• Informacje na temat:

  gwiazdy avatara

Artykuły na temat: gwiazdy avatara
 • Gwiazda "Avatara" zaręczona

  ..."Oni są ze sobą od wieków! To wspaniała para" - powiedział znajomy gwiazdy dziennikarzowi magazynu. Saldana nie lubi jednak wypowiadać się publicznie na temat swojego związku z 33-letnim aktorem(...) pragnie, aby ludzie skoncentrowali się na jej aktorstwie" - wyjaśniła osoba z otoczenia gwiazdy.

 • Gwiazda "Avatara" zagra Drakulę?

  Sam Worthington planuje przeprowadzkę z Pandory do Transylwanii. Gwiazdor "Avatara" prowadzi negocjacje w sprawie występu w obrazie Universal Pictures "Dracula Year Zero" - informuje "Variety".

 • Gwiazda "Avatara" urodzi dziecko Rosemary

  Amerykańska aktorka Zoe Saldana, znana widzom z filmów "Avatar" i "Star Trek" przyjęła kolejne aktorskie wyzwanie. 35-latka zagra w telewizyjnej ekranizacji słynnej powieści grozy "Dziecko Rosemary". Za kamerą stanie polska reżyser Agnieszka Holland.

 • Gwiazda "Avatara" pisze scenariusz

  Michelle Rodriquez planuje zrealizować remake niemieckiego filmu "Bandyci".

 • Gwiazda "Avatara" o załamaniu psychicznym

  ..."Rok po premierze 'Avatara' był dla mnie wyczerpujący emocjonalnie. Podróżowałam po całym świecie, budziłam się w różnych strefach czasowych. Moje ciało było zmęczone i pod koniec roku dopadło mnie załamanie" - wyjaśniła 33-letnia aktorka. Stres i wyczerpanie dało się we znaki Saldanie także podczas przygotowań do roli w filmie "Colombiana" w Paryżu. "Siedziałam w swoim pokoju hotelowym i nie...

 • Zagra z gwiazdą "Avatara"

  Jamie Bell jest w trakcie ostatecznych negocjacji na temat zaangażowania w thriller policyjny zatytułowany "Man on the Ledge".

 • Bundchen, Klum i Moss na liście "Forbesa"

  Z roku na rok modelki coraz pewniej wkraczają na salony. To już nie tylko wieszaki na ubrania, ale także wzbudzające emocje gwiazdy. Przykładem jest Gisele Bundchen , która znalazła się na tegorocznej listy najbardziej wpływowych sław według "Forbesa".

 • Gwiazda "Avatara" miała załamanie nerwowe

  Najwyraźniej pozycja jednej z najbardziej pożądanych aktorek Hollywood to wcale nie bułka z masłem. Przekonała się o tym Zoe Saldana, która sławę zdobytą dzięki roli w produkcji "Avatar" przypłaciła załamaniem nerwowym.

 • Zoe Saldana: Dlaczego nigdy nie pokaże twarzy swoich dzieci?

  ...kogo są bardziej podobne. Gwiazda "Avatara" nie zamierza bowiem w ogóle pokazywać twarzy dzieci w mediach czy na portalach społecznościowych! O powodach swojej decyzji opowiedziała w jednym...

 • Kanadyjskie gwiazdy też pomogą Haiti

  Celine Dion, nastoletni gwiazdor pop Justin Bieber, reżyser "Avatara" James Cameron i Nelly Furtado wezmą dziś (22 stycznia) wieczorem udział w publicznej zbiórce pieniędzy na rzecz dotkniętego trzęsieniem ziemi Haiti.

Dyskusje na temat: gwiazdy avatara
 • Re: Ile zarabiają gwiazdy polskich seriali?

  Ta cala kase co oni laduja w te idiotyczne seriale ktore zazwyczaj ogladaja mamuski pwinni przeznaczyc na jakis dobry film dlugometrazowy Majac na mysli film nie mowie tu o jakiejs kolej ej idiotycznej komedi romantycznej a bardziej o filmie SF np. cos w stylu Avatara etc Wiem ze byloby naszych stac na taki film bo mamy zdolnych ludzi od efektow specjalnych etc ale tego trzeba chciec A im sie nie