• Informacje na temat:

  gwiazdy a słodycze

Artykuły na temat: gwiazdy a słodycze
 • Gwiazdy, które grały będąc w ciąży

  Mówi się, że ciąża to nie choroba. Te gwiazdy udowodniły, że będąc w stanie błogosławionym, nie trzeba rezygnować z kariery. Mając wsparcie producentów serialu oraz całej ekipy, mogły pracować niemal(...) miała również Jane Leeves z serialu "Frasier". Gdy aktorka zaszła w ciążę, jej bohaterka, Daphne zaczęła mieć problemy z kompulsywnym obżeraniem. Zjadała słodycze i chowała przekąski...

 • "Seks, miłość i terapia": Potrzebuje pięciu partnerów dziennie

  Jednorazowy seks to za mało - przekonuje Sophie Marceau! Była dziewczyna Bonda powraca na ekrany kin jako nimfomanka, w uwielbianej przez Francuzów komedii "Seks, miłość i terapia". Błyskotliwa, damsko-męska opowieść o tym, jak się (za)kochać w Paryżu trafi do Polski 20 marca. O figlowaniu z panami przebranymi za pluszaki i pięciu partnerach dziennie opowiada nagrodzona Cezarem gwiazda najnowszego filmu reżyserki "Salonu piękności Venus".

 • Walentynki gwiazd

  Mogą sobie pozwolić na spełnianie najbardziej szalonych zachcianek. Na jakie pomysły wpadają gwiazdy w dniu zakochanych?

 • Startuje TVN Fabuła

  TVN Fabuła to nowy kanał filmowo-serialowy, który debiutuje w czwartek, 16 kwietnia. Stacja emituje seriale oraz filmy z portfolio TVN, w tym zarówno produkcje własne, jak i zakupione od zewnętrznych dystrybutorów.

 • Ewelina Lisowska objada się słodyczami i nie tyje! Jak ona to robi?!

  ...sięga po ten specjał włoskiej kuchni i za każdym razem chwali się tym w internecie. Oprócz tego celebrytka ma również słabość do innych niezdrowych rzeczy. Lisowska uwielbia chipsy oraz słodycze...

 • Maja Kwaśny i Oliwia Dąbrowska z serialu "O mnie się nie martw" o Dniu Dziecka

  Dla Oliwii Dąbrowskiej i Mai Kwaśny praca na planie to nie nowość, ale role w "O mnie się nie martw" są dla nich szczególne. Dały im popularność i sympatię widzów. Dziewczynki opowiadają o serialu, zabawie i planach na Dzień Dziecka.

 • "Sama słodycz": Olaf Marchwicki będzie wielką gwiazdą!

  Olaf Marchwicki, którego od 3 marca będziemy mogli oglądać jako Stasia w "Samej słodyczy", choć skończył dopiero 10 lat, jest już aktorem ze sporym dorobkiem. Ma na swoim koncie aż 10 ról i od trzech lat praktycznie nie schodzi z planu kolejnych seriali i filmów! W marcu zobaczymy go nie tylko w nowym serialu TVN, ale też w jednym z odcinków 5. serii "Komisarza Aleksa".

 • Gwiazdy drugiej edycji "Jak oni śpiewają" zdjęły sceniczne maski i spotkały na stopie prywatnej. Telewizja Polsat zorganizowała dla nich bowiem rozluźniający wieczór karaoke.

 • "Sama słodycz": Natalia Klimas przyjaźni się z aktorkami!

  Natalia Klimas, czyli Patrycja z "Samej słodyczy", jest zaskoczona, że w Polsce można zaprzyjaźnić się z innymi aktorkami!

 • "Sama słodycz" - nowy serial twórców "Przepisu na życie"

  Twórcy kultowego "Przepisu na życie" pracują nad nowym serialem. Już w styczniu startują zdjęcia do nowej produkcji - "Sama słodycz", która jest realizowana według oryginalnego scenariusza Agnieszki Pilaszewskiej.

