• Informacje na temat:

  gwiazdy błyszczą

Artykuły na temat: gwiazdy błyszczą
 • Gwiazdy błyszczą intelektem?

  Lubimy przypinać im łatki. Nazywamy głuptasami. A przecież nie wszystkie gwiazdy mają pstro w głowie! Niektóre pod względem intelektualnym mogłyby konkurować z samym Einsteinem.

 • Jennifer Lopez i Alex Rodriguez świętują rocznicę związku. Wokalistka pokazała urocze zdjęcie

  Amerykańska gwiazda Jennifer Lopez i były baseballista Alex Rodriquez świętują drugą rocznicę swojego związku. Jak sami twierdzą, są dla siebie stworzeni, wspierają się, motywują, spędzają czas na siłowni i błyszczą na czerwonych dywanach. U boku nieco młodszego mężczyzny 49-letnia J.Lo zachwyca swoim wyglądem.

 • "Ocean's 8" : Diamentowa szajka

  Bullock zamiast Clooneya, Blanchett zamiast Pitta, Bonham Carter i Rihanna za Damona i Afflecka. W "Ocean's 8" błyszczą nie tylko kradzione diamenty, ale i kobiece gwiazdy. Spin-off trylogii o Dannym Oceanie kontynuuje tradycję poprzednich części, zamiast dopracowanej fabuły oferując zestaw znakomitych kreacji aktorskich. Choć od premiery "Ocean's Thirteen" minęło 11 lat, stara taktyka wciąż...

 • Jesteś chory? Lubię to!

  Jesteś chory, "lubię to!" - chciałoby się przycisnąć facebookową ikonkę. Amerykańska Akademia Filmowa promuje ambiwalencję w tej kwestii. Na czerwonym dywanie gwiazdy błyszczą w świetle fleszy, a potem Oscary wędrują w ręce tych, którzy na ekranie oszaleli, udawali ułomnych, zmagali się z chorobą psychiczną bądź epatowali brzydotą.

 • John Hurt wraca do Harry'ego Pottera

  John Hurt sprawia wrażenie wyczerpanego. Jest boleśnie wręcz chudy, a w jego wymizerowanej twarzy błyszczą nawiedzone, błękitne oczy. Brudnoszare, długie włosy wiją się nieposłusznie. Ale nie lękajcie się - on tylko robi to, w czym jest najlepszy: gra.

 • Nie używam Facebooka

  Rzadko kiedy pamiętamy debiuty gwiazd, które od lat błyszczą na firmamencie. Zwykle dlatego, że pierwsze role to drugoplanowe epizody w przeciętnych filmach. O tym, jak debiutowała Emily Watson nie da się jednak zapomnieć.

 • Nie wyróżniali się na tle innych dzieci

  Zachwycają talentem, błyszczą urodą i kreacjami. Jednak jako dzieci nie wszystkie dziewczynki zapowiadały się na królowe ekranu, a chłopcy na amantów i bohaterów filmów akcji.

 • Cara Delevingne: Ostra jak brzytwa

  Do pokoju hotelowego, w którym spotykamy się w Londynie, Cara Delevingne wchodzi głośno nucąc. Świetnie ubrana, zrelaksowana, ostra jak brzytwa. Jej sposób bycia odsłania wielką pewność siebie. Nie ma w niej ani odrobiny zarozumiałości, jest mnóstwo wewnętrznej siły i odwagi. Cara wychodzi naprzeciw wyzwaniom. Jest ciekawa świata, nie potrafi usiedzieć w miejscu i ciągle błyszczą jej oczy...

 • Widzowie go kochają, a on... nie znosi swoich ról

  .... Na pierwszym planie "Miasteczka Cut Bank" błyszczą wspomniani: Liam Hemsworth, Teresa Palmer i John Malkovich. Wspierają ich dwukrotnie nominowany do Oscara - Bruce Dern, zdobywca statuetki Billy Bob...

 • Foremniak uczy Sochę, jak poderwać milionera

  ...milionera" błyszczą nie tyko dwie gwiazdy. Na ekranie zobaczymy również Anitę Sokołowską, Michała Malinowskiego, Wojciecha Mecwaldowskiego, Mikołaja Roznerskiego, Edytę Olszówkę, Julię Wieniawę, Katarzynę Kwiatkowską i Sebastiana Stankiewicza. Co interesujące, w epizodycznych rolach pojawią się trzy gwiazdy nie będące zawodowymi aktorkami - mianowicie Justyna Steczkowska, Julia Kuczyńska...

Dyskusje na temat: gwiazdy błyszczą