• Informacje na temat:

  gwiazdy 80 kg

Artykuły na temat: gwiazdy 80 kg
 • 80. urodziny Emilii Krakowskiej

  Emilia Krakowska, aktorka filmowa, teatralna i estradowa, znana przede wszystkim z roli Jagny w ekranizacji powieści "Chłopi" Władysława Reymonta, 20 lutego obchodzi 80. urodziny.

 • 80. urodziny włoskiej gwiazdy

  Z dala od reflektorów i kamer, zmagając się z ciężką chorobą, 80 lat skończyła w czwartek, 3 listopada, gwiazda włoskiego kina Monica Vitti. Żyjąca od dawna w całkowitej niemal izolacji, z dala od mediów aktorka, była w dniu swojego jubileuszu ich bohaterką.

 • Gwiazdy lat 80. w Polsce

  Kim Wilde, Samantha Fox i Limahl z grupą Kajagoogoo, wielkie popowe gwiazdy lat 80., wystąpią na dwóch koncertach walentynkowych w Bydgoszczy (13 lutego, Hala Łuczniczka) i Wrocławiu (14 lutego, Hala Stulecia).

 • Gwiazda kina lat 80. powraca

  Szczyt sławy Brigitte Nielsen jako modelki i aktorki przypadł na lata 80. Teraz nieco zapomniana filmowa Czarna Wiedźma z baśni "Fantaghiro" powraca.

 • Gwiazdy cieszą się ze skazania Weinsteina

  Uznanie Harveya Weinsteina winnym dwóch przestępstw seksualnych odbiło się w Hollywood głośnym echem. "To dopiero wstęp" - przekonuje producent i reżyser, Judd Apatow. Zadowolenie z wyroku wyraziły również inne gwiazdy.

 • Niegwiazdorskie gwiazdy

  Zdarza się, że jedna rola winduje aktora czy aktorkę na szczyty popularności i rozpoznawalności, ale przeważnie status gwiazdy osiąga się latami ciężkiej pracy i wielu różnych wyrzeczeń. A potem należy nieustannie dokładać wszelkich starań, aby nie zaznać bolesnego upadku. Nie bez powodu Hollywood jest nazywane Fabryką Snów, w końcu każdy może tam być sławnym przez kilka minut, ale masowa...

 • Beata Tyszkiewicz obchodzi 80. urodziny

  Polska aktorka filmowa i telewizyjna Beata Tyszkiewicz obchodzi we wtorek, 14 sierpnia, 80. urodziny. Nazywana "polską Sophią Loren" aktorka wystąpiła m.in. w takich filmach jak: "Rękopis znaleziony w Saragossie", "Lalka" Wojciecha J. Hasa, a także "Seksmisja" Juliusza Machulskiego.

 • Królik Bugs skończył 80 lat

  W poniedziałek, 27 lipca, minęło 80 lat, odkąd na ekranach zadebiutowała amerykańska kreskówka z Królikiem Bugsem. Sympatyczny, przebiegły i nieco złośliwy zwierzak z biegiem lat stał się ikoną filmów animowanych i ulubieńcem dzieci na całym świecie.

 • Wielki festiwal z gwiazdami lat 80.

  W Szkocji szykuje się spora gratka dla fanów muzyki lat 80. - na Rewind Festival wystąpią gwiazdy tamtych czasów.

 • Gwiazdy lat 80. w reality show

  W jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych pod koniec sierpnia pojawi się nowe reality show na wzór "Idola", w którym w roli uczestników wystąpią nieco już zapomniane gwiazdy z lat 80., jak m.in. Michael Bolton, Cyndi Lauper, Richard Marx i Dionne Warwick. Wokaliści będą śpiewać w duetach z nieznanymi wykonawcami.

Zdjęcia na temat: gwiazdy 80 kg
Wideo na temat: gwiazdy 80 kg
 • Agnieszka Woźniak-Starak otrzymała wsparcie od wielkiej gwiazdy lat 80!

  Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie przyjaciół z branży. Izabela Trojanowska (64 l.) podczas ostatniego wywiadu dla nas postanowiła zabrać głos w sprawie zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka (39 l.) i dodać trochę otuchy dziennikarce. Rozmowa została nagrana podczas urodzin restauracji San Thai.

 • "Taniec z Gwiazdami": "Zła" Natalia Szroeder

  24 marca w "Tańcu z Gwiazdami" wrócimy do słodkich lat 80. Gwiazdy i tancerze odtworzą najbardziej charakterystyczne sceny z teledysków największych idoli tej epoki: George'a Michaela, Phila Collinsa, Jennifer Rush czy Queen. Natalia Szroeder i Jan Kliment zatańczą cha-chę do hitu Michaela Jaksona - "Bad".

 • Netflix: Zapowiedź serialu "GLOW"

  "GLOW" to najnowszy serial Netflixa. Produkcja powstała na podstawie programu z lat 80. "GLOW" to historia, której bohaterką jest Ruth Wilder (Alison Brie), bezrobotna aktorka. Aby zostać gwiazdą postanawia zająć się wrestlingiem. Twórcami serialu są Liz Flahive („Homeland”, „Siostra Jackie”) i Carly Mensch („Siostra Jackie”, „Orange Is The New Black”, „Trawka”); producentami wykonawczymi: mi.n

Dyskusje na temat: gwiazdy 80 kg