Wideo na temat: gwiazdy a słodycze
 • Gwiazdy o swoim uzależnieniu od słodyczy

  Aleksandra Kwaśniewska nie potrafi żyć bez słodyczy. Na szczęście nie zjada ich zbyt dużo na raz. Joanna Krupa uwielbia je, więc stara się ich nie przynosić do domu, żeby ją nie kusiły. Agnieszce Szulim w walce ze słodyczami pomaga silna wola, a Edyta Herbuś woli owoce. Z kolei Anna Wendzikowska je słodkości wtedy, kiedy ma na to ochotę, bo uważa, że wszystko jest dla ludzi, a jedzenie jest przyjemnością.

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Majka Jeżowska nie je mięsa: Wegetarianizm zmienia rysy twarzy

  Jeść mniej i więcej się ruszać – to przepis wokalistki na zdrowie i dobry wygląd. Gwiazda muzyki dziecięcej od dekady nie je mięsa, dzięki czemu, jak twierdzi, ma lepszą cerę i więcej energii. Jej słabością są natomiast słodycze, zwłaszcza lody, których latem nigdy sobie nie odmawia.

 • Z miłości do gwiazd

  "Z miłości do gwiazd" (Mes Stars et moi) to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada ("Jeszcze dalej niż północ"), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie "8 Kobiet" po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie. "Z miłości do gwiazd" to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane...

Dyskusje na temat: gwiazdy a słodycze
 • Re: ​Dominika Ostałowska: Burzliwe losy gwiazdy "M jak miłość"

  Ell,NIGDY w życiu nie ćwiczyłam i jestem szczupła od 72 lat ,ale nie jem TYLKO RAZ DZIENNIE OD RANA DO NOCY PO KILKA KILOGRAMÓW ,a normalnie 3 x dziennie + jakieś owoce ,orzechy ,a nawet słodycze w tzw.międzyczasie,ale w małych ilościach.Nie pracuję też fizycznie tylko umysłowo i jestem ZDROWA !

 • Re: ​Dominika Ostałowska: Burzliwe losy gwiazdy "M jak miłość"

  Zawsze może liczyć na wsparcie syna, zwłaszcza przy jedzeniu. To widać bo synek już umiera się w namiot wojskowy a niebawem spadochron będzie za mały na jego gacie. A Pani Dominika to powinna przestać pić. Jasne, słodycze omija, ale to w alkoholu jest najwięcej kalorii. Od razu widać po niej, że chla. W sumie ma powody bo rozbiła dwa związki i trzeci swój. Jest o czym myśleć.Faktycznie obecnie

 • Re: Gwiazdy pracują mimo choroby

  Alkohol + słodycze + napoje słodzone C&C ,P,F itp.+ żarcie śmieciowe + lekomania + mięso czerwone = pożywka dla Drożdzycy przeobraża się w Grzybicę - wielonarządową - CANDIDOZA - (SSANIE NA KOLEJNE DAWKI ALKOHOLU TO EFEKT DZIAŁANIA NEUROTOKSYN WYSYŁAJĄ IMPULS DO MÓZGU NA ZAPOTRZEBOWANIE W CUKIER M.IN.z alkoholu, słodyczy) ZAKWASZONY ORGANIZM TO RAJ DLA CANDIDY - POTAJEMNIE ATAKUJE ORGANY

 • Re: Te gwiazdy zmieniły się nie do poznania! Nie wstydzą się swojego wyglądu

  Żeby nie tyć trzeba o prostu mniej jeść i pilnować każdego przybywającego kilograma. Jak utyjemy 3 kilogramy łatwiej je zrzucić niż 10-20. Człowiek w ogóle za dużo i źle je. Podjadanie, słodycze, chlebek, alkohol itd. Starzenie wcale nie oznacza otyłości, a jedynie czasem parę kilogramów więcej oraz więcej zmarszczek. Ruch, ruch, a nie lenistwo i podjadanie.