• Informacje na temat:

  gwiazdy hollywood lat 60

Artykuły na temat: gwiazdy hollywood lat 60
 • ​Gwiazdy po latach: "Przyjaciele"

  ...komedii "Znów mam 17 lat". Mogliśmy go również oglądać w epizodycznych rolach w "Hożych doktorach" i "Żonie idealnej" oraz głównych w "Studiu 60", Mr. Sunshine" i "Go On".   Prywatnie Perry długo(...) hollywoodzkiego gwiazdora". W końcu nadszedł czas, że usamodzielniła się, rozwinęła skrzydła i znalazła nową miłość. Aniston od zakończenia "Przyjaciół" zagrała w kilkunastu filmach. Choć...

 • Nie żyje Oscar de la Renta, legendarny kreator mody

  Legendarny kreator mody Oscar de la Renta, który tworzył stroje uwielbiane m.in. przez gwiazdy Hollywood i Pierwsze Damy USA, zmarł w poniedziałek, 20 października, (czasu miejscowego) w wieku 82 lat - informują media w USA, powołując się na rodzinę i przyjaciół zmarłego.

 • Gwiazdy po latach: "Detektyw Monk"

  ...i fobie (m.in. paniczny lęk przed zarazkami, mlekiem, lodowcami i tłumem) Monk nie został przyjęty z powrotem do policji. Dlatego teraz jako konsultant pomaga kapitanowi i jego zastępcy, porucznikowi...

 • Zmarła gwiazda kina Virna Lisi

  W wieku 78 lat zmarła w czwartek, 18 grudnia, włoska aktorka filmowa Virna Lisi, wielokrotnie nagradzana w swoim kraju. Na festiwalu w Cannes otrzymała Grand Prix w 1994 roku za rolę Katarzyny Medycejskiej w filmie "Królowa Margot" Patrice'a Chereau.

 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ...w sitcomie CBS "Świat Dave'a", w którym grał w latach 1993-97. Aktor wystąpił także w komedii fantasy "Manekin" jako ekstrawagancki Hollywood Montrose oraz filmie familijnym z bliźniaczkami Olsen(...) 166 centymetrów wzrostu Bob Hoskins na swoją pozycję w Hollywood pracował przez długi czas. Mimo iż porzucił szkołę w wieku 15 lat, miał silnie zaszczepioną miłość do literatury oraz teatru i zawsze...

 • Zmarła Anita Ekberg

  Nie żyje szwedzka aktorka Anita Ekberg, jedna z największych gwiazd światowego kina lat 60. XX wieku. Zmarła 11 stycznia 2015 roku, wieku 83 lat w szpitalu w Rocca Di Papa, nieopodal Rzymu. Do historii kina przeszła jej rola w filmie "Słodkie życie" ("La Dolce Vita") Federico Felliniego.

 • "Świat według Bundych": Gwiazdy po latach

  Jeden z najpopularniejszych i najdłuższych sitcomów lat 90. Kto nie oglądał przygód wiecznie narzekającego sprzedawcy butów, Ala, i jego niezbyt rozgarniętej rodzinki? Specjalnie dla wszystkich „pamiętających” sprawdziliśmy, co przez ten czas porabiały gwiazdy hitowej produkcji.

 • Filmowe twarze Jezusa Chrystusa

  Na ekranach kin pojawia się od ponad 100 lat. Jedni filmowcy idą śladami Ewangelii, inni ją kontestują lub... odczytują po swojemu. Pewne jest, że Jezus nie przestaje ich fascynować.

 • "Przyjaciele": Mija 15 lat od zakończenia serialu

  Dokładnie 15 lat temu pożegnaliśmy się z Monicą, Rachel, Rossem, Joeyem i Phoebe. Co słychać u grających ich gwiazd? Jak zmienili się przez lata?

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.