• Informacje na temat:

  gwiazda aktorka

Artykuły na temat: gwiazda aktorka
 • Gwiazda "Na dobre i na złe" nago! Aktorka pokazała odważne kadry

  Ewa Skibińska, zapamiętana przez wielu widzów, jako gwiazda serialu "Na dobre i na złe", opublikowała w mediach społecznościowych niezwykłe kadry. Aktorka pozuje nago na łonie natury.

 • Bollywoodzka aktorka Aarthi Agarwal nie żyje

  Bollywoodzka aktorka Aarthi Agarwal zmarła w piątek, 5 czerwca, w wieku 31 lat. Miesiąc temu gwiazda poddała się zabiegowi liposukcji.

 • Grażyna Barszczewska: Była za delikatna na aktorkę. Stała się wielką gwiazdą

  ..., bardzo naiwnym dzieckiem, a próbowano obsadzać mnie w rólkach panienek niespecjalnie ciężkich obyczajów... Na zajęciach opiekunka roku, Ryszarda Hanin wybitna aktorka teatralna, proponowała mi do grania(...), za słaba, zbyt krucha, nieodporna - usłyszała od Tomaszewskiej przyszła gwiazda. Uznano, że niewinna dziewczyna nie poradzi sobie w brutalnym świecie filmu i teatru. Barszczewska została skreślona...

 • Włoska aktorka skazana. Udawała chorą

  Znana włoska aktorka Ornella Muti została skazana na 8 miesięcy więzienia za to, że przedstawiła w teatrze fałszywe zaświadczenie lekarskie o chorobie. Będąc na zwolnieniu, pojechała do Rosji na imprezę zorganizowaną przez Władimira Putina.

 • Joanna Kurowska: Bolesne rozstanie w życiu aktorki!

  ...aktorka przyjęła oświadczyny i pierścionek z 1906 roku.  "Mam pierścionek zaręczynowy. To są brylanty. Rodowe. Jest to stary pierścionek, po prababce, prawnicza rodzina z tradycjami. Przyjęłam. Powiedziałam(...) rozstała się z prawnikiem z Pomorza.  "To prawda" – krótko potwierdza gwiazda. Nie zamknęła się jednak na nowe uczucie. W środowisku mówi się, że gwiazda znowu jest szczęśliwie zakochana.  Ona sama tym...

 • Anna Kendrick ("Tajemnice lasu", "Pitch Perfect", "Saga Zmierzch") została zatrzymana na lotnisku po tym, jak pies policyjny wyczuł przy niej narkotyki. Media szybko obiegła informacja, że aktorka miała w torebce kokainę.

 • Małgorzata Kożuchowska: Ciemne chmury nad małżeństwem aktorki

  W jej domu zapanowała nerwowa atmosfera. Mąż aktorki bardzo się o nią martwi. Czy gwiazda postawi na swoim, czy zmieni zdanie i posłucha rad ukochanego?

 • Aktorka Ellen Albertini Dow zmarła w wieku 101 lat

  Amerykańska aktorka Ellen Albertini Dow nie żyje. Gwiazda, która wystąpiła w ponad stu filmach i serialach, zmarła 4 maja. Miała 101 lat.

 • Beata Tyszkiewicz: Wstrząsające, jak dziś wygląda jej życie. Córka aktorki przerwała milczenie!

  Beata Tyszkiewicz (81 l.) jest jedną z barwniejszych postaci w show-biznesie. Utalentowana aktorka, od zawsze była ulubienicą widzów. Niestety, teraz fani Tyszkiewicz mają powody do zmartwień. Okazuje się, że aktorka prawdopodobnie już nigdy nie pokaże się na szklanym ekranie. Unika też publicznych wyjść z domu. Słowa jej córki są wstrząsające!

 • Dorota Chotecka: Mama, żona, aktorka

  Był czas, gdy myślała, że szczęście opuściło ją na zawsze. Dziś los znowu do niej się uśmiecha.

Zdjęcia na temat: gwiazda aktorka
Wideo na temat: gwiazda aktorka
 • Siostra Joanny Kulig gwiazdą nowego serialu

  Justyna Schneider to gwiazda serialu TVN "Zakochani po uszy". – Gram Patrycję, siostrę głównego bohatera Piotra, jestem samotną matką, wychowującą trzech synów. Dodatkowo przygarnęliśmy ze schroniska suczkę – mówi aktorka. Czy męczą ją porównania do znanej siostry Joanny Kulig? Posłuchajcie... (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Gwiazda chwali się posiadłością! To skansen?

  Jolanta Fraszyńska zdradziła, w jaki sposób spędziła wakacje. Nie pojechała nad Bałtyk tak jak wiele gwiazd. Oczywiście zapewnia, że żałuje, bo w tym roku nad polskim morzem nie zabrakło słońca, a woda była bardzo ciepła. Aktorka spędziła za to doskonale czas w Toskanii oraz w swojej podwarszawskiej posiadłości, czym nie omieszkała się pochwalić. Przyznała nawet, że z tego powodu czuje się

 • "Chyłka: Zaginięcie": Gwiazda miło wspomina pracę na planie serialu

  prawniczkę, znaną z niepokornego charakteru i bezkompromisowego stylu bycia. Gwiazda twierdzi, że nie musiała szukać w samej sobie nieznanych wcześniej odcieni osobowości oraz emocji, pod tym względem jest bowiem dość podobna do swojej bohaterki. Różni je natomiast podejście do palenia papierosów, noszenia skórzanej odzieży oraz wegetarianizmu i zdrowego stylu życia. Aktorka podkreśla jednocześnie

Dyskusje na temat: gwiazda aktorka