• Informacje na temat:

  gwiazdy bez makijażu

Artykuły na temat: gwiazdy bez makijażu
 • Magdalena Narożna pokazała zdjęcie bez makijażu. "Też tak macie?"

  Znana z zespołu Piękni i Młodzi, wokalistka Magdalena Narożna, opublikowała zdjęcie, na którym nie ma makijażu. Fani są zachwyceni.

 • Twarzą w twarz, czyli gwiazdy muzyki bez makijażu

  ...​Kilka dni temu Christina Aguilera wywołała poruszenie, pozując bez makijażu do zdjęcia na okładkę magazynu "Paper". Które inne gwiazdy muzyki odważyły się pokazać swoją twarz w wersji saute?

 • Beata Tadla bez makijażu

  Wydawać by się mogło, że pięknie wyglądające gwiazdy nie pokazują się bez makijażu. Beata Tadla dzięki udziałowi w tanecznemu show przekonała się, że jeśli sytuacja tego nie wymaga, np. podczas treningu czy kiedy idzie do sklepu po bułki, nie musi się malować.

 • Polskie gwiazdy bez makijażu

  Publiczne pokazywanie się bez makijażu to nie problem dla polskich gwiazd. Katarzyna Zielińska, Zofia Ślotała, Helena Norowicz i Kamila Szczawińska chętnie wychodzą z domu nawet bez podkładu i tuszu do rzęs. Lubią uczucie swobody, jakie daje im naturalny wygląd.

 • Żona Sławomira pokazała zdjęcie bez makijażu

  Po kilka tysięcy polubień zebrały na Instagramie zdjęcia Magdaleny" Kajry" Kajrowicz. Żona Sławomira pokazała się bez makijażu budząc wielkie emocje wśród fanów.

 • Jak Bebe Rexha wygląda bez makijażu? Wokalistka pokazała zdjęcie

  Sporą popularność w sieci zdobyło zdjęcie Bebe Rexhy w sportowym stroju bez makijażu. Wokalistka postanowiła ubiec plotkarskie serwisy i sama opublikowała fotografię, którą zrobili jej paparazzi.

 • Salma Hayek bez makijażu. Fani zachwyceni!

  Salma Hayek zaskoczyła fanów i pokazała się bez makijażu. Zdjęcie, które aktorka zamieściła na swym profilu na Instagramie, robi furorę!

 • Olga Bołądź: Bez makijażu

  ...policjantka, która myśli bardziej o swoim zadaniu, niż o sobie. Dlatego w tym serialu nie mam pomalowanych rzęs, ani podkreślonych oczu. Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej...

 • Bebe Rexha zmywa makijaż. "Moja ulubiona cześć dnia"

  Sporą popularnością w sieci cieszy się filmik Bebe Rexhy, która zmywa makijaż. To kolejny krok gwiazdy, która jakiś czas temu, chcąc ubiec plotkarskie serwisy, sama opublikowała fotografię paparazzo, na której jest w sportowym stroju i bez makijażu.

 • Bez makijażu, ale z dekoltem

  Jessikę Simpson bez makijażu. Celebrytka ubrana jest jedynie w zwiewną tunikę, odsłaniającą czerwone bikini i imponujący dekolt wokalistki. Plażowy image dopełnia mający chronić przed słońcem kapelusz. Jessice Simpson na Hawajach towarzyszą, poza córką Maxwell, partner gwiazdy i ojciec dziecka Eric Johnson, siostra piosenkarka Ashley i ich matka Tina.

Zdjęcia na temat: gwiazdy bez makijażu
Wideo na temat: gwiazdy bez makijażu
 • Polskie gwiazdy bez makijażu

  Publiczne pokazywanie się bez makijażu to nie problem dla polskich gwiazd. Katarzyna Zielińska, Zofia Ślotała, Helena Norowicz i Kamila Szczawińska chętnie wychodzą z domu nawet bez podkładu i tuszu do rzęs.

 • Maja Sablewska nie wychodzi bez makijażu z domu

  Polskie gwiazdy kochają makijaż. To dla nich nie tylko konieczność, lecz także ozdoba i tajną broń, która potrafi poprawić humor. Maja Sablewska i Karolina Malinowska preferują makijaż stonowany i delikatny. Obu gwiazdom zdarzyły się makijażowe wpadki na czerwonym dywanie, dlatego chętnie korzystają z pomocy profesjonalnych wizażystów. Maja Sablewska bardzo lubi makijaż. Zdaniem gwiazdy TVN

 • Aktorzy "M jak miłość" mówią #stophejt

  W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) - córka Marty (Dominika Ostałowska) i Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) - padnie ofiarą hejtu. A co na ten temat mają do powiedzenia gwiazdy "M jak miłość"? Aktorki - Katarzyna Cichopek, Joanna Kuberska, Barbara Kurdej - Szatan nie bały się pokazać bez makijażu...

Dyskusje na temat: gwiazdy bez makijażu