• Informacje na temat:

  gwiazda serialu julia

Artykuły na temat: gwiazda serialu julia
 • Julia Konarska w ciąży!

  Julia Konarska (30 l.) pochwaliła się, że zostanie mamą! I to już niebawem!

 • Julia Pogrebińska: Urodzona w Kazachstanie

  Julia Pogrebińska wyrasta na faworytkę "Tańca z gwiazdami". Nie każdy wie, że aktorka urodziła się w Kazachstanie i mieszkała tam przez 17 lat. Jak sama podkreśla, ostatecznie wybrała jednak Polskę. Dlaczego?

 • Julia Konarska urodziła! Pochwaliła się wzruszającym zdjęciem!

  Julia Konarska (31 l.) to gwiazda serialu "Przyjaciółki", która jakiś czas temu pochwaliła się, że spodziewa się dziecka. Okazuje się, że jej wyczekane maleństwo właśnie przyszło na świat!

 • Rafał Maserak: W "Tańcu z gwiazdami" wykonuję swoją pracę

  - Nie zastanawiam się nad plotkami o ustawionych wygranych w "Tańcu z gwiazdami" - mówi Rafał Maserak. Tancerz twierdzi, że w programie przede wszystkim wykonuje swoje zadanie, jakim jest nauczenie gwiazd tańca, nie skupia się natomiast na zakulisowych rozgrywkach.

 • Julia Wieniawa uprawia jogę w skąpym bikini

  Julia Wieniawa pokochała jogę. Podczas kwarantanny ma sporo czasu na ćwiczenia. Ponieważ pogoda dopisuje, gwiazda serialu "Zawsze warto" postanowiła zrobić trening na świeżym powietrzu. Połączyła go z opalaniem.

 • Joanna Jabłczyńska: Sukna ślubna nie robi na mnie wrażenia

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że po kilku latach współpracy z Violą Piekut w charakterze ambasadorki jej kolekcji, suknię ślubną traktuje jak każdą inną sukienkę. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" zapewnia też, że jeśli kiedykolwiek stanie na ślubnym kobiercu, to nie będzie samodzielnie wybierać kreacji, lecz zda się na gust projektantki.

 • Julia Konarska pokazała spory ciążowy brzuch i partnera!

  Julia Konarska (31 l.) niedawno ogłosiła, że niedługo zostanie mamą. Od tego momentu gwiazda "Przyjaciółek" chętnie pokazuje ciążowe zdjęcia, a ostatnie z nich mocno zwróciło uwagę fanów!

 • "Taniec z Gwiazdami": Jest lepiej, ale...

  Wyemitowany w piątek, 17 kwietnia, odcinek "Tańca z Gwiazdami" cieszył się większą popularnością niż poprzednie. To zapewne zasługa nowych par, które mogliśmy w jego trakcie oglądać.

 • "M jak miłość": Julia Wróblewska pokazała przystojnego chłopaka

  Julia Wróblewska, aktorka znana m. in. z serialu "M jak miłość", pochwaliła się w sieci swoim chłopakiem. Opublikowała ich wspólne zdjęcie i uchyliła nieco rąbka tajemnicy na temat nowego związku. Co wiadomo o partnerze aktorki?

 • "Taniec z Gwiazdami": Bo do tańca trzeba trojga?

  W półfinale "Tańca z Gwiazdami", po raz pierwszy w historii programu, gwieździe i jej partnerowi w jednym z występów towarzyszył będzie dodatkowy tancerz.

Zdjęcia na temat: gwiazda serialu julia
Wideo na temat: gwiazda serialu julia
 • "Na Wspólnej": Julia Kamińska o serialu

  Julia Kamińska dołączyła do obsady serialu "Na Wspólnej". Kogo zagra i jak jej bohaterka wpłynie na losy innych postaci? Gwiazda "Brzyduli" i "Singielki" zdradza nam te sekrety.

 • Julia Wieniawa o roli prostytutki w serialu "Zawsze Warto"!

  Julia Wieniawa podczas konferencji prasowej serialu „Zawsze Warto” opowiedziała nam bardzo dużo o swojej nowej roli. Gwiazda gra tam prostytutkę Adę. Wiemy, ile czasu zastanawiał się nad przyjęciem tej kontrowersyjnej propozycji.

 • "rodzinka.pl": Smartlove Julii Wieniawy

  - Nagrywamy z Antkiem krótkie filmiki, które uwieczniają w sposób zabawny naszą szaloną miłość - mówi Julia Wieniawa. Gwiazda traktuje media społecznościowe jako formę promocji, komunikacji(...) smart love – to krótki filmik, który uwiecznia w sposób zabawny naszą zabawną, szaloną miłość. Robimy sobie różne żarciki na Instagramie Antka – mówi Julia Wieniawa. Gwiazda dobrze wykorzystuje rozgłos

Dyskusje na temat: gwiazda serialu julia