• Informacje na temat:

  gwiazdy halloween

Artykuły na temat: gwiazdy halloween
 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka o Halloween

  Aktorka od dziecka lubi przebierane imprezy. W tym roku nie planuje jednak halloweenowej zabawy. Ostatni wieczór października gwiazda spędzi w pracy, gra bowiem spektakl w teatrze. Jak przyznaje, nie ma też czasu, aby przygotowywać się do takiej imprezy.

 • Gwiazdy "Tańca z Gwiazdami" na Halloween

  Już w piątek w "Tańcu z Gwiazdami" zobaczymy gwiazdy i ich tanecznych partnerów w nietypowych halloweenowych stylizacjach, których inspiracje zaczerpnięto z bardzo popularnych filmów.

 • ...portalach społecznościowych. Teraz zapewniła sobie rozgłos, pokazując swój dość specyficzny "strój" na Halloween. Scout Willis przebrała się za mężczyznę, doklejając sobie męskie owłosienie, które...

 • Anna Dereszowska: Jak wyrwać faceta w Halloween?

  Jak poderwać faceta w Halloween? To proste - wystarczy przetestować niezawodną metodę "na dynię". O skuteczności techniki, która zamienia kobiety w cukierki, a panów nakręca na łóżkowe psikusy, przekonuje czwarty teaser komedii "Dzień dobry, kocham cię".

 • ...odchudzanie. Może to one ją tak rozregulowały? A może po prostu winne są nawyki żywieniowe gwiazdy. "Dla mnie święta trwają od Halloween do walentynek. Wydaje mi się, że przez te miesiące wolno mi jeść...

 • Anne Hathaway: Uwielbiam patrzeć w gwiazdy

  Na ekrany polskich kin trafia nowa produkcja Christophera Nolana, twórcy tak znakomitych dzieł, jak "Incepcja", "Memento" czy "Mroczny rycerz". - On pokazuje bardzo ambitne teorie, z którymi nie każdy miałby odwagę się zmierzyć. A jednak robi to i odnosi sukces. To niesamowite, co osiągnął w tym filmie - mówi Anne Hathaway ("Alicja w Krainie Czarów", "Les misérables: Nędznicy"), grająca główną rolę w obrazie s-f "Interstellar".

 • Seyfried i Phillippe razem?

  Wszystko wskazuje na to, że aktorzy Ryan Phillippe i Amanda Seyfried mają się ku sobie. Jak donosi portal People.com, para była widziana razem podczas sobotniej imprezy z okazji Halloween organizowanej przez Kate Hudson w jej willi w Pacific Palisades w Kalifornii.

 • "Taniec z gwiazdami": Więcej widzów

  Prawie 3,7 mln widzów oglądało ćwierćfinałowy odcinek "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Szansę na zwycięstwo w show mają już tylko trzy pary.

 • Taylor Swift pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Ledwo ją poznaliśmy!

  Zbliża się Halloween, dlatego niektóre gwiazdy postanowiły powspominać dawne czasy. Jedną z nich jest Taylor Swift, która podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie wyjątkową pamiątką. Otóż(...) zdziwieni, dlaczego Taylor przebrała się na Halloween za... żółtego, ciężarnego kosmitę! Poznajecie ją na tym zdjęciu?

 • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

  Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.

Zdjęcia na temat: gwiazdy halloween
Wideo na temat: gwiazdy halloween
 • Marta Wierzbicka nie świętuje Halloween

  Marta Wierzbicka od dziecka lubi przebierane imprezy. W tym roku nie planuje jednak halloweenowej zabawy. Ostatni wieczór października gwiazda spędzi w pracy, gra bowiem spektakl w teatrze. Jak przyznaje, nie ma też czasu, aby przygotowywać się do takiej imprezy.

Dyskusje na temat: gwiazdy halloween