• Informacje na temat:

  gwiazdy big brothera po latach

Artykuły na temat: gwiazdy big brothera po latach
 • Gwiazdy "Big Brothera" wspominają Janusza Dzięcioła

  ..."W pierwszej chwili myślałam, że to okrutny żart" - tak uczestniczka pierwszej edycji "Big Brothera", Manuela Jabłońska, zareagowała na informację o śmierci Janusza Dzięcioła. Zwycięzcę show TVN-u wspominają też pozostali uczestnicy programu: Klaudiusz Sevković, Alicja Walczak oraz Grzegorz Malec.

 • Agnieszka Woźniak-Starak: Gwiazdy w "Big Brotherze"?

  ..."Gośka Rozenek z Radkiem, byliby hitem pewnie" - mówi Agnieszka Woźniak-Starak, nowa prowadząca program "Big Brother".

 • Wielki powrót "Big Brothera"

  Wiosną TVN7 pokaże kolejną edycję reality-show "Big Brother". Program powróci na antenę polskiej telewizji po 11 latach przerwy.

 • Uczestniczka "Big Brothera" nago przed obiektywem aparatu

  Monika Goździalska w przeszłości brała udział w aż dwóch polskich edycjach "Big Brothera". Dziś nadal pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek reality show i cieszy się sporą popularnością w mediach społecznościowych. Tam wyjątkowo lubi chwalić się swoim ciałem. Ma ku temu powody, bo jej sylwetka jest naprawdę znakomita. Na taki wygląd ciężko pracowała.

 • Zmarła gwiazda "Big Brothera"

  W niedzielę nad ranem w swym domu w Essex zmarła śmiertelnie chora na raka 27-letnia Jade Goody, znana w Wielkiej Brytanii z udziału w programie "Big Brother".

 • Gwiazda "Big Brothera" walczy w wyborach

  Słynny "Sznikers", czyli Klaudiusz Sevković z pierwszej edycji "Big Brothera", walczy w wyborach samorządowych o fotel radnego Chorzowa.

 • Gwiazdy nawrócone przez Boga

  Gwiazdy, artyści, politycy, celebryci. Mieli wszystko, o czym marzą zwykli ludzie. Władzę, sławę, pieniądze oraz uwielbienie tłumów. Mimo to nie potrafili zaznać szczęścia i spełnienia. Teraz zgodnie przyznają, że dopiero wiara nadała ich życiu prawdziwy sens.

 • "Big Brother": Wiemy, kto zastąpi Woźniak-Starak

  Gabi Drzewiecka została nową prowadzącą jesiennej edycji "Big Brothera". Znana z "Dzień Dobry TVN" dziennikarka zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak, która ze względu na osobistą tragedię zrezygnowała z prowadzenia reality-show.

 • "Big Brother": Zarobki uczestników wyszły na jaw

  Kasia Olek w ostatnią niedzielę, 19 maja, odpadła z "Big Brothera". Nigdy nie ukrywała, że ma nadzieję na to, że program pomoże jej rozwinąć karierę w show-biznesie. Kasia po opuszczeniu domu Wielkiego Brata chętnie udziela wywiadów. W rozmowie z naszym reporterem przypadkowo ujawniła, na jakie zarobki w "Big Brotherze" mogą liczyć uczestnicy programu.

 • Nie żyje Miriam Rivera. Gwiazda telewizji miała 38 lat

  Gwiazda reality show "Wszystko o Miriam" oraz "Big Brother Australia" Miriam Rivera nie żyje. Zmarła 5 lutego 2019 roku, jednak opinia publiczna dowiedziała się o jej śmierci dopiero teraz.