• Informacje na temat:

  gwiazdy a słodycze

Artykuły na temat: gwiazdy a słodycze
 • Przedwojenne gwiazdy. To były czasy!

  W XX-leciu międzywojennym działało w Polsce ponad 700 kin. Kilka z nich mieściło aż tysiąc widzów. Filmowe gwiazdy traktowane były z wielką atencją. O Warszawie mówiono "małe Hollywood".

 • Tak gotują gwiazdy

  Specjalny odcinek "Ugotowanych" miał też niecodzienną oprawę. Swoich ulubieńców promowały inne gwiazdy: Małgorzata Rozenek, Piotr Kędzierski, Liber i Ada Szulc. Nie tylko zagrzewały do(...) potrawą są... słodycze. Po tak wykwintnych kolacjach, ostatni zawodnik ma najtrudniej - musi przebić wszystko, czego do tej pory skosztowali "ugotowani". Natalia Nguyen - urodzona w Wietnamie...

 • Gwiazdy drugiej edycji "Jak oni śpiewają" zdjęły sceniczne maski i spotkały na stopie prywatnej. Telewizja Polsat zorganizowała dla nich bowiem rozluźniający wieczór karaoke.

 • "Taniec z Gwiazdami": Tydzień do premiery

  .... Mimo kilku kontuzji nie daje sobie taryfy ulgowej. Jej partner taneczny Michał Bartkiewicz dba o jej dobre samopoczucie - nic tak nie poprawia nastroju jak... słodycze . Milena Rostkowska-Galant...

 • "Sama słodycz" - nowy serial twórców "Przepisu na życie"

  ..., najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

 • Nowe gwiazdy telewizji TVN

  Ewa Farna, Roma Gąsiorowska, Dominika Kulczyk i Tomasz Ossoliński to nowe gwiazdy telewizji TVN. Stacja zaprezentowała wiosenną ramówkę.

 • Kuriozalne żądania gwiazd

  ...1. Klasycznym przykładem dziwnego życzenia gwiazd była prośba gigantów hair-metalu z lat 80., zespołu Van Halen, o słodycze M&Ms - ale bez brązowych cukierków . Jest to wspaniała historia o rozbuchanych ego muzyków rockowych, jednak kryje się za tym kolejna - o tym, że muzycy chcieli sprawdzić, czy ich gospodarze czytają całą listę z życzeniami. Według innej teorii, członkowie Van Halen...

 • G-Eazy złożył życzenia urodzinowe Halsey: "Jesteś najjaśniejszą gwiazdą na niebie"

  W sobotę (29 września) Halsey obchodziła swoje 24. urodziny. Z tej okazji raper G-Eazy złożył swojej ukochanej specjalne życzenia.

 • Co gwiazda podkrada z hoteli?

  ..., w których nocowała amerykańska gwiazda. Katy Perry zabiera również buteleczki z szamponem oraz słodycze z minibaru. "Ostatnie przestałam zabierać hotelowe kosmetyki, ponieważ mam nadmiar własnych. Ale...

 • Zwrot akcji w "Tańcu z Gwiazdami"! Kto odpadł, kto najlepszy?

  W 4. odcinku "Tańca z gwiazdami" z programem Polsatu pożegnała się para Karolina Szostak - Andrej Mosejcuk. Największą sensacją wieczoru było jednak zwycięstwo w głosowaniu jurorów poniewieranej dotychczas na potęgę Natalii Siwiec.

Wideo na temat: gwiazdy a słodycze
 • Gwiazdy o swoim uzależnieniu od słodyczy

  Aleksandra Kwaśniewska nie potrafi żyć bez słodyczy. Na szczęście nie zjada ich zbyt dużo na raz. Joanna Krupa uwielbia je, więc stara się ich nie przynosić do domu, żeby ją nie kusiły. Agnieszce Szulim w walce ze słodyczami pomaga silna wola, a Edyta Herbuś woli owoce. Z kolei Anna Wendzikowska je słodkości wtedy, kiedy ma na to ochotę, bo uważa, że wszystko jest dla ludzi, a jedzenie jest przyjemnością.

 • Majka Jeżowska nie je mięsa: Wegetarianizm zmienia rysy twarzy

  Jeść mniej i więcej się ruszać – to przepis wokalistki na zdrowie i dobry wygląd. Gwiazda muzyki dziecięcej od dekady nie je mięsa, dzięki czemu, jak twierdzi, ma lepszą cerę i więcej energii. Jej słabością są natomiast słodycze, zwłaszcza lody, których latem nigdy sobie nie odmawia.

 • Anna Mucha w pełni korzysta z życia

  Anna Mucha nie odmawia sobie kulinarnych przyjemności. Jej słabością są zwłaszcza słodycze. Gwiazda twierdzi, że czasami zdarza się jej zamówić nawet trzy desery, jeśli na każdy z nich ma ochotę.

Dyskusje na temat: gwiazdy a słodycze
 • Re: ​Dominika Ostałowska: Burzliwe losy gwiazdy "M jak miłość"

  Ell,NIGDY w życiu nie ćwiczyłam i jestem szczupła od 72 lat ,ale nie jem TYLKO RAZ DZIENNIE OD RANA DO NOCY PO KILKA KILOGRAMÓW ,a normalnie 3 x dziennie + jakieś owoce ,orzechy ,a nawet słodycze w tzw.międzyczasie,ale w małych ilościach.Nie pracuję też fizycznie tylko umysłowo i jestem ZDROWA !

 • Re: ​Dominika Ostałowska: Burzliwe losy gwiazdy "M jak miłość"

  Zawsze może liczyć na wsparcie syna, zwłaszcza przy jedzeniu. To widać bo synek już umiera się w namiot wojskowy a niebawem spadochron będzie za mały na jego gacie. A Pani Dominika to powinna przestać pić. Jasne, słodycze omija, ale to w alkoholu jest najwięcej kalorii. Od razu widać po niej, że chla. W sumie ma powody bo rozbiła dwa związki i trzeci swój. Jest o czym myśleć.Faktycznie obecnie

 • Re: Gwiazdy pracują mimo choroby

  Alkohol + słodycze + napoje słodzone C&C ,P,F itp.+ żarcie śmieciowe + lekomania + mięso czerwone = pożywka dla Drożdzycy przeobraża się w Grzybicę - wielonarządową - CANDIDOZA - (SSANIE NA KOLEJNE DAWKI ALKOHOLU TO EFEKT DZIAŁANIA NEUROTOKSYN WYSYŁAJĄ IMPULS DO MÓZGU NA ZAPOTRZEBOWANIE W CUKIER M.IN.z alkoholu, słodyczy) ZAKWASZONY ORGANIZM TO RAJ DLA CANDIDY - POTAJEMNIE ATAKUJE ORGANY

 • Re: Te gwiazdy zmieniły się nie do poznania! Nie wstydzą się swojego wyglądu

  Żeby nie tyć trzeba o prostu mniej jeść i pilnować każdego przybywającego kilograma. Jak utyjemy 3 kilogramy łatwiej je zrzucić niż 10-20. Człowiek w ogóle za dużo i źle je. Podjadanie, słodycze, chlebek, alkohol itd. Starzenie wcale nie oznacza otyłości, a jedynie czasem parę kilogramów więcej oraz więcej zmarszczek. Ruch, ruch, a nie lenistwo i podjadanie.