przekręt" , "Rejs w nieznane" ) powraca do swego projektu "Revolver", którego realizacja została wstrzymana w 2003 roku. W filmie, którego akcja rozgrywać się będzie w środowisku oszustów z Las Vegas, wystąpią Ray Liotta ( "Chłopcy z ferajny" ) i Jason Statham ( "Włoska robota" ).

 • Guy Ritchie, Madonna i remake

  Reżyser Guy Ritchie ("Porachunki", "Przekręt" ), wraz ze swą żoną, królową muzyki pop, Madonną, pracują wspólnie nad remakiem obrazu "Swept Away" Liny Wertmuller z 1975 roku. Będzie to pierwszy wspólny filmowy projekt słynnej pary.

 • Guy Ritchie wraca do tematów gangsterskich

  Po wielomiesięcznych zmaganiach z realizacją filmu "Love, Sex, Drugs & Money", będącego remakiem obrazu "Swept Away", brytyjski twórca Guy Ritchie ( "Porachunki" , "Przekręt" ) postanowił powrócić do swej ulubionej tematyki gangsterskiej. Reżyser przygotowuje się do realizacji filmu w oparciu o powieść J.J. Connolly'ego "Layer Cake" . Zdjęcia mają rozpocząć się zimą tego roku.

 • Najdroższy projekt Guy'a Ritchiego

  Guy Ritchie ("Porachunki", "Przekręt" ) pracuje obecnie na planie filmu "Love, Sex, Drugs and Money", będącego remakiem włoskiego obrazu "Swept Away" Liny Wertmuller z 1975 roku, jednak już myśli o kolejnym projekcie. Reżyser zamierza zrealizować epicką opowieść dorównującą rozmachowi obrazowi "Gladiator" Ridley'a Scotta. Plenery znaleziono na Malcie.

 • Nowe projekty Guy'a Ritchiego

  Brytyjski reżyser Guy Ritchie, od niedawna mąż gwiazdy muzyki pop Madonny, pracuje obecnie nad dwoma nowymi filmami. Pierwszy ma być epicką opowieścią wojenną o jego dziadku, który zdobył Krzyż Zasługi w pierwszej wojnie światowej. Drugi natomiast to komedia kryminalna - podobno Ritchie chce, by to w niej zagrała Madonna.

 • Madonna: Początek zdjęć do nowego filmu

  W poniedziałek, 1 października, rozpoczęły się zdjęcia do najnowszego filmu z udziałem gwiazdy muzyki pop, Madonny. Choć produkcja była przygotowywana jako "Swept Away", jej tytuł został niedawno zmieniony na "Love, Sex, Drugs and Money". Reżyserem obrazu jest mąż aktorki i wokalistki, Guy Ritchie ("Porachunki", "Przekręt" ).

 • "Jesteśmy swoimi największymi wrogami"

  Anglik Guy Ritchie (rocznik 1968) od dziecka chciał być reżyserem. Jego pierwsze filmy - "Porachunki" (1998) i "Przekręt" (2000) - stały się jednymi z...

 • Guy Ritchie, od niedawna mąż Madonny, nakręci jej najnowszy teledysk. Zdjęcia rozpoczną się w połowie lutego w Los Angeles, a wideoklip będzie towarzyszył następnemu singlowi piosenkarki "What It Feels Like For A Girl".

 • Madonna czarownicą?

  Szykuje się kolejny konflikt na linii Madonna - kościół katolicki. Popularna wokalistka na imprezie w Londynie, z okazji żydowskiego święta Purim, przebrała się za zakonnicę, a jej mąż, reżyser Guy Ritchie, wystąpił w stroju papieża. Kiedy do Williama Donahue, szefa Ligi Katolickiej, dotarły zdjęcia małżonków, postanowił ostro zaprotestować. Madonnę nazwał "czarownicą", a Ritchiego "moralnym...

 • Bruce Greenwood u boku Madonny

  Jak już informowaliśmy reżyser Guy Ritchie ("Porachunki", "Przekręt" ), wraz ze swą żoną, Madonną, pracują wspólnie nad remakiem obrazu "Swept Away" Liny Wertmuller z 1975 roku. Ostatnio realizatorzy poinformowali, iż w filmie u boku królowej muzyki pop, wystąpi najprawdopodobniej Bruce Greenwood.