• Informacje na temat:

  gwiazdy anorektyczki

Artykuły na temat: gwiazdy anorektyczki
 • Okazuje się, że Christina Aguilera jest idolką... anorektyczek. Amerykańska gwiazda muzyki pop, o której bez wątpienia można powiedzieć, że zalicza się do bardzo szczupłych, jest jedną z najczęściej pojawiających się postaci na stronach internetowych propagujących ciągłe odchudzanie się.

 • 17-latka woli karierę od nauki

  Nastoletnia gwiazda pop Miley Cyrus nie ma w najbliższych planach studiów. Piosenkarka ponad naukę przedkłada karierę.

 • Nie było samobójstwa

  Popularna gwiazda pop, Celine Dion (39 l.), potępiła prasę brukową za plotki na temat jej rzekomego samobójstwa.

 • Wygrała "Top Model". Zrobi karierę?

  ...zostać top modelką? Chude anorektyczki? Nie! Grubaski? Absolutnie! Dziewczyny bez cellulitu z pięknym ciałem - to są top modelki" - chwalił Kaczyńską Woliński. "Pojawienie się Olgi na pokazie Dawida(...) programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

 • Borys Szyc schudł 12 kilogramów, aby zagrać w filmie Żuławskiego

  ...anorektyczki. Zdjęcia do filmu "Zły", będącego adaptacją powieści Leopolda Tyrmanda pod tym samym tytułem, rozpoczną się prawdopodobnie na przełomie kwietnia i maja. Aby zagrać w tym filmie, Borys Szyc(...) Brzeziński. Trener stara się tak opracować treningi, aby aktorzy mogli utrzymać formę nawet po zakończeniu zdjęć. Poprzez regularne treningi, nawet wykonywane w domu, gwiazdy mogą zachować nie tylko...

 • Podsumowania 2015 roku: Najlepsze debiuty aktorskie

  Rok 2015 okazał się początkiem obiecujących karier dla wielu młodych aktorek i aktorów. Oto lista naszych ulubionych debiutantów.

 • "Dziewczyny" : Za dużo miłości

  "Dziewczyny" Stuarta Murdocha nie mają nic wspólnego z bezczelnymi i pewnymi siebie nowojorskimi "Dziewczynami" Leny Dunham. Reżyserski i scenopisarski debiut założyciela zespołu Belle & Sebastian to subtelna muzyczna ballada o dojrzewaniu na brytyjskich przedmieściach i o neurozach, które można przekuć w twórcze inspiracje.

 • "Strategiczny plan"

  ...i The Clash. Wspaniałe piosenki, świetne rytmy i celne teksty. Murdoc: Przecież ty nigdy nie dorosłeś, przygłupie. Jesteś jak pięciolatek, który przypadkowo znalazł się w ciele anorektyczki(...) sprzedała i nie zrobiła ze mnie światowej gwiazdy, byłbym lekko wkurzony. Tak czy inaczej nagrywanie płyty i wydawanie jej jest podobne do stawiania pieniędzy na konia, który na pewno nie wygra...

Dyskusje na temat: gwiazdy anorektyczki
 • Re: Wypadek gwiazdy

  ogladalnosctego serialu leci na pysk,a szczegolnie po tym wystepie anorektyczki Wiolety Kolakowskiej z botoksowymi ustami ,poleci razem z jej wargami.Ten serial to gniot zmalpowany z zagranicznej TV, czyli nastepnie DNO,juz klanem i innymi gniotami rzygamy.