• Informacje na temat:

  gwiazda serialu julia

Artykuły na temat: gwiazda serialu julia
 • Julia Wieniawa ćwiczy jogę w skąpym bikini

  Julia Wieniawa pokochała jogę. Podczas kwarantanny ma sporo czasu na ćwiczenia. Ponieważ pogoda dopisuje, gwiazda serialu "Zawsze warto" postanowiła zrobić trening na świeżym powietrzu. Połączyła go z opalaniem.

 • ​Julia Wieniawa chce zagrać u Quentina Tarantino

  Robi karierę w oszałamiającym tempie. W krótkim czasie z mało znanej dziewczyny, która grała niewielką rolę w serialu "rodzinka.pl", stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w polskim kinie. Ale Julii Wieniawie to nie wystarcza. Aktorka myśli o tym, by spróbować swoich sił w Hollywood i zagrać u wielkich reżyserów.

 • Julia Wieniawa w "Tańcu z Gwiazdami"

  Polsat potwierdził, że w nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami pojawi się Julia Wieniawa. Według "Super Expressu" aktorka za każdy odcinek "TzG" otrzyma 30 tys. złotych.

 • Julia Roberts woli róż

  Amerykańska aktorka Julia Roberts pojawiła się w Los Angeles na premierze serialu "Homecoming". Zrobiło się o niej głośno, gdyż 50-letnia gwiazda zaskoczyła młodzieńczym wyglądem i... różową stylizacją.

 • Julia Wieniawa chwali się giętkim ciałem

  Julia Wieniawa jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie chętnie publikuje najrozmaitsze kadry ze swojego życia. Właśnie pochwaliła się tam kuszącym zdjęciem, na którym pozuje w akrobatycznej pozie. Fani aktorki nie mogą wyjść z podziwu.

 • Julia Wróblewska: Jestem chaotyczna

  Julia Wróblewska robi prawo jazdy. Twierdzi, że dobrze czuje się za kierownicą, choć obawia się czekającego ją egzaminu. Nie ukrywa też, że ma skłonność do szaleństw, przestrzega jednak zasad bezpiecznej jazdy.

 • Tomasz Oświeciński w "Tańcu z Gwiazdami"

  Gwiazda filmów Patryka Vegi - Tomasz Oświeciński - to kolejny uczestnik nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami" - poinformowali producenci show.

 • Znamy wszystkie pary "Tańca z Gwiazdami"

  ...11. edycja "Tańca z Gwiazdami" wraca na antenę Polsatu 6 marca. Znamy już wszystkie pary tanecznego show.

 • Julia Wieniawa nagrywa debiutancką płytę

  Jeszcze w tym roku ukaże się debiutancka płyta Julii Wieniawy, znanej z serialu "rodzinka.pl" i filmu "Kobiety mafii". Krążek utrzymany będzie w stylistyce muzyki elektronicznej, choć znajdą się na nim także rockowe brzmienia.

 • Julia Wieniawa: Kobiety są silniejsze od mężczyzn

  Chcę przekonać kobiety, żeby walczyły o swoje marzenia - mówi Julia Wieniawa. Jej zdaniem kobietom nie brakuje siły, bardzo często są w stanie unieść większy ciężar emocjonalny niż mężczyźni. Zapominają jednak o potrzebie wzajemnego wspierania się w duchu kobiecej solidarności.

Zdjęcia na temat: gwiazda serialu julia
Wideo na temat: gwiazda serialu julia
 • "Na Wspólnej": Julia Kamińska o serialu

  Julia Kamińska dołączyła do obsady serialu "Na Wspólnej". Kogo zagra i jak jej bohaterka wpłynie na losy innych postaci? Gwiazda "Brzyduli" i "Singielki" zdradza nam te sekrety.

 • Julia Wieniawa o roli prostytutki w serialu "Zawsze Warto"!

  Julia Wieniawa podczas konferencji prasowej serialu „Zawsze Warto” opowiedziała nam bardzo dużo o swojej nowej roli. Gwiazda gra tam prostytutkę Adę. Wiemy, ile czasu zastanawiał się nad przyjęciem tej kontrowersyjnej propozycji.

 • "rodzinka.pl": Smartlove Julii Wieniawy

  - Nagrywamy z Antkiem krótkie filmiki, które uwieczniają w sposób zabawny naszą szaloną miłość - mówi Julia Wieniawa. Gwiazda traktuje media społecznościowe jako formę promocji, komunikacji(...) smart love – to krótki filmik, który uwiecznia w sposób zabawny naszą zabawną, szaloną miłość. Robimy sobie różne żarciki na Instagramie Antka – mówi Julia Wieniawa. Gwiazda dobrze wykorzystuje rozgłos

Dyskusje na temat: gwiazda serialu julia